Kultowe AUTA PRL-u - Archiwum 2008-2009 - Strona 235

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
artek150

Proszówki



Wysłany: 2009-08-22 22:06:51 Powiadom o tym poście ^

mam świetną wiadomość SUPERMAN2 sprzedał swojego psa już nie będzie sie tutaj pytał jakim szamponem umyć go przeciw pchłom, lub czy nie zdechnie jak założy mu obroże


po co to piszesz dzieciaku?? zeszyty kupiles do szkoly?? to foum dotyczy czegos innego. won
  
 
Wysłałem znów to o Papamobilu, odp:

Na chwilę obecną nie planujemy tego modelu w kolekcji.

artek pytałem się czym karmić, przeciw pchłom to mam tabletki.


[ wiadomość edytowana przez: Superman2 dnia 2009-08-23 11:04:38 ]
  
 
Ho ho ho, jak ostro panie opel89!
A może mi odpowiesz czego dotyczy to forum? Bo czytając ostatnie sto stron to nie wiadomo zbyt bardzo... No napewno nie tego co ma w tytule...

  
 
forum dotyczy modeli aut, ktore jeździły po naszym kraju w okresie prlu. masz racje ze 100 stron jest nie na temat, ale ja nie jestem adminem, ay kordynowac wypowiedzi kilku osob. przykro mi z tego powodu, ale co moge z tym zrobic??
  
 
zakupiłem dzisiaj VW 1500 skala 1:24
potem wrzuce fotki
  
 
opel89:
pokaż lepiej zdjęcia tej nyski i tarpana z niemieckiej kolekcji, bo jakoś nie wierzę, że coś takiego istnieje hehe
  
 
pewnie że nie istnieje , ale opel ma takie różne objawy a jak udowodni istnienje tych dwóch modeli to już nic nigdy nie napisze na tym forum hehehehehehhehe
  
 
uważaj, bo Ci znowu napisze won


spermen coś zamilkł, pewnie pisze do DeA i pyta czy będzie RUDY 102.....
  
 
Może ja do DEA napiszę czy przewidują w kolekcji puszkę Coli bo mi się strasznie pić chce właśnie?
  
 
napisał bym coś mądrego ale nie ma po co się produkować, skoro 95% ludzi na tym forum nie rozumie sensu jego istnienia,
więc, żeby się zrównać poziomem do większości napiszę 3 razy d*pa i spadam

d*pa, d*pa, d*pa

żegnam

PS. Nie denerwujcie się na mnie- to i tak jeden z mądrzejszych ostatnio postów tutaj
  
 
Co się stało z tym forum!!! Jak się te ostatnią strone to ręce opadają. Po co piszecie takie głupoty? Co po 5 lat macie?? Dajcie sobie spokój z głupimi docinkami, po co zaśmiecać to forum. Może nie mam zbyt dużo do powiedzenia na temat samochodów jeżdzących za czasu prl-u bo wtedy mnie na świecie nie było, ale ja przynajmniej nie próbuje na siłę wysłać jakiegoś postu żeby zaistnieć. Wiec jak nie macie nic do powiedzenia ale interesujecie się wątkiem to czytajcie wypowiedzi osób które mają coś do powiedzenia a jak będziecie mieli coś interesującego do napisania to napiszcie ale nie niszczcie tego forum!!! Jak macie zamiar się wyzywać i robić bazar z tego forum to lepiej sobie odpuście. Nie dziwie się że większość osób które miały coś do powiedzenia odeszło a szkoda. A tym którzy nie znają kultury osobistej należy się BAN!!
  
 
brawo... nikomu nie musze udowadniac ze posiadam modele, ktore wymienilem. Jak bede mial czas to wrzuce foty.
  
 
Yhym, załatwiłeś Nysę i Tarpana, o których nikt nigdy nie słyszał, nie zrobiłeś im zdjęć i nie chcesz się nimi pochwalić, natomiast zdjęcia VW 1500 którego każdy może sobie na ebayu obejrzeć w milionie wersji dumnie wrzucisz na forum, nie sądzisz że to dziwne???? Więc się nie dziw, że Ci ludzie nie wierzą
  
 
TARPAN
NYSA
  
 
no ale te dwa autka miałuy być zjakiejś niemieckiej kolekcji i podobno ty je miałeś mieć a nie na alegro sa i to jeszcze z kartonu hehehe
  
 
Cytat:
opel89

fiat uno
Szczecin



Wysłany: 2009-08-21 17:23:59 Powiadom o tym poście ^

masz racje ale ładnie uzupełniłyby moją kolekcję a nyske i tarpana załatwiłem z niemieckich źródeł

[ wiadomość edytowana przez: opel89 dnia 2009-08-21 17:24:56 ]


i gdzie tu masz cos o niemieckiej kolekcji pajacu?? modele kartonowe kupion w dortmundzie wiec zamknij za przeproszeniem gębe i idź spac, bo mama ci zaraz kompa wyłączy

[ wiadomość edytowana przez: opel89 dnia 2009-08-23 21:48:32 ]
  
 

Cytat:
opel89

fiat uno
Szczecin



Wysłany: 2009-08-21 17:23:59 Powiadom o tym poście ^

masz racje ale ładnie uzupełniłyby moją kolekcję a nyske i tarpana załatwiłem z niemieckich źródeł

[ wiadomość edytowana przez: opel89 dnia 2009-08-21 17:24:56 ]


i gdzie tu masz cos o niemieckiej kolekcji pajacu?? modele kartonowe kupion w dortmundzie wiec zamknij za przeproszeniem gębe i idź spac, bo mam ci zaraz kompa wyłączy
  
 
Aha super, kartonowy tarpan i nyska i do tego nie zrobione, nie sądzisz, że wszystkim o coś innego chodziło?? Kto tu pajacuje?
  
 
ja nikomu nie mowilem ze te modele sa metalowe, wiec o co ci chodzi, mi sie nie chce robic fotek, wiec podalem wam dowody ze istnieja modele. wiec koniec tematu
  
 
Cytat:
2009-08-23 21:56:10, opel89 pisze:
i gdzie tu masz cos o niemieckiej kolekcji pajacu?? modele kartonowe kupion w dortmundzie wiec zamknij za przeproszeniem gębe i idź spac, bo mam ci zaraz kompa wyłączy



nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu ale jak ci się nie podoba do idź do innego forum.

a oto dowód że istnieje tarpan w skali 1:43

tarpan