[trance] niebiessi essi - czyli RumcajS 2300 stage 1 done - Strona 17

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i co tam słychować w temacie? Ostatnio przechodziłem koło Rs-a ale do mnie nie zagadał Wszystko bangla jak trzeba?
  
 
elektryk pojechał przetestowac i zniknał
  
 
jestem po długiej dosyć nieobecności (miech) dużo zajęć ostatnio...

co do elektryki...jest jakiś psikus bo raz chodzi dobrze raz nie pali jak trzeba...trzeba wiązke przetrzewić...a na chwile obecną przydzwoniłem miską o garb i auto stoi bo nie moge ku**** dostać...a pospawać się nie da bo jest w ciu*** miejscu przy korku spustowym...mowa oczywiscie o misce od 2.3..

ogólnie nic wielkiego się nie stało, miska jest 2 częsciowa pękła dolna obudowa smoka która jest stalowa
  
 
to ty stales tak z 3 tyg temu albo i lepiej na wiadukcie kolo pesy w strone osowej :> bo zauwazylem tylko garby i nie wiem czy to ty
  
 
Cytat:
2011-03-25 21:29:41, DobekBdg pisze:
to ty stales tak z 3 tyg temu albo i lepiej na wiadukcie kolo pesy w strone osowej :> bo zauwazylem tylko garby i nie wiem czy to ty



nie nie to nie ja ale to też RS tylko mk5 już go pare razy widziałem...

jak zlicze to już jest 5 RSów w kuj-pom Lipka (mk5), mój (mk6) ,Bysiorka (mk6) i granatowy (mk5) no i ten co stał czarny (mk5)


[ wiadomość edytowana przez: trance dnia 2011-03-25 22:19:19 ]
  
 
Co raz więcej RS-ów się u nas robi Może spoty dla samych RS-ów cieszyły by się większą popularnością w kuj-pom
  
 
To kiedy płyta pod silnik wlatuje ??

PS. odezwał byś się na GG P
  
 
płyta pod silnik nie może iść bo to by bardziej obniżyło punkt miski...

Diviz gg nawet nie mam czasu teraz używać
  
 
nowa micha już na aucie, zalany olej mobila i śmigam...teraz mozna brać się za to by ogarnać tego elektryczego psikusa co raz daje sliczna prace silnika a raz prace na niewszystkie garki :/
  
 
Karol zbierzesz się na jakieś ładne zdjęcia twojego RS'a ?
  
 
akcja elektryka już generalnie skonczona...najprawdopodobniej cewki walą sobie w ciula..kwestia teraz czy zamienić na zetec'ową czy kupić nówkę RSową...

zastanawiam się nad tym, bo 300zł wydac mi szkoda a kupić znowu za 150 nówkę no name by się po miechu rozleciała to tez nie teges

Diviz jakbym miał co fotografować to bym już taką sesyjkę trzasnął, na razie jeszcze póki co nie jest to to co bym chciał dlatego fotek na da

[ wiadomość edytowana przez: trance dnia 2011-04-11 21:47:48 ]