FSO Polonez 1500 - rocznik 1980 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widać, że prace idą w dobrym kierunku Powodzenia
  
 
Cieszy, ze przy skromnym budzecie dbasz o autko i nie psujesz jego wygladu - to sie chwali!
Tak 3maj.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Bardzo ładny Borewicz
  
 
Witam , sorka za jakość zdj, ale mam słaby aparat w komórce Niedługo zamieszcze zdj, silnika po wyczyszczeniu , oczywiście najpierw musze dokończyć czyszczenie Jeśli mieszkacie w Częstochowie lub okolicach i macie namiary na fajne części do Borewicza to dajcie znać !! Na gwałt potrzebuję nowego kolektora wydechowego , oczywiście listwy obrysowe , lampy tylnie ,znaczki polmo , daszki przeciwsłoneczne , dekle i w ogóle wszystko co macie w idealnym stanie Więc jeśl wiecie coś czego ja nie wiem dzwoncie 792 434 384 , pozdrawiam fanów polskiej motoryzacji !!! Serwus !!!
  
 
Witam , ostatnio wyczyściłem mojego Borka pod maską, oto efekt , oczywiście do ideału daleko ale jestem zadowolony.



Tak wyglądał pod maską zaraz po zakupie....



... a tak wygląda teraz . Wyczyściłem alternator , chłodnice ,silnik wycieraczek , zamontowałem nową pompe paliwa , powalowałem obudowe filtra powietrza , zamontowałem nowy akumulator , wyregulowałem gaźnik , wypolerowałem osłonę kolektora , wymieniłem prawie wszystkie przewody i pomalowałem miskę olejową



Aktualne zdj, poldka , trochę źle wykadrowane przy okazji chciałem się zapytać , czy macie jakiś sposób na wyczyszczenie gumy listew obrysowych i zdrerzaków ??


A tutaj kilka zdj. wnętrza w dobrej jakości








No i oczywiście muszę się pochwalić nowym znaczkiem


Pozdrawiam!!!

[ wiadomość edytowana przez: Hatred dnia 2010-08-03 13:50:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: Hatred dnia 2010-08-03 13:51:22 ]

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2010-08-03 19:17:56 ]
[ powód edycji: rozmiar w jakim wyświetlają się fotki. ]
  
 
Przepraszam za odkop,ale mam pytanie czy czasem nie ty jechałeś wczoraj ul Pułaskiego(dokładnie w okolicach wiaduktu) w stronę Jasnej Góry