Gdzie kupić olej Forda we Wrocławiu?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
już bardzo niedługo szykuje mi się wymiana oleju, zdecydwalem się na ten forda , w sklepie internetowym kosztuje 60zł - 5L , ale z przesyłką to wyjdzie z 80zł!(jeszcze przelew z 3zł:/ ) to dokładam z 10zł i mam Shella, w Marketach tego nie widze, na stacjach mają raczej swoje oleje.. ktoś może wie gdzie można go dostać po przystępnej cenie na terenie wro?

ew. jakaś inna propozycja , no moze po za lotosem, bo zewsząd słysze że to zło, a w shella inwestować to nie wiem..
  
 
http://allegro.pl/my_page.php?uid=648387

Patrz pkt. 5
  
 
Cytat:
2006-05-17 15:39:46, Skolmi pisze:
http://allegro.pl/my_page.php?uid=648387 Patrz pkt. 5





  
 
ok ok, szukalem pod haslem olej, itd.. na aukcji go nie ma ale pewnie jak trzeba to koleś wystawi. dzięki
  
 
eee ale ten olej 75zł tam kosztuje.. on taki dobry jest? czy poprostu drogi? za 90zl mam shella, chyba warto dołożyć te 15zł, myślalem że zaoszczędze a tu
  
 
wlej najta.ńszy Orlenu, albo jeszcze jakis inny. Tak do 20-40zł za 5 litrów, bedziesz miał najtaniej......ale tylko olej. A to, ze poźniej zapłacisz za remonty, to tego nie licz. Po co. To bedzie później.
  
 
Cytat:
2006-05-18 10:31:57, Slawko pisze:
wlej najta.ńszy Orlenu, albo jeszcze jakis inny. Tak do 20-40zł za 5 litrów, bedziesz miał najtaniej......ale tylko olej. A to, ze poźniej zapłacisz za remonty, to tego nie licz. Po co. To bedzie później.



właśnie dlatego nie chce brać byle czego (lotos) , chcialem taki pośredni myślalem że ten forda.. ale jeżeli kosztuje prawie tyle co shell, więc ten forda to chyba żadna rewelacja(a już napewno nie cenowa).
  
 
witam.moge zalatwic ci dobry olej,wiadomosc w twojej priw
  
 
Za 90 zł to masz shella z dolnej półki. Ja za lotos do 2 innych samochodów niż ford płacę około 120 zł za 4 litry. Do forda leję forda bo jak wiadomo z czytania forum są problemy z kanalikami jak się jeździ na innym oleju. Chętnie się dowiem dlaczego uważasz oleje Lotos czy jakie kolwiek inne za gorsze??
  
 
ok moja wina , nie sprecyzowalem, miałem na myśli lotos diesel 15W-40 , gdzie 5 L kosztuje nie więcej jak 50zł w markecie, o tym że do forda forda bo problemy z kanalikami pierwsze słysze, no ale może słabo szukałem(chodź szukałem!!) . Lotosa o którym wspomniałem uważam za gorszy bo a) na chłopski rozum, jak coś kosztuje polowe ceny niż oleje konkurencji (mobil, shell, ten forda(no on kosztuje 75),) to to niemoże być dobry olej,
b) na tym forum tak mi zasugerowali żeby zalać olej a nie lotos(tak mniej więcej ktoś to ujoł )
  
 
chcesz ten olej forda za 15 za litr!!!!!!
  
 
napisalem na gg ale cisza wychodzi 5L za 75zł to normalna cena, więc gdzie tu załatwianie , ale tak wezme ten forda,
  
 
mowisz że olej forda jest w tej cenie?no to facet mnie wkrecił widocznie ,ja płace te 15 no i chyba niejest to wygorowana cena jak na orginał,za lotosa placiłem 20 pln,jeszcze cos na priv
  
 
Olej Ford 15W-40

60zł + przesylka + przelew wyjdzie na jedno,

aha i tam jest bańka 5L, jak by kupować po 1L to fakcztycznie drożej bo 1L kosztuje 16zł , wiec może facet podał Ci cene za małe opakowanie.
  
 
tak na przyszłość olej forda mają w sklepie na ul. Wawrzyniaka. a poza tym też troszke części do Forda
  
 
Ewentualnie możesz zlać GM opla - ja właśnie po 10W40 forda zalałem 10W40 GM. Jest tańszy (ja płaciłem 43zł na hurtowni).

Podobno jest rozlewany na tej samej linii co ford, różni się tylko naklejką i ceną.
  
 
A nie interesuje Cię CASTROL Magnatec półmineralny? Ja swoim jeżdże już ponad 100 tyś i jestem bardzo zadowolony. Olej jest kupiony w Niemczech o pojemności 5 L. W polsce są dostępne tylko 4 litrowe(podobno). Po 100 PLN za 5Litrów?