2107 morphio - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Polakierujesz całość, do połowy (bez dachu), czy tylko to co było robione?
  
 
Wyjechałeś na deszcz z gołą szpachla i podkładem? Możesz juz zaczynać zdzierać wszystko i robić od nowa!
  
 
niestety doprawiles, popieram Janisza zdzieraj wszystko bo bedzie masakra za pol roku nie mowiac ze za pare miesiecy cos juz bedzie sie pokazywalo. bawie sie tym juz sporo czasu i wiem jak to wyglada. wszystko pecznieje zycze Ci powodzenia bo to szkoda roboty. podklad kocha chlonac wode a szpachla jeszcze bardziej
  
 
Dokładnie. Podkład to zerowa ochrona przed wodą. Szpachla to taka twarda gąbka. Po miesiącu na dworze błotnik pomalowany podkładem jest cały pomarańczowy od rdzy.
  
 
no zalezy od odcienia podkladu tlenkowy nie daje takiego efektu ale piekne babelki sie tworza pozniej pod nim
  
 
cholera, nic się nie dzieje, na nic nie mam czasu ostatnio o ochocie już nie mówiąć
ale auto się turla i robi rzeźnię



oponki po treningu przed kajtkiem, nie bylo sensu zabierać zbędnych kilogramów do domu,
więc co się dało to zostawiłem na miejscu
  
 
Masz filmiki kolego
  
 
w tym cala lipa ze niemam bo moja kamerka to zlom ale jestem na tym

http://www.youtube.com/watch?v=oajVK7flPHM

[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2009-04-22 23:55:12 ]
  
 
No ładnie, ale jeszcze jedzie amatorszczyzną (żart)


Ta 2005 jasna to jaki silnik miała?

Pozdrawiam

igiers
  
 
ta jasna to 1300, kolegi z okolic Opola
a co masz na myśli Igi mówiąc o amatorszczyźnie ?
Filmik, jazdę czy powłokę lakierniczą ?
  
 
.

[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2009-05-13 17:34:08 ]
  
 
wywalilem ekonomizer bo ........... byl zbedny, zamontowalem za to wskaznik cisnienia oleju



niestety FIATowski
  
 
No ciśnienie oleju sie przydaje, a ten ekonomizer to co właściwie wskazuje? bo u mnie takeigo czegoś nie wymyślono
  
 
one były w 7kach i może w 5tkach, a wskazuje podciśnienie w kolektorze ssącym czyli otwarcie przepustnic i zasysanie mieszanki a co za tym idzie sposób jazdy - ekonomiczny lub nie
  
 
male co nie co, zeby nie bylo ze nie wiem co

http://www.youtube.com/watch?v=xxC7VFIcdVU
  
 
No ładnie kolego, ładnie
  
 
a tam ladnie Igi, kiepska jakosc filmu, kiepska jakosc dzwieku, filmik wogule nie oddaje powagi sytuacji bo nie dosc ze sam go krecilem to jeszcze kierowalem skup sie na jezdzie i na kreceniu pozatym nie moglem sie rozpedzic do maxa bo byl ruch na drodze, godziny szczytu
postaram sie lepszy zrobic
  
 
Cytat:
2009-05-13 17:32:44, morphio pisze:
ta jasna to 1300, kolegi z okolic Opola


to moja, pierwsze kroki nową starą ładą - z Opola nie okolic
  
 
maly updacik optyczny
chodzilo glownie o to by na rajdzie Ziebickim, Szogun byl "jednokolorowy"
niestety zrobione na szybko i tym co bylo pod reka, dlatego wydac roznice kolorow, ale i tak lepiej niz poplamiony szpachla, podkladem i ruda




  
 
Calkiem niezle sie prezentuje, fajne te biale felgi