Uwaga Burza na diecie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-09-05 11:24:25, Talus pisze:
a do popicia Coca-Cola Zero



łeee tej nie lubie
  
 
...i zasmażka
  
 
Cytat:
2008-09-05 12:26:25, speedmasterka pisze:
łeee tej nie lubie



wiem, że to smakuje jak napój colopodobny, ale za to ma zero kalorii
trzeba dbać o te liczby
  
 
Mnie zawsze zastanawiali ludzie co w mc donaldzie biorą zestaw big mac i cole light
  
 
mnie zastanawia dlaczego ludzie tam w ogóle wchodzą
jak byłem pare lat temu to pamiętam, że wydałem gdzieś koło 15 zł, a po 2h byłem znowu głodny po co
schaboszczak z podwójnymi frytkami i surówką starcza na pół dnia... jak trzeba
  
 
Wiesz jak pracujesz "w drodze" a ja robiłem okolu 5000 km na miesiąc to mcd nieraz ratuje cie, alternatywa sa przydrożne knajpy, których nie lubię - z wyjątkami

trasa wawa - Białystok - na stacji shell jadąc od białego po prawej dają wyśmienite pierogi przysmażane - niebo w gębie i tanio

trasa wawa - do Ciebie czyli do Mielca - w Tarnobrzegu jest pizzeria graffiti bardzo dobra pizza i tania

trasa wawa - Słupsk - tu nic ciekawego nie znalazłem mcd w redzie (chyba) mnie ratował

trasa wawa - Chyżne - nie pamiętam na którym km ale jest stacja orlen ze świetna restauracja + mcd - a tej trasie jest ich dużo, a wracając z Chyżne przez sucha beskidzka i okrajnik jest lokal należący do mojej rodziny alaska - dobra pizza i tania

także wiesz nieraz mcd jest potrzebne
  
 
w Mielcu na Orlenie przy Sienkiewicza też jest dobre jedzenie (przynajmniej kiedyś jak jadłem było).
są odsmażane pierogi i jajecznica podawana na patelni
teraz się rozwinęli i robią obiady na zamówienie z dostawą - to chyba o czymś świadczy
  
 
Cytat:
2008-09-05 08:21:22, speedmasterka pisze:
i dobrze a co zjadlas jako pierwsze?



hehe kiełbase wieprzowo-cielęcą moją ulubioną a na słodko Marsy Delite. Za to w sobotę była uczta u teściowej .. moje ukochane pierogi ruskie
 
 
Cytat:
2008-09-08 15:04:59, storm pisze:
pierogi ruskie



od wakacyjnego wyjazdu będzie mnie to śmieszyć
na wschodzie mają pierogi z ziemniakami, mają też i z białym serem.
ale na pomysł połączenia tego razem nie wpadli
  
 
Łeee z samymi ziemniakami to bym chyba nie zjadła.
 
 
a ja napisze, że były bardzo smaczne
niewiele im brakowało do ruskich.
  
 
A ja dziś sam gotuje

Będzie pizza ... ostatnio juz robiłem i wyszla bardzo dobra takze
jak ktos chce przepis to moge wkleic

pozdr
  
 
Cytat:
2008-09-09 11:33:53, thaniel pisze:
A ja dziś sam gotuje Będzie pizza ... ostatnio juz robiłem i wyszla bardzo dobra takze jak ktos chce przepis to moge wkleic pozdr

Ja mam lepszy przepis-wszystko na "oko" i na winie:co się nawinie to do pizzy. Wtedy jest najlepsza
  
 
Ale ja ciasto też sam robię ... a japońską metodą "naoko" nie da się zrobić ciasta no chyba, że jesteś zawodowym pizzamenem

pozdr
  
 
Cytat:
2008-09-09 18:04:32, thaniel pisze:
Ale ja ciasto też sam robię ... a japońską metodą "naoko" nie da się zrobić ciasta no chyba, że jesteś zawodowym pizzamenem pozdr

Nie-kilkanaście lat byłem piekarzem...
  
 
Cytat:
2008-09-09 19:34:12, mireko pisze:
Nie-kilkanaście lat byłem piekarzem...





to moja "podeszwa" by Ci pewnie nie podeszła

pozdr
  
 
Cytat:
2008-09-09 19:44:42, thaniel pisze:
to moja "podeszwa" by Ci pewnie nie podeszła pozdr

Bez przesady-napewno Twoja też jest smaczna
  
 
Nie było źle jak znajdę kabelek od telefonu to nawet wam pokażę

pozdr
  
 
poka poka wstyd sie przyznac, ale nigdy sama pizzy nie robilam... a nie, raz z kolezanka dawno temu, ale byla srednio jadalna
  
 
Głupia komórka przestawiła się na zdjęcia niskiej jakości




pozdr