Audio w cabriaku MK7 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No więc zdecydowałem się chyba na ten głośnik
KLIK

Jakim wzmacniaczem go napędzić? Nie mam kompletnie pomysłu i jaka poj. skrzyni powinna być? Bo nie wiem jak to sie liczy niestety
  
 
najlepiej to poszukać monobloka w okolicach 300 w rms może być lekko mniej ale niewiele.
  
 
Coś takiego znalazłem wzmak
Ktoś zna?
  
 
Po krótkiej przerwie mały update.
Wygłuszone przednie drzwi nie wiedziałem, że to aż tyle daje ,
Zakupiony głośnik basowy Lanzar max 12,
kupilem blaupunkta GTA 4100 ale niestety za slaby do tego suba bedzie. Teraz poluje na Helixa H400 MK II.
jestem prawie pewien ze będe zmieniał radio i tu bym prosił o poradę. Koniecznie 2 wyjscia na wzmacniacz fajnie by bylo zielone podswietlenie usb cd mp3 i aux tylne. do 500 zl? wykonalne? Poproszę o jakies propozycje ciekawe uzywki tez jakby ktos mial.
  
 
opuściłem szybę zacharczało i przestało grać. poźniej włączyła się lewa strona i teraz cisza. Co to? Końcówka mocy w radiu?
  
 
Możliwe ale niekoniecznie, może obsuwająca się szyba pociągnęła ze sobą kabel od głośnika i zrobiła zwarcie rozbierz i zobacz czy wszystko jest ok, może także po prostu urwała ten kabel.
  
 
Radio działa przezyło zwarcie, ale ze szukam czegos z 2 wyjściami na wzmacniacz to znalazłem to:Radio Jak dla mnie bajer no i 5V na wyjściu Usb nie muszę mieć, ważne, że ma aux. Miał ktoś styczność?
  
 
Widzę że szukasz po używkach więc porozglądaj się za jakimś Clarionem lub Pioneerkiem
  
 
OOOOO widzę że również gustujesz w Amerykańcach ! Sam mam 2 głośniki LANZAR MAX 124D 800RMS (jest mniej ale nie dużo) to nie raz potrafiłem się zatrzymywać i wracać po tablicę Rejestracyjną.
  
 
Cytat:
2008-10-14 22:50:04, Witex88 pisze:
OOOOO widzę że również gustujesz w Amerykańcach ! Sam mam 2 głośniki LANZAR MAX 124D 800RMS (jest mniej ale nie dużo) to nie raz potrafiłem się zatrzymywać i wracać po tablicę Rejestracyjną.



to zamontuj lepiej ta rejestracje jak mowisz ze ją gubisz:]
ja mam w samochodzie7 amerykancow wszystko Lanzary:] ale tylko jednego Lanzara MAX 12 i mimo iz wzmak nie za mocny to i tak potrafi scisnąc cisnienie w uszach :]
  
 
[quote]
2008-10-14 23:13:16, pytlar pisze:
to zamontuj lepiej ta rejestracje jak mowisz ze ją gubisz:]


Prosto jest powiedzieć ciężej zrobić ! Nawet sobie nie wyobrażasz jake kombinacje miałem przy tablicy rejestracyjnej

Ale jeżeli chodzi o Suby to Lanzar jest dobrym wyborem

[ wiadomość edytowana przez: Witex88 dnia 2008-10-15 00:53:44 ]
  
 
To samo mogę powiedzieć o Ground Zero też fajniusia firemka i ekstra sprzęcior wypuszcza na rynek
  
 
Pioneer odpada Clarionow fajnych chwilowo nie ma. O ten model konkretnie mi chodzi wydaje sie wypasiony - dotykowy ekran szmery bajery no i 5v
  
 
Kupilem to JVC ale niestety laser nie daje rady z płytami( Szkoda bo super radyjko. Odsylam i kasa z powrotem. Wobec tego mam pytanie.
Jakie radio konkretnie do 700;- MAX nie obraze sie jak bedzie mniej wymagania- 2 wyjscia na wzm min pilot mp3 i takie tam. Pomozecie? najlepiej poparte doswiadczeniami.
Sory ze tak chaotycznie wlasnie montuje wszystko
Pozdro!
  
 
Pochwale się, jak mi wyszło to audio.
W przyszłym tyg. dojdzie inne radio-Clarion DXZ 788
Pozniej kolej na wzmacniacz-Helix db four?
A tu fotki z montazu i koncowe:






  
 
mi sie podoba- ladnie pochowane a znaczek swiadczy ze nie ma tam oryginalu

pokombinuj jednak cos z tweeterami bo teraz to ich dzwiek nie jest wykozystany tak jak byc powinnien.
  
 
No może się pobawie ale wysokie tony i tak sa bardzo dobrze slyszalne cyki musze dawac na 0 albo -1 zeby nie wlazily na glowe;D
  
 
hehe cisza ostatnio na naszym forum w końcu coś się dzieje elegancka robota tylko jeszcze gwizdeczki w słupeczki albo w lusterka i będzie scena jak się patrzy
  
 
Jeśli chodzi o radio to moge polecić Ci Pioneera deh-4900IB....
Tanie radio teraz pewnie za 500 można nówke kupić...
Sam je mam od 2 lat - codiennie używane, czesto jeźdże po dziurach i dalej jak nowe gra....
Ma 2 wyjścia na wzmacniacz (przód i sub) wyjście na zmieniarke, iPoda i AUX niema tylko MP3 no i jest do niego pilot jeszcze.....
Możesz oczywiście szukać nowszego modelu, ale ja innego jak Pioneer nie kupie.... Jesem do niego przekonany
  
 
zainteresowany pisał już w poście wcześniej iż pioneer odpada