20.09 Pierwszy spot KRK+Silesia -TAK TO SIĘ ROBI NA POŁUDNIU - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-09-21 15:33:10, deathrider_85 pisze:
To trzeba będzie sprawdzić na suchej nawierzchni, bo przez opony całkiem poległem na tym spocie (Dębica rulezz )




Deathrider masz rację, wtedy się przetestuje również RDA vs RDA między nami
  
 
Cytat:
Ps2. Sory Sjebka za taką trasę, ale źle w kraku skręciliśmy i nas nawigacja trochę źle poprowadziła .



Nic sie nie dzieje Ale jak wracalem znowu byla mgla jak mleko
na przeleczy kocierskiej i na 1 musialem jechac prawie 2 kilosy a oczy to mi sie juz same zamykaly
  
 
panie cabriofotogrof długo jeszcze bedziem czekac na niszczące system foty ?
  
 
Swoja droga ciekawe jak powychodzily te fotki
  
 
Zygmunt Hajzer też trzymał w emocjach, lud go znienawidził i teraz proszki reklamuje
  
 
Cytat:
2008-09-21 20:04:37, bep pisze:
Zygmunt Hajzer też trzymał w emocjach, lud go znienawidził i teraz proszki reklamuje





PS. Trza bylo sie dolaczyc do mnie i ridera... Byloby razniej,wogole to szkoda ze nie jechal z nami nikt z Zywca ani Bielska
  
 
Cytat:
2008-09-21 20:08:20, Sjepka pisze:
PS. Trza bylo sie dolaczyc do mnie i ridera... Byloby razniej,wogole to szkoda ze nie jechal z nami nikt z Zywca ani Bielska



Nom szkoda, że nikt więcej nie pojechał. Naprawdę na luzaku się jechało .
  
 
wiedziałem ze grand i yez narzucą tempo a nie lubie jezdzic po mokrym, śliskim, no i DOSKONALE wiem jak wyglądaają ulice w Krk, mozna tam stracic nie tylko koło :/


[ wiadomość edytowana przez: bep dnia 2008-09-21 21:14:33 ]
  
 
Cytat:
2008-09-21 21:12:40, bep pisze:
wiedziałem ze grand i yez narzucą tempo a nie lubie jezdzic po mokrym, śliskim, no i DOSKONALE wiem jak wyglądaają ulice w Krk, mozna tam stracic nie tylko koło :/ [ wiadomość edytowana przez: bep dnia 2008-09-21 21:14:33 ]


no ale wiesz...

właśnie tak, tak się to robi na południu
  
 
nie bede tego komentował.
  
 
Rozbraja mnie to. Wszyscy zwalają winę na opony albo niewiadomo co.. Pamiętajcie że mamy takie same warunki wszyscy... A no i rider pamiętaj że doszedłeś do mnie jak zacząłem hamować dopiero ;] Ja mogę jeszcze zwalić winę na opony 205/40/17 które pamiętajcie GORZEJ prowadzą się na koleinach to jedno, drugie że szersza opona na śliskim też szału nie robi i trzecie większa średnica koła = mniej mocy.. Poza tym moje trakcji cudownej nie mają.. Dużo gorszą niż stare 15" co mialem wcześniej... Aha no i Sjepka o ile pamiętam to to jak "już" sobie odpuściłeś to był pierwszy wyścig A foty ? Zgrywam bo to trochę potrwa.
  
 
Pewnie że nie chcę się usprawiedliwiać oponami, ale chyba sam widziałeś, że na 1 i 2 biegu mieliłem oponami, przyczepność miałem dopiero na 3 biegu . Poza tym w takich warunkach (deszcz) przyznaję się bez bicia, że nigdy się na "ćwiartkę" nie ścigałem, stąd może moje problemy z trakcją (zawsze do 6000rpm ciągnąłem).
  
 
Na suchym i tak Was objade wszystkich... W ostatnim wzialem Granda i tyle, nie ma sie co oszukiwac

PS. Yez ja tez mam 205 opony wiec nie tylko tobie sie zle jechalo na koleinach, a tak pozatym masz 17" a wieksze kolo lepiej trzyma na dziurach
  
 
Cytat:
2008-09-21 22:53:04, Sjepka pisze:
Na suchym i tak Was objade wszystkich... W ostatnim wzialem Granda i tyle, nie ma sie co oszukiwac PS. Yez ja tez mam 205 opony wiec nie tylko tobie sie zle jechalo na koleinach, a tak pozatym masz 17" a wieksze kolo lepiej trzyma na dziurach



W ostatnim wziął Granda bez dwóch zdań.
Naprawdę Panowie nie ma się co kłócić. Będzie sucho, spotkamy się jeszcze raz, gdzieś gdzie będzie lepsza nawierzchnia i wtedy się okaże czyj Xr3i lepiej jeździ.
Ja mam RDA, to mój bądź co bądź jest najwalniejszy, kwestia sprawdzenia tego jak bardzo będzie odstawał.
  
 
Cytat:
2008-09-21 22:53:04, Sjepka pisze:
Na suchym i tak Was objade wszystkich... W ostatnim wzialem Granda i tyle, nie ma sie co oszukiwac PS. Yez ja tez mam 205 opony wiec nie tylko tobie sie zle jechalo na koleinach, a tak pozatym masz 17" a wieksze kolo lepiej trzyma na dziurach



nieno niema co czarować wczoraj na tej wodzie to raczej taka zabawa była a nie wyścigi !! będzie sucho będziem sie mierzyć wczoraj to tylko taka przymiarka !
ja mam słabe autko, ja wedle hamowni w projekcie mam tylko 109 ps...
  
 
Cytat:
2008-09-21 22:58:09, deathrider_85 pisze:
W ostatnim wziął Granda bez dwóch zdań. Naprawdę Panowie nie ma się co kłócić. Będzie sucho, spotkamy się jeszcze raz, gdzieś gdzie będzie lepsza nawierzchnia i wtedy się okaże czyj Xr3i lepiej jeździ. Ja mam RDA, to mój bądź co bądź jest najwalniejszy, kwestia sprawdzenia tego jak bardzo będzie odstawał.


no i falstart o długosć auta tez zrobił bez dwóch zdań
  
 
Dobra dobra nie kłóćmy się bo widzę że do konsensusu nie dojdziemy. Wszyscy inaczej mówili na spocie a po "przespaniu się z problemem" inne gadki im się wkręcają. Nie dyskutujcie to o jeździe po ulicach bo jak widać tylko ja z grandem potrafiliśmy utrzymać jakieś tempo, maciek też dał radę. Ale i tak wszystko było na pół gwizdka.. I okazało się że musielismy na was czekać po 20 minut
  
 
Cytat:
2008-09-21 23:01:34, Grand_XR3i pisze:
no i falstart o długosć auta tez zrobił bez dwóch zdań



Jak juz cos to Yez walil falstarty non stop, Rider moze potwierdzic
  
 
Cytat:
2008-09-21 23:09:27, Sjepka pisze:
Jak juz cos to Yez walil falstarty non stop, Rider moze potwierdzic


jeż zarówno, sekundant jeszcze w połowie a ten już się toczy... ;]
fakt faktem po mieście cały czas wam ucielakismy ale to wiadome. ja w zywcu tez bym taki kozak nie był jak u siebie w krakowie.

Panowie, jak będzie pogoda co powiecie na powtórkę w piątek np. godzina 21 ?
  
 
Cytat:
2008-09-21 23:09:27, Sjepka pisze:
Jak juz cos to Yez walil falstarty non stop, Rider moze potwierdzic



to że raz pusciłęm sprzegło wczesniej i stanąłem to nie falstart

a pamiętaj że jak ty wystartowałes wcześniej to ja tam nie jechałem..
tak wogóle.. to wszystko się przeradza w "A TY!". koniec bo zdjęć nie będzie.


ps. Rider pozdrów swoją dziewczynę Jako jedyna wytrzymała z nami najdłużej