20.09 Pierwszy spot KRK+Silesia -TAK TO SIĘ ROBI NA POŁUDNIU - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-09-21 23:11:43, Grand_XR3i pisze:
jeż zarówno, sekundant jeszcze w połowie a ten już się toczy... ;] fakt faktem po mieście cały czas wam ucielakismy ale to wiadome. ja w zywcu tez bym taki kozak nie był jak u siebie w krakowie. Panowie, jak będzie pogoda co powiecie na powtórkę w piątek np. godzina 21 ?




Pamiętaj tylko, że info o nowym spocie zakładamy w nowym wątku, w innym przypadku na ten pójdzie kłódeczka

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2008-09-22 20:23:59 ]
  
 
katowice miasto..
jedno na sto
katowice miasto
jestem stąd a stąd
mają do nas coś
to poniosą fiasko...

no Katowice, a macie lotnisko?
nieno bo jak w piatek i pogoda by była to byśmy się wybrali na rybitwy, tylko wszyscy muszą mieć gaśnice i delty !
  
 
Cytat:
2008-09-21 23:15:40, Kalor pisze:
Pamiętaj tylko, że info o nowym spocie zakładamy w nowym wątku, w innym przypadku na ten pójdzie kłódeczka


a sorry nie wiedziałem, a niemożemy w tym zmienić sobie tematu? że nowy spot? bo poco śmiecić forum, tak to będzie jeden wątek z przekomarzaniem sie kto szybszy...

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2008-09-22 20:24:57 ]
  
 
Proponuje wiele wątków bez przekomarzania się kto szybszy Załatwcie to po wyścigach siedząc przy frytkach w KFC ;]

Skoro nie wiedziałeś to zachęcam do zapoznania się z regulaminem kategorii

W Warszawie są spoty co tydzień i co tydzień jest nowy wątek. Dzięki temu wszystko jest przejrzyste. Nowe osoby może odrzucić przeglądanie kilkunastu stron w jednym wątku szukając początku spamu o nowym spocie a spotkania podzielne na osobne wątki są bardziej 'zjadliwe'

  
 
w sumie to frytki tez były, ale itak większość osób zamówiło

nowy zestaw kfc GRANDER

"bo kazdy jest wielki "
  
 
No Kalor dobrze mówisz taki bałagan tu że nie wiadomo co czytać i jak rybki w piątek nie wiem czy to taki dobry pomysł dużo ludzi.
  
 
Cytat:
2008-09-21 23:09:27, Sjepka pisze:
Jak juz cos to Yez walil falstarty non stop, Rider moze potwierdzic



No Yez walił falstarty potwierdzam, bo zawsze z boku stałem i dobrze było widać. Przeważnie startował z "rollowanego" .

Cytat:
2008-09-21 23:12:30, yezXR3i pisze:
ps. Rider pozdrów swoją dziewczynę Jako jedyna wytrzymała z nami najdłużej



Ps. Pozdrowię dziewczynę od Ciebie. Faktycznie długo wytrzymała, ale była trochę zła, że tak późno do domu wróciliśmy.
  
 
Cytat:
2008-09-21 23:28:33, Agunia pisze:
No Kalor dobrze mówisz taki bałagan tu że nie wiadomo co czytać i jak rybki w piątek nie wiem czy to taki dobry pomysł dużo ludzi.


Aguniu, bo spotów to nienależy czytać, na spoty nalezy przybywać !
ryby zawsze są fajne, duzo ludzi dużo aut dużo konkurencji, dużo jazdy a malo gadania ;]
  
 
Jak by była pogoda to tak ale nie jak leje deszcz jaki sens. A rybitwy to coraz gorsze bydło się robi szkoda mówić.. w niedziele tylko spokojnie i da się pojeździć.
  
 
o 19 tam z mtk jeździsz? z zakopianki?
wiesz jaki sens na deszczu? ano sens taki że trakcji się nie łapie prawie wcale i mozna się pouczyć jeździć ;]
  
 
Kurcze napisałem relację i mi się skasowała.. Cóż grand, napisz proszę bo ja już siły nie mam.. Tymczasem pierwsza część fot:

Tu były foty tymczasowo ale ponieważ nasyfiono wyżej nie dodałem reszty tutaj a zrobiłem nowy post....

[ wiadomość edytowana przez: yezXR3i dnia 2008-09-22 00:06:41 ]
  
 
Cytat:
2008-09-21 23:35:31, Grand_XR3i pisze:
o 19 tam z mtk jeździsz? z zakopianki? wiesz jaki sens na deszczu? ano sens taki że trakcji się nie łapie prawie wcale i mozna się pouczyć jeździć ;]



Tak i nie sama bo z moją połową Dla mnie jak jest deszcz to nie ma zabawy i już.
  
 
Co do nienormalnego: KLIK

Co do wątku: ktoś tu już napisał, wg. regulaminu 1 spot = 1 wątek, umawianie się na następne itd. w kolejnych wątkach.

YezXR3i, uważaj na to co piszesz, bo otrzymałem sporo skarg na teksty typu:
Cytat:
(...)bo i po co utożsamiać się z takimi idiotami co na glebach jeżdżą i myślą że są fajni(...)


To ostrzeżenie.

[Edycja by Wojo 23.09.2008]

Ponieważ dostaję privy napiszę tutaj że mmbu również został ostrzeżony poprzez priv za poniższy cytat:

Cytat:
2008-09-19 23:14:33, mmbu pisze:
Za glupi jestes zeby zrozumiec co napisalem




  
 
dobra Paul, następnym razem robimy wjazd
to przecie tosamo meissnera gdzie miałem 160km/h
  
 
Witaj Aguś Powiedz temu chłopu żeby do mnie nie dzwonił tylko pojechał im kiedyś złoić tyłki

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2008-09-22 20:21:16 ]
  
 
Wojtuś dla Ciebie wszystko jak będzie sucho to i po tyłkach dostaną
  
 
Cytat:
2008-09-21 23:47:58, Agunia pisze:
Wojtuś dla Ciebie wszystko jak będzie sucho to i po tyłkach dostaną


jesli chodzi o tego seata to ja chyba się z nim ścigałem kiedyś na rybitwach albo na drodze do czy tam z.
taką czerwoną mazdą...
  
 
FOTORELACJA























































































































[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2008-09-22 20:35:27 ]
  
 
a wracając do tematu... do meritum sprawy, a warto to Ciągnąć bo temat jest ciekawy...

zdjęcia z mojego felefonu robione na stacji pod sam koniec spota..
to było koło 3ciej

panowie oragnizatorzy
Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


zdjęcie..
szczyt marzeń przeciętnego kierowccy samochodu...
Image Hosted by ImageShack.us


i pozostała pustka..
Image Hosted by ImageShack.us


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2008-09-22 20:39:54 ]
  
 
A tak w ogóle to proszę obecnych na spocie o jakieś opinie i relacje foty jak?

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2008-09-22 20:32:21 ]