[Sjepka] In the night... - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-04-13 18:49:12, Sjepka pisze:
Tak wywaliłem,wszystko z auta co niepotrzebne ,a tylko robi za balast



Mój kumpel dzisiaj niestety przekonał się, że te pasy "szelkowe" dużo dają. Piszę niestety, bo samochód po czołówce raczej do kasacji.
  
 
Pasy jak Pasy czasami lepiej ich nie miec zeby przezyc Jak jezdzisz zgodnie z przepisami to lepiej zapinac, jak przekraczasz predkosc lepiej sie wypiac. co innego szelkowe w sportowym aucie z klatka

wczoraj widzialem rozporeczke i jak na homemade elegancka - tez by mi taka siadla
  
 
A takie tam foto z wczorajszych prac



Uploaded with ImageShack.us

W roli głownej Mikoda GT + klocki TRW


Co mogę dodać od siebie to to że jestem naprawdę pod wrażeniem wykonania i jakości tych tarcz
  
 
A jak z hamowaniem?
  
 
Narazie klocki i tarcze są w fazie "docierania", jakies 250 - 300 kilometrów trzeba się z nimi delikatnie obchodzić Dzisiaj zrobiłem pierwsze 40 km (wczoraj wypiłem 4 piwa przy tym więc jazda próbna odpadała ) , i z hamowania na hamowanie czuć ,że hamulec jest coraz lepszy Już hamują jak stare tarcze i klocki,a po dotarciu bedzie pewnie żyleta Tak na przyszłość polecam cofnąć sobie tłoczek zanim wyciągniemy stare klocki,po pierwsze znacznie łatwiej jest to zrobić, ja używałem małej breszki, a po drugie prawdopodobieństwo uszkodzenia tłoczka i gumy jest zerowe
  
 
Też mam w foce przód i tył GT
Hamują zdecydowanie lepiej od serii.
  
 
Też na tym pomykam,ale to nie są sportowe tarcze ani klocki też.Po kilku konkretnych hamowaniach,jak sie trochę rozpalą lubią popiszczeć.Co do hamowania nie mam zastrzeżeń ale mam lepsze klocki trochę.
  
 
Ładnie się to musi prezentować pod felgą .
  
 
Cytat:
2011-05-28 14:21:18, lukirs pisze:
Też na tym pomykam,ale to nie są sportowe tarcze ani klocki też.Po kilku konkretnych hamowaniach,jak sie trochę rozpalą lubią popiszczeć.Co do hamowania nie mam zastrzeżeń ale mam lepsze klocki trochę.



Czytałem mnóstwo opinii o tym jakie klocki założyć I postawiłem na TRW, Ferodo Premier podobno lepsze ale szybko lecą
  
 
Wiem coś o tym premiery rozlecialy sie po roku,dosłownie rozsypały się przy wyciąganiu może przez to pare razy się do czerwonego rozgrzały teraz mam EBC i jest gitara.niebo lepsze od reszty na której jezdziłem.everlast też ma taki zestaw i też jest bardzo zadowolony
  
 
Cytat:
2011-05-28 16:17:54, lukirs pisze:
Wiem coś o tym premiery rozlecialy sie po roku,dosłownie rozsypały się przy wyciąganiu może przez to pare razy się do czerwonego rozgrzały teraz mam EBC i jest gitara.niebo lepsze od reszty na której jezdziłem.everlast też ma taki zestaw i też jest bardzo zadowolony



Ja powoli szukam zestawu na przód i faktycznie bardzo polecają firmę EBC jeśli chodzi o klocki.
  
 
Cytat:
2011-05-28 16:17:54, lukirs pisze:
Wiem coś o tym premiery rozlecialy sie po roku,dosłownie rozsypały się przy wyciąganiu może przez to pare razy się do czerwonego rozgrzały teraz mam EBC i jest gitara.niebo lepsze od reszty na której jezdziłem.everlast też ma taki zestaw i też jest bardzo zadowolony



Ale które masz, green stuff czy inne z kolorowych stafów ?
  
 
EBC są mooocno przereklamowane. Ferodo DS trzeba kupować
  
 
Cytat:
2011-05-28 18:03:19, emtees pisze:
EBC są mooocno przereklamowane. Ferodo DS trzeba kupować




Mooocno tzn że jeździleś i słabo hamowały czy jak??ferodo ds ale które z dsów polecasz??
  
 
Ja jeździłem na green stuff + jakieś mało markowe tarcze nawiercane/nacinane. Efekt? Tarcze zamieniły sie prawie w żyletki prze kilka miechów i do tego otwory w tarczach były ciągle zasyfione pozostałościami po klockach, jak by kto plasteliny tam napchał.
Ale efekt wizualny był fajny Teraz kupiłem jakiś normlany zestaw trw i jest git .


[ wiadomość edytowana przez: YaReQ dnia 2011-05-29 16:50:46 ]
  
 
Korzystając z ładnej pogody wypucowałem Essa i strzeliłem parę fotek



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
  
 
Czysta, piękna seria! Tak go trzeba trzymać!
  
 
Sjepka - pojaw się na jakimś zlocie ogólnopolskim bo chciałbym w końcu zagłosować na twoje auto w konkursie
  
 
Cytat:
2011-05-29 18:19:58, Pre100n pisze:
Sjepka - pojaw się na jakimś zlocie ogólnopolskim bo chciałbym w końcu zagłosować na twoje auto w konkursie



Nie wiem czy wiesz ale w Międzybrodziu był....
  
 
Cytat:
2011-05-29 16:49:22, YaReQ pisze:
Ja jeździłem na green stuff + jakieś mało markowe tarcze nawiercane/nacinane. Efekt? Tarcze zamieniły sie prawie w żyletki prze kilka miechów i do tego otwory w tarczach były ciągle zasyfione pozostałościami po klockach, jak by kto plasteliny tam napchał. Ale efekt wizualny był fajny Teraz kupiłem jakiś normlany zestaw trw i jest git . [ wiadomość edytowana przez: YaReQ dnia 2011-05-29 16:50:46 ]



No właśnie czytałem że tarcze nawiercane się przy codziennej jeździe strasznie zasyfiają (dziurki się zapychają).


Co do sesji to naprawdę ładna, ale więcej zdjęć by się przydało i może jakiegoś HDR'a zrobić .