Poszukuje Ramki na zegary

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam i mam do was prosbe.
Czy moze ktos z was wie gdzie moge kupic chromowane ramki na zegary do omy B??Jedynie gdzie narazie znalazlem to na Ebay.de!!


Pozdrowionka ludki
  
 
czyli nikt nie zna dostawcy takiego osprzetu????Ładna lipa
gdzie ja o dostane??

Posdro all!!!!
  
 
No ja osobiście nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje do omy B...

Jak znalazłeś coś, to może fotkę daj na forum... Wtedy wszyscy zobaczymy, jak owe ramki się prezentują...

Pozdr.
  
 
Istnieje,ale koszt to 40 euro plus przesyłka.A co do zdiec to niestety nie za bardzo wiem jak je tu umiescic.Ale moze jutro wrzuce do swojego profilu to kazdy bedzie mogl obejrzec i ocenic.Jak dla mnie to fajny bajerek.

Pozdrowionka ludki.
  
 
cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=72986&item=7951563253&rd=1

To link do ramek.
  
 
ja tez sie tym interesowalem
i
na allegro jest gosc ktory robi ramki wszelakiej masci niestety tylko do opli nie (spowodowane jest to skomplikowanym ksztaltem ramek ) ale rozmawialem z nim i obiecal sprowadzic jakas maszyne dzieki ktorej to bedzie mozliwe. z tego co mowil to zainteresowanie jest duze. a ramki wygladaja superowo zainteresowanych odsylam na allegro- tunning wewnetrzny- zegary
  
 
Znam tego goscia.Jest ode mnie z okolic.A ramki obiecuje juz bardzooo dllugo,ale cz.Ja juz zamowilem na Ebay.de Wiec teraz tylko czekam na przesyłke i bede montowal.


Pozdro ludki.
  
 
Witam.w Polsce nie udało mi się znaleść ramek do Omy B.Ale są na Ebay.Tylko nie jestem tam zarejestrowany.
Może ktoś z Was ma dostęp do tych aukcji?A może ktoś też takie chciałby.Podam 2 linki do takich aukcji.
ramki 1

ramki 2

[ wiadomość edytowana przez: machony79 dnia 2007-11-17 10:45:45 ]
  
 
Ja kupiłem pare miesięcy temu na alegro za komplecik 40zł i fajnie to się prezentuje
  
 
Beton a sprawdzałeś tutaj http://moto.allegro.pl/item269591720__alu_ramki_na_zegary_do_wszystkich_modeli_.html
  
 
Jak każdy, pisze że ma do wszystkich aut a akurat do Omegi nie występują.

[ wiadomość edytowana przez: machony79 dnia 2007-11-17 13:01:04 ]
  
 
Cytat:
Ja kupiłem pare miesięcy temu na alegro za komplecik 40zł i fajnie to się prezentuje


Sluchaj masz jakies foto tego jak to wyglada?
  
 
Jutro zrobie fotki i wstawie
  
 
Fotki zegarów

A tak w nocy
  
 
Mam komplet takich samych ramek, kiedyś chciałem zakładać u siebie, ale w końcu skończyły w szufladzie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to priv, dogadamy się co do ceny.
 
 
Beton napewno się zainteresuje
  
 
Tylko, że Beton o tym myślał 3 lata temu!
  
 
Ale napisał o tym 2007-11-19 12:36
  
 
Cytat:
2007-11-19 18:12:36, Tomek-M pisze:
Ale napisał o tym 2007-11-19 12:36


ostatni post "Betona" w tym wątku o tym był :

Wysłany: 2005-02-02 22:32:05
  
 
Ok przyznaje się do błędu