Kwestia nawiewu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Hmm... no i mam maly problem - otoz jakos dziwnie slaby jest nawie w moim autku, a szczegolnie chlodnego powietrza. Moze dlatego ze cieple jest na prawde cieple i szybko daje sie odczuc. Jakikolwiek - a i tak bylejaki ruch powietrza jest odczuwalny dopiero przy 4 biegu wiartaka (klimy oczywiscie nie posiadam) - a wydaje mi sie ze juz troche wczesnie powinienem cokolwiek wyczuwac. Zastanawiam sie czy sie cos gdzies po drodze nie zatkalo - poradzcie jak to sprawdzic- czy w ogole mozna cos na to poradzic.
Pozdrawiam
Osiah
  
 
prawdopodobnie masz brudny filtr przeciwpyłkowy,znajduje się pod osłoną plastikową podszybia-dostępny po otwarciu maski.
 
 
Wymień filtr przeciwpyłkowy.
  
 
Cytat:
2002-09-11 08:58:03, Anonymous pisze:
prawdopodobnie masz brudny filtr przeciwpyłkowy,znajduje się pod osłoną plastikową podszybia-dostępny po otwarciu maski.



Czy ta oslona jest zamknieta tylko na zasadzie zacisku?? Nie chce czegos urwac, a przy pierwszych probach otworzenia jej mialem problemy (chyba ze nie to probowalem otwierac co trzeba - taka podluzna plastikowa klapka umieszczona centralnie z dwoma uchwylami??)
ile kosztuje nowy filtr??
pozdrawiam
Osiah
  
 
Nie wiem jak w Vectrze, ale w Astrze trzeba było zdjąć gumową uszczelkę i wtedy schodziła bez problemu
 
 
Witam!
Ta osłona w nie jest przykręcana powinna mieć łapki po bikach....ale jeżeli dawno nie był wymieniany filtr to może się ciężko zdejmować - z wyczuciem .
Filtr kosztuje 50,00 zł (cena w aso)

Pozdrawiam - powodzenia

Robert
  
 
Cytat:
Ta osłona w nie jest przykręcana powinna mieć łapki po bikach....ale jeżeli dawno nie był wymieniany filtr to może się ciężko zdejmować - z wyczuciem .


Czesc
No lapki sa, probowalem podwarzyc delikatnie srubokretem, bo o maniualnym otworzeniu tego nie ma mowy - ale tez z jednej strony troche drgnelo a z dugiej ani tyle. Sproboje jeszcze raz na spokojnie...Dzieki
Pozdrawiam
Osiah