Opinie........2008-(konkurs) - Strona 31

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-12-12 19:39:25, koniuXR3i pisze:
Ja mam pytanie do tego Gifa na glownej.... Dlaczego auto Eltona ma taki dziwny kolor felg?? W opisie z konkursu jest pomarancz, na identycznym foto w galeriach konkursowych tez pomarancz mocny a tu niewiadomo jaki nagle



To wina kompresji, wszystkie fotki sa pozbawione pewnych odcieni kolorow, niestety na tej jednej widac to najmocniej.
Gify nie sa do zdjec niestety, ladniej bylo by we flashu, ale niestety jest problem techniczny z umieszczeniem go
wiec byly dwie opcje:
a) tak jak teraz
b) zachowane odcienie ale straszne pixele/kropki

-----------------
passionford.pl
  
 
W związku z zaistniałą sytuacją (zaginięcie przesyłki z dyplomami)
chciałbym poinformowac że w poniedziałek wysyłam do Was szanowni zwycięzcy konkursu przesyłki zawierajace PUCHARY.
Mając na uwadze zaistnaiła sytuacje pragne przeprosić za to iz dostaniecie to w ratach.Czyli teraz pucharu i ..........a dyplomy jak zostana wykonane nowe.




Dodam ze na fotce brakuje jeszcze jednego pucharu.
Zwycięzcy poszczególnych kategori proszeni sa o przesłanie mi na priva adresów zamieszkania
  
 
W związku z odnalezieniem się dyplomów informuje iz jutro odbieram je z poczty i po spakowaniu całości wysyłam do adrsatów,osoby które nie przesłały mi adresów proszone są o szybkie napisanie priva z danymi do wysyłki.
To pisałem ja
  
 
W związku z.....
  
 
Panie i Panowie - z lewej strony ekranu mamy taką piękną zakładkę nazwaną Konkurs - wchodząc w nią ukazują nam się edycje 2006 i 2007. Może czas dopisać 2008 skoro lada chwila mamy nowy rok a konkurs 2008 dawno już minął
 
 
Cytat:
2008-12-06 22:35:13, RemikGT pisze:
ja z tym nic wspólnego nie mam



Po fakcie, ale co tam: prosiłem 3 razy żebyś zrobił gifa na główną, aż w końcu poprosiłem _Malego_ sam i dzięki mu za to Zresztą kogoś innego też prosiłem i mu nie wyszło, tylko mógł dać znać że mu nie wyszło

Jeśli chodzi o zakładkę konkurs na głównej.... pomęczę jeszcze temat, ale pewnie będzie jak zawsze.... Może mi się coś uda, pod warunkiem że to znajdę.

[Edit]
Przeszukałem wszystko co mi przyszło do głowy kolejny raz, przy okazji zmieniłem inne rzeczy, zawsze jak zaczynam grzebać to jakieś wykopki się trafią.... Ale jak jest zrobiony ten konkurs i gdzie to jest, nie mam pojęcia. A niestety jak ja nie mogę zmienić, to trzeba się uzbroić w cierpliwość.....

[Edit]
Póki co, może usunę z głównej nieaktualny dział konkurs, opublikuję jak już uda się coś wymodzić?


  
 
Czekamy Oczekujemy Nie możemy się doczekać Czy już zapakowane? Czy już wysłane? Czy jutro będą? A może pojutrze? Do końca tygodnia? Ja chcę już!!! Już!!! Już!!! BUUUUUU!!!
  
 
no wlasnie... podobno byly wyslane jakos po swietach...

-----------------
passionford.pl
  
 
tak wysłane i spokojnie mozecie oczekiwac listonosza
było małe opóznienie ,bo czekałem za przesyłką z dyplomami które się odnalazły
  
 
Cytat:
2008-12-30 14:09:42, michu07 pisze:
Panie i Panowie - z lewej strony ekranu mamy taką piękną zakładkę nazwaną Konkurs - wchodząc w nią ukazują nam się edycje 2006 i 2007. Może czas dopisać 2008 skoro lada chwila mamy nowy rok a konkurs 2008 dawno już minął


Strona w budowie, troszkę cierpliwości.
  
 
Strona uaktualniona, czeka na wrzucenie na serwer.
Uwinąłem się w dwa dni, nawet nieźle .

pozdrawiam
  
 
Nie pasuje mi tylko że w rubryce Tuning przy aucie Elotna jest opis auta Pompy