Pierwszy Tarnowski Zlot Tuningowy 21.09.2008

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
Jakiś lokalny spocik?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2008-09-12 13:52:37, Kleszczak pisze:
Jakiś lokalny spocik?


  
 
Witam!
Byłem chwile na tej imprezce szkoda tylko ze zastałem same samochody, Intela Eltona no i ku mojemu zdziwieniu escorcik Pompy!
Niezłe wrazenie zrobił na mnie te samochodzik na zywo, zreszta nie tylko na mnie! Tyle ludzi sie koło niego kręciło ze nie mozna było sie dopchac





  
 
zebym wiedział ze jest to bym na niego pojechał ale oczywiscie sie dowiaduje wszystkiego po fakcie




beda jakies foty ew. filmik?? ??
  
 
Cytat:
2008-09-13 20:13:58, falcon0 pisze:


Chodziło mi o spotkanie z okazji tej imprezy

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
impreza sie udala pogoda byla na tyle laskawa ze opady ustaly.gratulacje wielkie dla Pompy:dwa pierwsze miejsca w kategori najglosniejszy wydech i najladniejsze auto zlotu Tuning Team Tarnow pozdrawia
  
 
Kurcze, miszkam rzut beretem od tego miejsca, a dowiedziałem się o imprezie o 17, więc już po...
Pompa - gratulacje!
  
 
no muszę powiedzieć że impreza była bardzo udana, szczególnie dla mnie
są 2 puchary, 2 dyplomy i moc przeróżnych motoryzacyjnych gadżetów
nie liczyłem na wygrana, to ukoronowanie mojej pracy nad tym autem... naprawdę szczere DZIĘKUJE dla Eltona,Intela i całego Tarnowskiego Tuning Teamu

[ wiadomość edytowana przez: POMPA dnia 2008-09-22 00:09:22 ]
  
 
Powrzucaj jakieś fotki, jeśli masz, jak nie to coś poszukaj u innych
  
 
jakis filmik z sieci

galeria

galeria2