ODCIĘCIE ZAPŁONU PANELEM RADIA :) - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie musi alpine większośc mają odłączaną końcówkę mocy bo korzystasz z niej jako z DECK'a i tylko przez chinche idzeisz do wzmacniacza.
sony a dokładniej sony cdx-mp70 lub cdxmp-80 wyłącza napięcie na antene w momęcie gdy przełączasz source na CD/mp3
  
 
Widać zależy dożo od radia, ale myślę ze każdym radiem z wyjściem na wzmacniacz da rady wysterować odcięcie pompy. Soniaki mają wyjście ATT i osobno AMP REM do wzmaków
  
 
Zamiast radia można wykorzyskać np: wyłącznik świateł postojowych a dla bardziej elektrykowatych pedał hamulca Jest tyle opcji ile kabli w escorcie.
Ukradną ci radio i nie pojedziesz.
  
 
gorzej jak radio ukradną....
  
 
niektore autka maja ze podczas odpalania autka jest np wylaczane radio wiec to tylko w escorcie chyba przejdzie ale rzeczywiscie gorzej jak radio ukradna wtedy wez tam kable rwij i skrecaj na krotko
  
 
Cytat:
2008-07-16 21:53:37, pytlar pisze:
niektore autka maja ze podczas odpalania autka jest np wylaczane radio wiec to tylko w escorcie chyba przejdzie ale rzeczywiscie gorzej jak radio ukradna wtedy wez tam kable rwij i skrecaj na krotko



na fabrycznej instalacji w escorcie rownierz jest taka opcja. tzn w pozycji 'rozrusznik' nie ma napiecia na kablu sterujacym radiem 'po stacyjce'... dlatego niektorym radio gasnie podczas rozruchu (podpiecie pod fabryczne kostki z opcja wlaczania po stacyjce) a niektorym nie (zwiniecie kabli zasilajacych w kupe zeby gralo bez kluczyka)... ale w sumie to nie problem...
  
 
A ja nie mam zadnego odciecia bo jak będą chciali ukraść to i tak ukradną