A może by tak na grzyby... - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-09-11 20:27:54, mifinka pisze:
Dzięki Klanowi "48" za przemiłe grzybkobranie Obrobiłam zbiory, mrozi się, suszi się, było tego jak w "Mannie" Za dwa tygodnie następny wypad?


Również dziękujemy.
Za 2 tygodnie może... zobaczymy na kilka dni przed weekendem.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
A my dzisiaj rodzinnie w okolicach Bełchatowa i Łasku.
Dwa 20 litrowe wiadra przywiezione
  
 
Cytat:
2010-09-18 18:53:43, DeeJay pisze:
A my dzisiaj rodzinnie w okolicach Bełchatowa i Łasku. Dwa 20 litrowe wiadra przywiezione


a grzyba jakiegoś też znaleźliśta ? ..chociaż honorową 1 sztukę ?
  
 
Cytat:
2010-09-18 18:53:43, DeeJay pisze:
A my dzisiaj rodzinnie w okolicach Bełchatowa i Łasku. Dwa 20 litrowe wiadra przywiezione


to dlatego takie fazy masz na zlotach
  
 
Cytat:
2010-09-19 17:57:28, Kula69 pisze:
to dlatego takie fazy masz na zlotach


Po wiadrach
- no chyba , że "techniką"..znaczy wkładasz łeb do wiadra , a ktoś napierdziela bejsbolem aż ECHO niesie ?
  
 
Szwagier wczoraj był tylko godzinę i wrócił z pełnym dużym wiadrem i musiał bluzę zdjąć i tam nasypać. No mnustwo.
  
 
Cytat:
2010-09-20 08:50:22, Ikarus260 pisze:
.. No mnustwo. ..


Rany !!. Autobus!! -wróć koniecznie i natychmiast (!) do przeglądarki z korekcją BŁĘDÓW bo tak nasypałeś w ostatnich postach ,że masakrrrrra!!
  
 
A tu wiem, że postawiłem błąd
Ale nie mogłem znaleźć innego słowa więc wstawiłem z błędem.
  
 
Cytat:
2010-09-20 09:23:37, Ikarus260 pisze:
A tu wiem, że postawiłem błąd Ale nie mogłem znaleźć innego słowa więc wstawiłem z błędem.


..nie no!! ..zara wnioska złożę , coby Cię za świadomą profanację , nominowali do opuszczenia domu Wielkiej Siostry !
  
 
Są tu większe błędy. I nikt się nie czepia. Na przykład nie czepiając się nie pisze się zara tylko zaraz
Ale to tak dla przykładu podałem.
Bez żadnych aluzji Uciekam do pracy.
  
 
Ja tam chętnie tle, że w sobotę skoro świt gdzieś niedaleko wawy żonę gdzieś bym zgubił . A może ktoś mi poda namiar na fajny lasek gdzieś blisko.
  
 
Cytat:
2010-09-18 18:53:43, DeeJay pisze:
A my dzisiaj rodzinnie w okolicach Bełchatowa i Łasku. Dwa 20 litrowe wiadra przywiezione

fajnie ze dałeś znać, tam w okolic Bełchatowa od tej elektrowni to ładne grzybki rosną
  
 
Ja również w weekend byłem na grzybkach i sporą ilość ich zebrałem , Proponuje wam moje miejsce na zbieranie grzybków a mianowicie okolice Długosiodła. Trasa ładna (cały czas expresówka) a w lasach tam cała masa grzybków i od groma sitaków które uwielbiam.
  
 
Propozycja ciekawa i nie daleko. Trzeba się skrzyknąć. No i tylko się modlić bym miał sobotę wolną!!!!!!!
  
 
My dzisiaj byliśmy w lesie niedaleko Korytnicy i nie narzekam - jeszcze grzyby są.
Jeśli chodzi o sobotę to my chętni (ja i mifi), ale polecam Wilgę (65 km. od nas spod domu) i dość wczesny start ok. 6:30, musimy być spowrotem ok. 13:30 w Wawie - poważna misja do spełnienia
  
 
A co powiecie na to żeby to była niedziela? Pewnie mifi nie może?

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Wilgę ( 50 km z pod mojej klatki ), to ja kojarzę tylko z jednej takiej tam dyskoteki wiejskiej i tego, że ja mieszkam na Osiedlu Gocław ( prawidłowa nazwa Gocław - Lotnisko ), podzielonym na 4 części i moja to Wilga od nazwy jednego z 4 samolotów tu niegdyś lądujących , oraz tego, że między innymi wożę też tam czasem sam części samochodowe do klienta
Całkiem sympatyczna miejscowość no i prawdą jest to, że grzybki tam są. Bo ostatnio dużo grzybiarzy tam widziałem.

Osobiście polecam też lasy w okolicach Mińska Mazowieckiego.
Jakieś 40 km do Centrum Warszawy. Jest tam sporo Grzybów. Sam w Niedzielę się tam wybieram.




[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2010-09-21 22:12:34 ]
  
 
Cytat:
2010-09-21 21:46:46, lucas48 pisze:
Pewnie mifi nie może?


Jeszcze może - uwierz mi na słowo
  
 
a my cały czas o grzybach ???
  
 
No a o czym jak nie o "grzybach"?? Tylko ładne sromotniki dla małżonki.