[Dumahh] Koniec FO - pożegnanie - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdejmij sobie ta uszczelke co sie zaczyna na przednim slupku, a konczy z tylu od strony kierowcy i zobacz czy przypadkiem tam ruda sie nie pojawila, bo wyglada jakby juz slupka tam nie bylo, albo byl zlozony z rudej.


[ wiadomość edytowana przez: mefis22 dnia 2008-10-26 17:40:21 ]
  
 
Qrde tak czytam opis tego auta, historie modyfikacji ... i mam wrazenie jakby to juz bylo ... czy nie przypomina wam to EVO? ... Maska z garbami, dokladka, swap z 1,4 na 1,8 ... nawet kolorek niebieskawy
  
 
Cytat:
2008-10-26 17:38:38, mefis22 pisze:
Zdejmij sobie ta uszczelke co sie zaczyna na przednim slupku, a konczy z tylu od strony kierowcy i zobacz czy przypadkiem tam ruda sie nie pojawila, bo wyglada jakby juz slupka tam nie bylo, albo byl zlozony z rudej. [ wiadomość edytowana przez: mefis22 dnia 2008-10-26 17:40:21 ]



ja mam taki problem na prawym słupku i chce to zrobić jeszcze przed zimą i od razu wymienić szybę, tylko warsztaty które wymieniają szyby nie robią blacharki, a blacharze nie chcą wkleić szyby
  
 
Cytat:
2008-10-26 19:29:48, Kamil_K pisze:
ja mam taki problem na prawym słupku i chce to zrobić jeszcze przed zimą i od razu wymienić szybę, tylko warsztaty które wymieniają szyby nie robią blacharki, a blacharze nie chcą wkleić szyby



To pogadaj z blacharzami, że ktoś u nich Ci szybę wklei. Goście co się zajmują wklejaniem szyb często dojeżdżają, bo wklejenie szyby w Escorcie to żadna filozofia.
  
 
Cytat:
2008-10-26 17:38:38, mefis22 pisze:
Zdejmij sobie ta uszczelke co sie zaczyna na przednim slupku, a konczy z tylu od strony kierowcy i zobacz czy przypadkiem tam ruda sie nie pojawila, bo wyglada jakby juz slupka tam nie bylo, albo byl zlozony z rudej. [ wiadomość edytowana przez: mefis22 dnia 2008-10-26 17:40:21 ]




W sumie to blacharze robili mi dach na przodzie, także szyba była zdejmowana, później tak tą uszczelke nieudolnie założyli. Aczkolwiek, może i masz rację i warto pod nią zajrzeć.

Cytat:
Qrde tak czytam opis tego auta, historie modyfikacji ... i mam wrazenie jakby to juz bylo ... czy nie przypomina wam to EVO? ... Maska z garbami, dokladka, swap z 1,4 na 1,8 ... nawet kolorek niebieskawy



To zupełnie inne auto i inny silnik. Pod machą RDA, w Evo RQB, Evo hatchback, mój Sedan, kolor Evo błękitny, mój ciemny niebieski
  
 
tak jak Snale pisze, fajnie by wygladalo gdyby dokladka byla 2cm wyzej, tak zeby zakrywalo to przetloczenie w zderzaku. tylko ciezk oby to chyba bylo zamocowac :/
  
 
nie podoba mi sie strasznie ten przod,dokladka i maska z garbami na zwyklym zderzaku i przy zwyklych lampach (odstajacych przewaznie od zderzaka) to jakies nie porozumienie....wykombinuj cos z tym bo narazie to dla mnie lipa....

pelen szacun za przekladke silnika...
powodzenia w dalszych modach
  
 
Cytat:
2008-10-29 11:07:32, JarcioFordzik pisze:
nie podoba mi sie strasznie ten przod,dokladka i maska z garbami na zwyklym zderzaku i przy zwyklych lampach (odstajacych przewaznie od zderzaka) to jakies nie porozumienie....wykombinuj cos z tym bo narazie to dla mnie lipa.... pelen szacun za przekladke silnika... powodzenia w dalszych modach



Długie lampy i zderzak może kiedyś zawitają, jak nie będę miał już co robić z pieniędzmi Generalnie mnie się teraz autko podoba. Jak dojdzie grill i maska czarna, to myślę, że będzie jeszcze lepiej. Ale to już chyba po zimie, bo teraz czas założyć stalówki 13 cali z zimówkami
  
 
Dzięki Koledze klubowemu stałem się posiadaczem grilla zrobionego na wzór coswortha. Już niedługo będzie wszystko zamontowane razem z pomalowaną na czarno maską.

  
 
A tak wygląda na aucie

Myślę, że nieźle
  
 
Jeszcze tylko maska w kolor albo w czarny mat i będzie
  
 
Cytat:
2008-11-30 21:56:06, slawcek pisze:
Jeszcze tylko maska w kolor albo w czarny mat i będzie



Tylko nie czarny mat!
  
 
Cytat:
2008-11-30 22:07:38, deathrider_85 pisze:
Tylko nie czarny mat!


O gustach się nie dyskutuje Każdy robi jak się jemu podoba.
  
 
Szczerze to planuje jednak czarny połysk, mat mi się za bardzo nie widzi.
  
 
Cytat:
2008-11-30 22:38:58, Dumahh pisze:
Szczerze to planuje jednak czarny połysk, mat mi się za bardzo nie widzi.


Połysk też jak najbardziej będzie pasować do ciemnoniebiskiego lakieru
  
 
Cytat:
2008-11-30 22:46:33, slawcek pisze:
Połysk też jak najbardziej będzie pasować do ciemnoniebiskiego lakieru



Na fotkach w Twoim profilu wygląda to nieźle Na pierwszej fotce chyba masz właśnie połysk nie ? Na następnych już mat.
  
 
Cytat:
2008-11-30 22:49:42, Dumahh pisze:
Na fotkach w Twoim profilu wygląda to nieźle Na pierwszej fotce chyba masz właśnie połysk nie ? Na następnych już mat.


Dokładnie
  
 
No i stałem się szczęśliwym posiadaczem Rs-owego zderzaka. Dziś sobie zrobiłem małą przymiarkę.




Generalnie wszystko będzie miało ręce i nogi na wiosnę:
W garażu czekają bowiem:

- Sportowe springi - 40mm
- zderzak RS
- będą progi od kolegi Zeberko
- Maska pójdzie w czerń
- Zderzak w kolor auta
- progi w kolor auta.

Na koniec pytanko, czy możliwe, że w essie była zrobiona instalka pod halogeny ? Gdyż po prawej i lewej stronie znalazłem kable wystające z wiązki z wtyczkami pasującymi idealnie w te od halogenów. Poniżej fotki





Z góry dzięki za informację.


  
 
tak to ta wtyczka ,ale powina byc jeszce druga dłuzsza wiazka ok kierunku teraz masz ja napewno podlaczona do starych kierunków.
  
 
Tak mam ją też. Pasuje idealnie w kierunki w zderzaku.

Czyli jeśli jest instalka do halogenów wystarczy wyprowadzić kabelek od skrzynki do włącznika, nie mylę się ?