[Hak holowniczy] - montaż, podłączenie, kontrolka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprawdz w oryginalnym schemacie dolaczonym do instrukcji obslugi
  
 
Nie ma,w tym miejscu jest bagnet na schemacie-dali po prostu nie aktualny schemat.
  
 
masz symbol haka na szafie? jak tak i jest tam lampka i kabelek włączy ci się on od razu jak wykryje więcej niż dwie żarówki stopu, z reszta juz o tym pisalem dawno temu...
 
 
Żarówka była w oryginale ale niestety nie było kabelka,więc pytam gdzie go podpiąć
  
 
jak kabelka nie bylo to i ukladu kontroli pewnie tez nie masz ja nie mialem haka, ale uklad mialem kompletny i zadzialal od razu jak podpialem przyczepke
 
 
Cały układ to krzynka z lewej strony o to sie nie martwie
Zobacz gdzie jest wpiety kabelek,ta kontrolka bedzie/powinna być sterowana masą
  
 
Są ze 3 wersję tych skrzynek - niektóre nie mialy kontroli haka (np u mnie w caro 95 GLE nie ma ani kontrolki ani pewnie podłączenia do niej) W Atu 97 jest automatyczne wykrywanie. W pierwszych + był ręczny przełącznik, potem wrócili do automatu.
  
 
Za kontrolę przyczepy odpowiada hybryd o symbolu 167 a to link do producenta hybryd jak mam zaamiar podpiąć go do fiacika. Posiadam schemat który otrzymałem od producenta tak ze mozna go wpiąć do każdego autka.
  
 
A ja mam Caro Plusa z 2002 i mam kontrolke i założyłem hak i co i NIC. Nie świeci. A całość oświetlenia przyczepki działa. Co sprawdzić i zrobić bo fajnie jakby świeciło
  
 
Nikt nie ma podłaczonej tej kontrolki
  
 
mi w Poldku ATU '96 działa ta kontrolka czasem aż za bardzo tzn jak jade nocą i np włącze swiatełka drogowe i do tego hamulec to się i hak zapali... :] wyczułem to że jak za silne żaróweczki włoże to wtedy sie ta jadka zaczyna...
  
 
Cytat:
2004-03-31 16:04:23, daniel pisze:
Nikt nie ma podłaczonej tej kontrolki


raz mi się zapaliła,
dodam ze ni mam haka, i za chwil zgasła
  
 
Cytat:
2004-03-31 19:20:41, doomel pisze:
mi w Poldku ATU '96 działa ta kontrolka czasem aż za bardzo tzn jak jade nocą i np włącze swiatełka drogowe i do tego hamulec to się i hak zapali... :] wyczułem to że jak za silne żaróweczki włoże to wtedy sie ta jadka zaczyna...




Zobacz jak możesz gdzie idzie ten kabelek,trzecia ścieżka na liczniku z tyłu w pierwszej kostce na dole o ile dobrze pamietam,niestety trzeba odkręcić zegary.
Po kolorach bedzie łatwo zobaczyc gdzie go wpiąc.
  
 
Hybryd h-167x wyjscie o oznaczeniu LP tam sie pojawi ( - ) po podpięciu przyczepy.
  
 
Cytat:
2004-04-02 22:13:11, JACU626 pisze:
Hybryd h-167x wyjscie o oznaczeniu LP tam sie pojawi ( - ) po podpięciu przyczepy.


Możesz nieco jaśniej
  
 
W skrzynce z bezpiecznikami ten najwiękrzy układ to mikroprocesor który tym steruje. Jak go wyciągniecie to ma opisane wyjscia a LP to własnie sygnalizacja załączonej przyczepy. Wystarczy sprawdzić czy jest podciągnięty kabel do kontrolki.
  
 
Czyli z wyjścia LP musi być pociągnięty kabelek do kontrolki?
Dzięki w końcu jakaś sensowna informacja,jutro sprawdzę i zobaczymy czy jest tam minus i czy to działa.
  
 
Witam

Podpinam sie pod tego posta coby nie mnozyc ilosci nowych
Zamiezam zainstalowac haka do poldka, z tylu mam dokladke orciari, jak to bedzie wygladalo po zalozeniu haka (trzeba wycinac kawalek ) moze ktorys z klubowiczow ma dokladke i haka
  
 
Janio ma.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Janio ma zdaje sie wychetane to orciari. Ale haki do plusów mają inny kaształt - nizej schodzą omijając zderzak. Ja zakładałem w zailonce - f-ma Auto-Stach BTW ten sam hak jeździ w 3 polonezie

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."