Kultowe AUTA PRL-u - Archiwum 2008-2009 - Strona 263

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W przeciwieństwie do Ciebie Marecki 1mln 258 tys. 571 nie musze poprawiać swojej Stonki ponieważ ma już ładną.
Jednakże patrząc z innej " perspektywy " to nie fair rze DeA w skrajnie różny sposub traktuję swoich klientów Jednym prenumeratorom wysyłą Stonki DeLux ( tak jak Mi ) a innym zestawy naprawcze. Fakt, plusem naprawczego jest to że za free dostajesz pędzelek i farbke ( Humbrol a jak - wiem widziałem ) i nie musisz wydawać pieniędzy po to aby poprawić swoją poprawioną poprawke poprawionej Syrenki Bosto.
Jednakże ciesze się że mam swoją poprawioną Bostonke, niezmienia to faktu że i tak trzeba poprawić to co nie poprawione przez niepoprawnych Chińczyków których nie da się poprawić poprzez ich nie poprawialny system !
  
 
a mnie się nie chcę naprawiać bostonki i zostawię tak jak jest...

marecki, ale w pierwszych fiatach drzwi otwierały się do wewnątrz a nie na zewnątrz...
  
 
I niezapomnij że dzwi były bez ramek jak w Subaru Impreza który był wtedy w póżnych wazach projektowania ...
  
 
Nie mam teraz czasu dodać wszystkich zdjęć resztę zdjęć jast na klanie
kamil199662.fotosik.pl
  
 
fajnie wygląda szkoda tylko że w białym kolorze
 
 
Jeśli mają dać Mikrusa MR-300 to prawdopodobnie będzie miał takie wymiary:
dł 70,3 mm
sze 30,5 mm
wys 31,3 mm

w skali 1:43 ale mogę się mylić
 
 
Ta-dam... A ja tu coś dla Was mam...




  
 
przyszła z syreną tak?
  
 
Tak łada przyszła razem z syreną bosto a z czym innym mogła by przyjść
  
 
Szanowny Panie,

Syreny Bosto, wydany w ramach kolekcji, posiada pustą przestrzeń ładunkową i nie przewidujemy dosyłania zarówno dla prenumeratorów jak i klientów kupujących kolekcje w kioskach wnętrza przestrzeni ładunkowej.

Serdecznie pozdrawiam,
BOK DeAgostini,
Justyna Dybkowska

W przypadku odpowiedzi na tę wiadomość prosimy o załączenie dotychczasowej korespondencji mailowej.
  
 
mi tez tak napisali...
 
 
LUDZIE!!!
oni was wkręcali a teraz całe dea miało ubaw
  
 
gratuluje tym co to wysłali do DeA teraz mają pewnie zajebistą pompe z was jak by sie postarał to nie którym idzie wmówić że ziemia jest płaska


[ wiadomość edytowana przez: vezok0 dnia 2009-10-28 21:37:06 ]
  
 
Czy wie ktoś jaka ma być wersja Warszawy Pickup? bo wiem tylko że produkcje rozpoczęto w '59 i było kilka odmian.
 
 
Dluqi, ma być zwykły pickup z plandkę nawet były już zdjęcia pokazane
  
 
Cytat:
2009-10-29 09:10:15, Dluqi pisze:
Czy wie ktoś jaka ma być wersja Warszawy Pickup? bo wiem tylko że produkcje rozpoczęto w '59 i było kilka odmian.





P.S. W sam raz na tapetę!
  
 
to chyba 200P
 
 
łada to lipa. tylko jedno lusterko....
  
 
bo fabrycznie miały tylko jedno lusterko
Dluqi:może to jeszcze być warszawa 200a
  
 
Cytat:
2009-10-29 17:27:04, kubasmo pisze:
bo fabrycznie miały tylko jedno lusterko Dluqi:może to jeszcze być warszawa 200a


tego pewnie nawet w DeA niewiedza