Dokładka do zderzaka RS z przodu - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-10-08 00:43:30, Sjepka pisze:
Stary Ty mi tu nie gosciuj! Bo to Ty jestes cyniczny czego dales wlasnie przyklad! Jak Ci watek nie pasuje to... wiesz co mozesz


No co mogę???? Nie chce Ci się przeszukać forum to siekasz nowe wątki a teraz się rzucasz Bóg wie czemu.
Zacznij przeglądać forum, przeczytaj uważnie regulamin i nazbieraj troche doświadczenia po drodze to wtedy pogadamy.
  
 
Cytat:
2008-10-08 00:48:00, slawcek pisze:
No co mogę???? Nie chce Ci się przeszukać forum to siekasz nowe wątki a teraz się rzucasz Bóg wie czemu. Zacznij przeglądać forum, przeczytaj uważnie regulamin i nazbieraj troche doświadczenia po drodze to wtedy pogadamy.



Po pierwsze nie mam zamiaru sie z Toba dogadywac, bo widze ze i tak wiesz "najlepiej"... Po drugie przegladam forum i znam regulamin... A po trzecie mozesz mnie pocalowac w ...


[ wiadomość edytowana przez: Sjepka dnia 2008-10-08 01:39:18 ]
  
 
Cytat:
2008-10-08 00:56:27, Sjepka pisze:
Po pierwsze nie mam zamiaru sie z Toba dogadywac, bo widze ze i tak wiesz "najlepiej"... Po drugie przegladam forum i znam regulamin... A po trzecie mozesz mnie pocalowac tam gdzie slonce nie dochodzi !!!


I co jeszcze ciekawego powiesz???
Źle robisz i jeszcze się rzucasz. Na razie wychodzi, że to Ty pozjadałeś wszystkie rozumy.
  
 
Cytat:
2008-10-08 01:08:23, slawcek pisze:
I co jeszcze ciekawego powiesz??? Źle robisz i jeszcze się rzucasz. Na razie wychodzi, że to Ty pozjadałeś wszystkie rozumy.



Nie rozumiesz po polsku czy masz cos z oczami ?! Nie bede sie dogadywal z Toba, bo mam gdzies Twoje super rady
  
 
Cytat:
2008-10-08 01:10:34, Sjepka pisze:
Nie rozumiesz po polsku czy masz cos z oczami ?! Nie bede sie dogadywal z Toba, bo mam gdzies Twoje super rady


Już skończyłeś???
  
 
Cytat:
2008-10-08 01:11:35, slawcek pisze:
Już skończyłeś???



Skonczylem juz bo nie mam zamiaru zaczynac modnej na tym forum "gadki szmatki"...
  
 
Cytat:
2008-10-08 01:14:31, Sjepka pisze:
Skonczylem juz bo nie mam zamiaru zaczynac modnej na tym forum "gadki szmatki"...


Już dawno zacząłeś, nie wiem po co.
  
 
Sjepka weź się chłopie opanuj, bo slawcek Tobie dobrze radzi a Ty jakieś fochy robisz?

Skoro to ma być kolejny wątek "ogólnie" na temat dokładek to już kilka takowych istnieje. Wystarczy poczytać i ewentualnie "podnieść" stary wątek.
  
 
Dobra zwracam honor Od rana wstalem chyba lewa noga, i wogole mam dzien pelen nerwow Wiec sorki za ta cala akcje
  
 
Mogłeś spokojnie ciągnąć poprzedni wątek o dokładce. Łączę wątki i już

Trochę kolegę poniosło

Proszę spokojnie i nie nerwowo
  
 
nie chcem zakladac nowego watku.
mam pytanie odnosnie dokladki z laguny 1 -po dopasowaniu do zderzaka rs-a idealnie pasuje czy trzeba ja jakos przycinac itp?
  
 
Trzeba przyciąć na końcach
  
 
ok, dzieki za odpowiedz, to moze jeszcze jedno pytanie czym najlepiej ja zamocowac? nity, srubki, zszywki...
  
 
Cytat:
2010-07-05 22:03:00, mlody84-07 pisze:
..., srubki, ...



a raczej wkrety, duzo wkretów
  
 
ja ją montowałem na małych wkrętach z troszke wiekszą gówką niż mają normalne, tak co 5 cm żeby dobrze trzymało
  
 
ok, dzieki Panowie za odpowiedzi