Opinie........2008-(konkurs) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-08-16 15:52:38, Kleszczak pisze:
tamto zdjęcie było edytowane i wstawiłem 6 zdjęć jak i opis ale mi nie zapisało. istnieje cos takiego jak podgląd watku ,przed wysłaniem [ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2008-08-16 15:53:38 ]


istnieje cos takiego jak podgląd wątku
  
 
dobra panowie , grzecznie mi, ja spadam sie szykowac do imprezki dziś piwo ,kobiety i spiew,oj te kobiety
  
 
a ja zamiast podglądu zrobiłem zapisz i tak chciałe zobaczyc czy mi te zdjęcia zapisze.
nic robie od początku
  
 
ładnie wyszedł ten mój zderzaczek
  
 
to przyjemnych baletow Remi,ja zaraz tez sie zawijam

Kleszczak: ladnie,ladnie
  
 
po wczorajszej rozmowie ktoś musiał zacząć, czemu by nie ja?
wszystko było spontanem.
  
 
No fajnie Kleszczu że dołączyłeś do zabawy bo jakoś samotnie się czułem
  
 
Jak się wkurze to zaproszę dwie koleżanki.
Ale to już jak się skończy konkurs.
  
 
kolejny dzionek minal i wciaz tylko 2 fotki do konkursu,co jest panowie/panie?
  
 
question 2 kleszczak: co klamiesz ze tuningu nie ma? a ta dziewczyna to co? bo chyba na wyposazeniu standardowym tego nie ma, bynajmniej w moim..a moze to jakas wersja GHIA? pozdrowienia dla tej uroczej Pani


[ wiadomość edytowana przez: Rurzowy_Rzufff dnia 2008-08-18 00:39:32 ]
  
 
Cytat:
2008-08-17 23:31:22, JarcioFordzik pisze:
kolejny dzionek minal i wciaz tylko 2 fotki do konkursu,co jest panowie/panie?



To wystaw swoja bryczkę Chyba się nie boisz konfrontacji
  
 
Arti31: generalnie auto jest szykowane na przyszly rok ale w tym tez sie pojawi,chociazby dla zwiekszenia ilosci aut nie wiem jak w Inie ale u nas non stop leje i nie ma szans na sesje...teraz sloneczko wyszlo i niech poswieci do wieczorka,wiec moze po pracy sesyjka...
p.s. a twoje mk7? przeciez jest ladnie,klasycznie zrobione.wstawiaj do konkursu
Cytat:
2008-08-18 09:47:11, arti31 pisze:
To wystaw swoja bryczkę Chyba się nie boisz konfrontacji

  
 
Nie jestem zainteresowany konkursem. Dla mnie to auto do przemieszczania się . Poza tym takiego ulepka nie bede stawiał naprzeciwko np orionka PawłaAMG . To ja może ograniczę sie do posprzątania w środku
Tak czy owak życzę powodzenia
  
 
W tym roku mało osób jest zainteresowanych konkursem.
  
 
pewnie dlatego ze mniej osob je posiada i mniej jest milosnikow tej marki
Cytat:
2008-08-18 13:33:25, maniutello pisze:
W tym roku mało osób jest zainteresowanych konkursem.

  
 
ja się dodam do konkursu z pewnoscia..choc szans nie mam zadnych i moim zdaiem to auto - choc wyglada dobrze - nie jest wystarczajaco dobre..ale wiem ze poprzedni wlasciciel by tego chcial, a mam do niego wielki szacunek i zrobie to - dla niego i dla samochodu
  
 
Cytat:
maniutello pisze: W tym roku mało osób jest zainteresowanych konkursem.



Myslę, że nie tak mało, jak narazie się wydaje Jestem pewien, że pojawią się kandydaci, tylko chcą troszkę odczekać i uderzyć na koniec Ja nie ukrywam tez się oczywiście zaprezentuję, ale naprawdę ostatnio nie mam na nic czasu, a umyć ładnie auto i zrobić dobre zdjęcie, to nie jest 5 minut, ale cały weekend trzeba mieć:/
Jako obrońca tytułu w MKVII zachęcam wszystkich do konkursu, ale uprzedzam, że nie poddam się bez walki
  
 
ja tam czekam na twojego essa w bydz na finalowej Bitwie
  
 
Cytat:
2008-08-18 13:39:46, Rurzowy_Rzufff pisze:
ja się dodam do konkursu z pewnoscia..choc szans nie mam zadnych i moim zdaiem to auto - choc wyglada dobrze - nie jest wystarczajaco dobre..ale wiem ze poprzedni wlasciciel by tego chcial, a mam do niego wielki szacunek i zrobie to - dla niego i dla samochodu



tak samo i ja zrobiłem w poprzedniej edycji po namowach Słowika, choć nie ukrywam ze wyszłedł duży szum...

w tym roku to nie wiem, jeszcze się zastanawiam
  
 
Cytat:
2008-08-18 16:05:00, pat14_4 pisze:
w tym roku to nie wiem, jeszcze się zastanawiam



nie ma nad czym - piękny jest ten esinek