Klucz Hakowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panowie gdzie dostac klucz hakowy musze dociagnać sztyce w motocyklu probowalem kluczem takim jak kiedyś był w składakach tam też był taki pazur ale zanim dociagłem to sie ułamał

http://www.allegro.pl/item437919305_klucz_hakowy_zakres_120_180_mm_usag_facom.html

to by cos takiego bylo chyba ale kupa kasy i jaki rozmiar
  
 
Nie jestem pewny ale w sklepie z kluczami ???? ...
  
 
nie wiem o czym dokładnie mowisz z tym motocyklem ale kiedys zakrecajac nakretke wydechu na cylindrze w WSK 125 uzyłem młotka (bardzo przydatne narzedzie ) i srobokretu i trzymało sie wolałbym tak znow zrobic niz wydawac tyle kasy na klucz hakowy no i uwazac zeby nie zepsuc czegos (zeby nie pekło)



[ wiadomość edytowana przez: chalu87 dnia 2008-09-30 19:52:57 ]
  
 
Ja takiego klucza używałem do dokręcenia rudy wydechowej w Simsonie, jak nie miałem klucza to pomogłem sobie odpowiednio spiłowanym płaskim śrubokrętem i młotiem - powoli płotecznik pobijałem i się ładnie dokręcało - może i Tobie się uda
  
 
tak robilem ale niedociaglo jak trzeba i nakretka sie niszczy to niestety nie jest simson hehe i trzeba uwazac w sklepie nie ma nigdzie
  
 
Cytat:
2008-09-30 19:56:15, mmmmat pisze:
tak robilem ale niedociaglo jak trzeba i nakretka sie niszczy to niestety nie jest simson hehe i trzeba uwazac w sklepie nie ma nigdzie



jak wsk-a to polecam moj sposob
  
 
hehe troszku drogie moto wiec mlotek odpada