Esik 1.3 96r. nic nie działa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. co jest muj esik nie reaguje na nic nie świecą się światła ani kontrolki. Czy to możliwe że w tak kródkim czasie rozładował sie akumulator od godz. 13.ej do 22.ej. świateł włączonych nie zostawiłam radia też nie to ki. czort? co jest grane?

[ wiadomość edytowana przez: Tango3 dnia 2008-09-05 08:46:38 ]
  
 
zdecydowanie najprosciej bedzie podpiac aku do ladowania, lub twojego essa pod inne auto i wszystko bedzie wiadomo...

a jesli chodzi o rozladowanie - wszystko jest mozliwe... moze jakies zwarcie? sproboj czy faktycznie aku czy cos innego...
  
 
Cytat:
2008-09-05 08:53:04, archivi pisze:
zdecydowanie najprosciej bedzie podpiac aku do ladowania, lub twojego essa pod inne auto i wszystko bedzie wiadomo... a jesli chodzi o rozladowanie - wszystko jest mozliwe... moze jakies zwarcie? sproboj czy faktycznie aku czy cos innego...

sto krotne dzieki. właśnie ładuję i zobaczę na starym trochę zakręcił. a jak odpali pojade do mechaniora żeby podłączył go pod kompa może coś wykarze bo instalacja nie jest moja mocną stroną. ostatnio właśnie miałam problemy ze światłami może to jest przyczyną to zwarcie. aA ile musi się ładować by spróbować go odpalić? godz. wystarczy?
  
 
koleżanko zamiast jechac do mechaniora lepiej najpierw wziąć miernik i samej sprawdzić w jakim stanie jest akumulator (może poprostu nastał już jego czas) podłącz miernik na niepodłączonym aku i sprawdź czy szybko się sam rozładowuje jak ja miałem skończony aku to na mierniku prawie jak w zegarku odliczało.
godzinka powinna wystarczyć do odpalenia

[ wiadomość edytowana przez: seba2020 dnia 2008-09-05 12:43:39 ]

[ wiadomość edytowana przez: seba2020 dnia 2008-09-05 12:44:14 ]
  
 
Koledzy słuchajcie bo coś mi się wydaje że nie mam ładowania. Albo mam szczotki wytarte, albo poprostu alternator nawalił. Poniewasz kontrolka akumulatora sie nie pali,bo napewno nie dlatego że naladowałam aku. psia kośc. Zawsze cóś