Kącik fotograficzny :D - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Talus, daj mi namiar na swego dilera, bo ma chyba dobry towar
  
 
ostro
  
 
yyyyyy pilem sobie pifko z kumplem w samochodzie ale chyba coś w tym pifie bylo bo ten mały jest zielony )))))
  
 
Cytat:
2008-08-28 21:16:26, marcin032 pisze:
Talus, daj mi namiar na swego dilera, bo ma chyba dobry towar



każdy sklep spożywczy
Garden pomarańczowy, nieprzeterminowany

  
 
Czy ktoś może dopracować to zdjęcie? Jakieś nowe warianty? Ja tylko wyostrzyłam i dodałam trochę poświaty.

  
 
gdzieniegdzie widać oznaki kompresji jpg'a
do wywołania na pewno nadawać się nie będzie.
dawaj oryginał


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2008-08-31 10:54:11 ]
  
 
Ale się wątek rozszerza
Do katalogowania polecam ACDsee. Ciesze się, że zacząłem odpowiednio wcześnie nadawać tagi zdjęciom i teraz jedno klikniecie i mam co chcę. A foldery nazywam swoją drogą ale na prawdę nie ma porównania

Marcin, te zdjęcia pola - taka korekta jak najbardziej ok, popieram. Natomiast taka o której pisze Madzia, szczególnie z twarzami modelek (znany filmik "Dove") to przegięcie.
Nie wspominam o tym zielonym
  
 
ten zielony to chrześniak mojej siostry
ale ona boi się tego wysyłać dla matki tego bachorka
  
 
to dobrze, że nie zrobiłem z nim tego co na początku sobie pomyślałem
ale by była wtopa
  
 
Cytat:
2008-08-31 10:53:39, Talus pisze:
gdzieniegdzie widać oznaki kompresji jpg'a do wywołania na pewno nadawać się nie będzie. dawaj oryginał


Oryginał w oryginalnym rozmiarze
  
 
a to jakiś problem ??
  
 
Cytat:
2008-09-01 09:13:45, Talus pisze:
a to jakiś problem ??


dla mnie nie ale... to zdjęcie będzie bardzo duże.
  
 
ty chyba nie wiesz co piszesz
największe zdjęcie jakie obrabiałem zajmowało ok 200MB, a plik photoshopa ponad 1GB
  
 
Cytat:
2008-09-01 09:44:43, Talus pisze:
ty chyba nie wiesz co piszesz największe zdjęcie jakie obrabiałem zajmowało ok 200MB, a plik photoshopa ponad 1GB


Porównaj sobie MIMO wszytko obecne zdjęcie z tym które po pracy tutaj wkleję. Tylko nie chcę słyszeć marudzenia, że ZA DUŻE i że się wolno otwiera, blokuje itp. ble ble ble
  
 
Cytat:
2008-09-01 13:31:21, madzia_83 pisze:
Porównaj sobie MIMO wszytko obecne zdjęcie z tym które po pracy tutaj wkleję. Tylko nie chcę słyszeć marudzenia, że ZA DUŻE i że się wolno otwiera, blokuje itp. ble ble ble



wrzuć na serwer i daj linka i po problemie kto będzie chciał to se kliknie
  
 
Dzisiaj podczas budowy ogrodzenia /nie do tojki /


Obiektyw - Helios 50mm z Zenitha.. oj trzeba się było nakręcić.. nie ma jak AF
  
 
Cytat:
2008-09-02 22:14:59, MisiekII pisze:
oj trzeba się było nakręcić.. nie ma jak AF



dlatego u mnie on się kurzy
  
 
Ostatnio w PSie zrobiłem taką panoramę. Montowałem ją z siedmiu pionowych ujęć. Trochę poleciała mi ostrość na lewym skrzydle pałacu, ale jak na pierwszy raz, to chyba nieźle wyszło



[ wiadomość edytowana przez: marcin032 dnia 2008-09-03 07:41:28 ]
  
 
Cytat:
2008-09-02 22:27:18, Suchy pisze:
dlatego u mnie on się kurzy



Wolę tego heliosa z super kolorami niż kita, który w porównaniu do tego jest mydłem no i przy 50mm ma f5.6
Oba obiektywy które mam na m42 mają naprawdę ładne kolorki (szczególnie jupiter 21m 200/f4) ale też dużą wadę: brak AF (ujdzie) i maaarną pracę pod światło - gubią kontrast

Marcin, foto super. Czarne jest czarne a budynek dobrze doświetlony. Podoba mi się
  
 
Dzięki Misiek

Jakoś umknęła mi Twoja fotka Fajnie skadrowany robal (pasikonik, nie śmiać się, nie znam się na tym???). Lubię takie kadry Ostrzyłeś go jakimś programem, czy szkiełko daje taki efekt?