Centralny Zamek MK V

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.

padl mi centralny zamek w lewych tylnych drzwiach. nie reaguje ani jak sie zamyka ani jak otwiera ( pilotem oczywiscie ) juz wczesniej mialem ten problem. raz zamykal raz nie. bo otwieral zawsze do wczoraj. nie zdarzylem jeszcze nic sprawdzic bo przestal dzialac wczoraj poznym wieczorem a teraz siedze w pracy i zaraz jade w teren. pytanie co to moze byc? ( pyt. takie bardziej profilaktycznie bo pewnie padl silniczek ) a drugie pyt. czy nie ma ktos na zbyciu silniczka od centralnego do lewych tylnych drzwi?

pozdrawiam.
  
 
silniczek będzie taki sam jak prawy i lewy. Może nawet będzie pasował od przednich...
najprościej jest sprawdzić napięcie na złączce drzwiowej. Jeśli jest, to silniczek lub kable do niego w drzwiach...

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2008-09-04 07:37:48 ]
  
 
Witam ,też miałem problem z zamkiem ,nomen,omen tez lewy tylny...
U mnie co prawda czasem nie zamykał czasem nie otwierał ...
Kilkakrotnie rozbierałem czyściłem smarowałem ,regulowałem ,bez skutku...Skończyło sie na kupnie zamka na Allegro za 30 zł i problem sie skończył
Wymiana jest banalnie prosta ,zajmuje ok 10 min
  
 
tyle co wrocilem z pracy zaraz sie zabiore za to i bede wiedzial co jest grane. dzieks za rady i info
  
 
Napisz czy poradziłeś sobie z problemem, bo jak nie to mam na sprzedaż cały zamek z drzwi tylnych i przednich lewych. Wartość jednego zamka jest równowartością bolsa 0,7 l.

gg 757080
  
 
Cytat:
2008-09-06 15:39:43, przemek_81 pisze:
Napisz czy poradziłeś sobie z problemem, bo jak nie to mam na sprzedaż cały zamek z drzwi tylnych i przednich lewych. Wartość jednego zamka jest równowartością bolsa 0,7 l. gg 757080



niestety nie robilem narazie z zamkiem.

zaczolem zakladac nowe audio do auta w piatek i skonczylem dzisiaj rano. ( nie ma to jak wypad nad wode pod kemping z tesciami ) i nie szperalem przy centralnym, ale odziwo zaskoczyl. raz zamykal raz nie, ale zaczol spowrotem reagowac.
  
 
miałem to samo i tez w tylnych lewych drzwiach, raz działał, raz nie, później umarł na amen, i kilka dni po tym jak kupiłem siłownik zaczął znów działać, działa do teraz, zamyka i otwiera wzorowo. nabyty siłownik leżakuje w schowku