Tuba JBL 1204T i Magnat Ultra 2000 oplaca sie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
mam do kupienia za 350 zl:

Tuba JBL 1204T - KLIK
i
Magnat Ultra 2000 - KLIK

oplacalny interes?

Z gory dzieki

[ wiadomość edytowana przez: mariO_o dnia 2008-08-09 10:12:40 ]
  
 
Za taką kasę to niby tak, ale za dużo po tej tubie to niepowinieneś się spodziewac, jest zrobiona na najbardziej podstawowej 12" JBL, domyślam się że sprzęt będzie używany więc sprawdź dokładnie stan zawieszenia membramy z tego co kojarzę jest to chyba wąziutki 1cm zawias piankowy który do najwytrzymalszych nie należy.
  
 
wzmacniacz ok ale tuby nie kupuj bo to syf, zamiast tuby http://www.allegro.pl/item411112698_super_skrzynka_basowa_soling_cp_123.html[addsig]
  
 
Mario lepszym zakupem była by skrzynia basowa zamiast tuby!
Ktoś mi kiedyś powiedział że "tuba nadaje się do golfa2 i do odstraszania stonki na polu"
  
 
Tuba jest do bani.
Miałem jóż niejedną i wiem że bas jest z tuby głęboki ale bez wyrazu.
Tuba jest kartonowa a głośniki (nawet JBL) z niskiej półki.
Kup skrzynkę (z MDF-u), lub zamów u stolarza(o odpowiednim litrażu) a głośnik kup oddzielnie i napewno będziesz zadowolony.
  
 
dobra cena
pozdrawiam
  
 
wiec wziąłem sprzęt i testuje ale już wiem że go nie kupie bo:
położyłem tube na dworze można powiedzieć na aucie ( cabrio bez dachu dla sprostowania ) i zawiodłem sie od razu bo to nie dawało basu ale "puk puk" , no ALE wsadziłem do bagażnika i było lepiej ale tak jak czytałem gdzieś tu sam bas i to nieczysty, gra głośno nie powiem, sąsiadka 2 domy dalej dzwoniła po policje i miałem małą rozmówkę na luzie( Glupia ci... ) wracając wole zrobić tak: odczekam trochę z czasem, kupie za te 300 - 400 sam głośnik i bede sztukował sprzęt bo jednak to nie spełnia moich oczekiwań.
Pozdro
  
 
Pozdrowienia dla sąsiadki