Kultowe AUTA PRL-u - Archiwum 2008-2009 - Strona 238

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak wyśle dużo osób to może coś tam z tej listy będzie. Nie wysyłajcie o Trabanta 600, bo to wygląda jak P50
  
 
Wczoraj wysłałem listę użytkownika szwendacz do DeA.
Odpowiedź błyskawiczna, miejmy nadzieję że przynajmniej moze kilka modeli się pojawi z tego:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za przesłane propozycje modeli.
Zostaną one przekazane do odpowiedniego działu.

Serdecznie pozdrawiam,
BOK DeAgostini,
Justyna Dybkowska
  
 
ja też dostałem taką odpowiedź.
  
 
Cytat:
2009-08-25 15:48:05, kolekcjoner87 pisze:
Wozy strażackie będą w skali 1:57 LIPA,nie będe tego kupował


1:87
  
 
Cytat:
2009-08-26 05:03:24, malarz84 pisze:
Wczoraj wysłałem listę użytkownika szwendacz do DeA. Odpowiedź błyskawiczna, miejmy nadzieję że przynajmniej moze kilka modeli się pojawi z tego: Szanowny Panie, Dziękujemy za przesłane propozycje modeli. Zostaną one przekazane do odpowiedniego działu. Serdecznie pozdrawiam, BOK DeAgostini, Justyna Dybkowska



A co wam maja odpisac? Ze spamujecie im skrzynke?
  
 
Mi też tak napisali. Bądźmy dobrej myśli
  
 
Odpowiedni dział to kosz na śmiecie... Oj, oj, oj...
  
 
Cytat:
2009-08-26 09:00:30, qba_pl pisze:
Ze spamujecie im skrzynke?


Przetłumaczysz na polski ?spamujecie?
  
 
czy ktoś zda relacje z Warszawy kombi i da jej zdjeciA
  
 
Tutaj moje foty Warszawki. Niestety robione komórką.

  
 
Proszę bardzo!
Wawka 203 Kombi na życzenie Wszystkich którzy chcą Ją zobaczyć...


http://podarty.pl/galerie.php?kategoria=2&pict=damian%20gierlach-2F.jpg



[ wiadomość edytowana przez: malarz84 dnia 2009-08-26 11:38:57 ]
  
 
Stronę wcześniej wrzuciłem kilka zdjęć wawki.
A co do relacji to nie mam zastrzeżeń, chociaż mogliby w końcu w jakimś modelu zrobić tylne światła czerwonio-pomarańczowo-białe, bo jak zwykle tylko czerwień jest.
  
 
Racja!
Ale i tak to lepsze niż pomalowane tak jak np w Tatrze 603 ;/
  
 
Cześc!! Pytałem się wytwórcy wozów strażackich ile będzie kosztował pierwszy numer i z jakiego materiłu będzie wykonane.


Odpowiedź :Uprzejmie informujemy, że numer 1 będzie kosztował 4,95 zł. Modele są
metalowe, elementy wyposażenia natomiast plastikowe.
  
 
zobaczcie na zapowiedź wartburga. Na gazetce nie ma ceny, a zawsze była. Czyżby kolejna podwyżka? A Warszawka wykonana solidnie.
  
 
to by sie zgadzało bo poprzednia podwyżka cen również było przy warszawie i czerwonej gazetce
  
 
Cytat:
2009-08-26 14:08:45, poldek2009 pisze:
to by sie zgadzało bo poprzednia podwyżka cen również było przy warszawie i czerwonej gazetce


Podwyżka była przy Żuku. Cóż, ja byłem zmuszony napisać do Deagostini prośbę o wymianę modelu, ponieważ trafiła mi się Warszawa z krzywą przednią osią. Poza tym model bardzo mi się podoba.
  
 
Człowieku to ją sobie wyprostuj, potem się dziwicie, że modeli brakuje. Z każdą pierdółką po wymianę modelu idziecie :/
  
 
Cytat:
2009-08-26 15:30:43, MikolajC pisze:
Podwyżka była przy Żuku. Cóż, ja byłem zmuszony napisać do Deagostini prośbę o wymianę modelu, ponieważ trafiła mi się Warszawa z krzywą przednią osią. Poza tym model bardzo mi się podoba.



A co ty się tymi modelami bawisz że ta ośka ci aż tak wadzi?? Przecież to ma oko cieszyć a służyć do zabawy.
  
 
JEŻELI KTOŚ MA WĄTPLIWOŚCI CO DO SKALI MODELI STRAŻACKICH TO TUTAJ JEST TAKI SAM MODELA JAKI WYJDZIE W 1 NUMERZE http://cgi.ebay.com.sg/delPrado-1-57-1964-ZIL-130-431410-Kazakhstan_W0QQitemZ370226319425QQcmdZViewItemQQptZDiecast_Vehicles?hash=item5633355041&_trksid=p4634.c0.m14&_trkparms=%7C293%3A1%7C294%3A30
SKALA 1:57