Audio w cabriaku MK7 - Strona 3.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
U mnie w cabrio brakuje jedynie z przodu, w kabinie często czystych dźwięków. Bardziej o wysokie się rozchodzi. Zastanawiam się nad zmianą tylnych głośników, bo jakieś 10 tam są oryginalne.. a z przody Infinity, które dają radę. Ktoś ma jakieś pomysł ? Nie mam cykaczy, bo póki co nie mam koncepcji gdzie by je tu ładnie wpasować.
  
 
zmiana tyłu nie pomorze zrób dobry przodzik na 16 nastkach i daj to pod wzmacniacz a będziesz zadowolony oczywiście zestaw odseparowany.
  
 
Chwilowo dam na luz chyba.. Czaję się na 16 calowe felgi... to też koszt ;/ Do tego trochę w zawieszeniu pogrzebać i w silniku.
  
 
Cytat:
2009-02-15 11:34:43, Szczurek1986 pisze:
zmiana tyłu nie pomorze zrób dobry przodzik na 16 nastkach i daj to pod wzmacniacz a będziesz zadowolony oczywiście zestaw odseparowany.



Ja właśnie przerabiam temat Audio i jak dla mnie to jeśli 16 to tylko w doły drzwi, bo w fabrycznym miejscu nie realne jest ich wykorzystanie.
Wadą montażu w fabryczne miejsce 13 jest to, że jak nie wejdą w seryjny panel (mi nie wchodzą) to na własną rękę trzeba sobie je zrobić, bo nie widziałem w sprzedaży.