LADA 2103 2.0DOHC - jacek2107 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jacku bez listewek i tak bedzie piekna piekno tkwi pod maska jak najbardziej
  
 
nie boisz sie, ze Ci popeka szpachla na laczeniu blotnikow z nadkolami przy tylnych zamkach (chodzi mi o 2 srodkowe zdjecia)??za to progi moglbys wystawic na konkurs pieknosci
  
 
ja przerabiałem juz sprawę łączen tego typu i nie wszędzie sie da to załatwic ale akurat tu na blotnikach jak jest porzadnie spaw zalany to mozna to zamaskowac na 1000% szpachlą
  
 
Cytat:
2008-08-21 00:11:09, kuba_gorzad pisze:
nie boisz sie, ze Ci popeka szpachla na laczeniu blotnikow z nadkolami przy tylnych zamkach (chodzi mi o 2 srodkowe zdjecia)??za to progi moglbys wystawic na konkurs pieknosci


wielu rzeczy się boję ale biorę już trochę na wstrzymanie bo ten remont powoli mnie wykańcza!chłopaki zdecydowali się wyszpachlować te miejsca i tylko te-reszta łączeń jest na gumie!!mam nadzieję że do codziennej jazdy to wystarczy
  
 
Image Hosted by ImageShack.us
By jacek2107, shot with Canon PowerShot A95 at 2008-10-30

[ wiadomość edytowana przez: jacek2107 dnia 2008-10-30 21:54:36 ]
po ponad 1.5 rocznych zmaganiach!!oto efekt-jeszcze dużo pracy mnie czeka!!

[ wiadomość edytowana przez: jacek2107 dnia 2008-10-30 21:55:49 ]
  
 
Przepraszam ze pozwolilem sobie przerobic foto, ale ja bym ja widzial tak:

Robilem to szybko, wiec malo dokladnie.
Poniewaz 2103 to moja ulubiona lada.
Ja bym wywalil te duze swiatla, dolozyl chrom na bok auta- wcale nie musi byc oryginalny- ladne sa listwy chromowane miekkie na klej.
Mam nadzieje ze na drzwi tez dostaniesz chrom, no i wycieraki zalozysz Najlepiej chrom.
Oczywiscie to Twoje auto i Tobie przede wszystkim ma sie podobac, i wcale nie musisz sie liczyc z moim zdaniem- ot tak sobie luzne uwagi
  
 
Krzysztof ma racje, musisz sie pozbyc tych halogenow.Bezwzglednie szpeca samochod.Lepiej jakbys zalozyl takie klasyczne jak chcesz, moge Ci zalatwic wypasione felgi od fiata abartha. polerowany kant i czarne ramiona.Poza tym gratuluje, pieknie wyglada
  
 
zgadzam sie z kubą takie byłyby okej albo zostaw ja bez halogenów
  
 
NO ja też się odezwę i powiem, że bez tych lamp wygląda o niebo lepiej. A wogóle to respekt, że z takiego rusta zrobiłeś tak a gablotę Pozdro.
  
 
No ładnie. Mi nie pasują te kierunki , ale skoro nie ma listew to oryginały tez by nie pasowały- dla mnie wniosek oczywisty- muszą byś i listwy i oryginalne kierunki, ale to nie moje auto
Fajnie, ze udało się ją zrobić
  
 
Na grubo. Kojarzę "poprzednią wersję" skorodowaną, jeszcze jakoś z 2005 roku ( czy 2004 ?? ), uciekła mi ( nic dziwnego, jechałem malaczem mimo że "rasowanym") na ul.Tamka ( okolicie Pomorskiej ), a chciałem zaczepić właściciela...

Generalnie dobra robotaaaaaaaa... bym powiedział - gdyby było WIĘCEJ CHROMU. Będe nudny - przedmówcy powiezieli LISTWY - powtarzm listwy, ale nie tylko "środkowe", ale też progowe i halce w chromie.

I Chryste Panie - NIŻEJ JĄ, NIŻEJ ...
  
 
dziś trójeczka przeszła przegląd!!
  
 
bez problemu oczywiście!!


[ wiadomość edytowana przez: jacek2107 dnia 2009-01-06 23:20:32 ]
  
 
za fleszerem - listewki obowiązkowo i ja bym dał inne felgi, małe a szerokie
ale ogólnie widać że odżywa
  
 
zyjesz Jacku zyje Twoja ładna??
  
 
dokładnie, ja też jestem ciekaw jak się ma 2103 2.0
  
 
Cytat:
2009-06-01 22:08:23, 2107-PROJECT pisze:
zyjesz Jacku zyje Twoja ładna??


trójka żyje i ma się całkiem dobrze!!w zeszłym tygodniu wymieniłem deskę rozdzielczą(zresztą pochodzącą od AdamaLancelota-stan ideał!!)moja była nadgryziona(dosłownie)przez ząb czasu
no i ładna dostała nowe amorki gazowo-olejowe Magnetti marelli i spręzyny niższe na tył prosto z Moskwy od bartixa!!i jestem w szoku co potrafią nowe amory-auto trzyma się jak przyklejone jak na ładę oczywiście-żadnego myszkowania tyłu!!
fotki zapodam jak ogarnę do końca wnetrze no i jak znajdę w końcu chwilę żeby coś popstrykać!!
pozdro
  
 
No to Jacek zapodawaj jakieś nowe foty. Czekamy

DEx
  
 
Image Hosted by ImageShack.us
By jacek2107, shot with Canon PowerShot A95 at 2009-06-12
Image Hosted by ImageShack.us
By Jacek2107 at 2009-06-12
Image Hosted by ImageShack.us
By jacek2107, shot with Canon PowerShot A95 at 2009-06-12
Image Hosted by ImageShack.us
By jacek2107, shot with Canon PowerShot A95 at 2009-06-12
Image Hosted by ImageShack.us
By Jacek2107 at 2009-06-12


[ wiadomość edytowana przez: jacek2107 dnia 2009-06-12 22:05:11 ]
Image Hosted by ImageShack.us
By jacek2107, shot with Canon PowerShot A95 at 2009-06-12

[ wiadomość edytowana przez: jacek2107 dnia 2009-06-12 22:08:43 ]
  
 
troszke mi brakuje w niej tych wszystkich listewek chromowanych, chociaż i tak jest śliczna. Widze, ze masz awaryjne, dokłądałeś ich czy miałeś? tez chciałbym załozyć, ale niebardzo wiem jak to podpiąć