VI jubileuszpwy spot pszczyński - 18.10 Pszczyna - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rowniez sie chetnie pisze na zlocik, pytanko - jedzie ktos z rybnika lub okolic, chetnie bym sie doczepil po drodze do pszczyny


519 168 195, napiszcie smska to odzwonie, bo mnie juz nie bedzie na forum,

[ wiadomość edytowana przez: DuFFYRBK dnia 2008-10-18 14:02:37 ]
  
 
Ja się gdzieś tak pojawię około 16:30, a więc proszę żebyście na mnie poczekali, a nie zwijali się stamtąd od razu.
W razie gdybyście już mykali stamtąd proszę o sms'a gdzie pojechaliście (ulica i nr budynku ) na numer 694 683 730.
  
 
pierwszy sie melduje w domu
dziekujemy wszystkim za spota, pozdrowionka

[ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2008-10-18 20:33:21 ]
  
 
Melduje się jako drugi w domu.
Przepraszam wszystkich, że tak trochę bez pożegnania się zmyliśmy, ale sobie porąbałem drogę i chyba po Pszczynie się błąkałem , jak już się odnalazłem, to moi rodzice zadzwonili, żebym ich zawiózł na imprezę no i musiałem jechać .
Mam nadzieję, że za niedługo będzie kolejny spocik
  
 
To ja się melduje jako trzeci

Dzięki za spota.
  
 
4 ja już się racze zimnym jasnym

Dzięki za super spota!!!! Mało nas było, ale nie liczy się ilość, a jakość Foty wstawię jutro bo dziś już mam dosyć.

  
 
rówież jesteśmy. Dzięki wam za spota
ps. jak nie zaliczę maty to bedzie wasza wina
  
 
dziekuje za spocika
  
 
Marek, daj znać czy mapy śmigają. Jak tak to wywalam to z dysku.
  
 
Cytat:
2008-10-18 22:04:21, Snale pisze:
4 ja już się racze zimnym jasnym Dzięki za super spota!!!! Mało nas było, ale nie liczy się ilość, a jakość Foty wstawię jutro bo dziś już mam dosyć.



Spocik był naprawdę spox, szkoda, że się spóźniłem i potem nie planowo zniknąłem , ale na następny raz się poprawię .

Ps. Nie zakosił ktoś czasami kwiatka z Pizzeri? Bo coś tam się burzyli, że brakuje jednego, bo nas nie zauważyli .
  
 
Cytat:
2008-10-18 22:33:06, deathrider_85 pisze:
Ps. Nie zakosił ktoś czasami kwiatka z Pizzeri? Bo coś tam się burzyli, że brakuje jednego, bo nas nie zauważyli .




Może ktoś się nie mógł doczekać na pizze i zjadł kwiatek
  
 
Dobranoc
  
 
My tez juz w domciu cali i zdrowi.Dziekujemy za fajnego spocika i pozdrawiamy Wszystkich
  
 
ja teraz dopiero w domku
Ale bez atrakcji na koniec sie nie obeszło.
Ponoc szuka mnie (mojego auta) administracja bo jakiś czas temu zaparkowałem esa na trawniku ale ze było mokro to ugrzęzłem i wyryłem 2 piękne doły
życzliwi sąsiedzi donieśli i grożą mi kolegium
  
 
muszisz sobie kupic strzelbe i zrobic z tym pozadek
  
 
SPOT był Cool na wysokim Poziomie

Sorki chłopaki że się zebrałem wcześniej ale raz że mi się Drogi Pomyliły a dwa to nawet nie wiedziałem jak dojechać na te Wały

ale jeszcze raz Dzięki za Fajnego SPOTA
  
 
Cytat:
2008-10-18 23:01:43, kolo21dg pisze:
ja teraz dopiero w domku Ale bez atrakcji na koniec sie nie obeszło. Ponoc szuka mnie (mojego auta) administracja bo jakiś czas temu zaparkowałem esa na trawniku ale ze było mokro to ugrzęzłem i wyryłem 2 piękne doły życzliwi sąsiedzi donieśli i grożą mi kolegium


Masz super sąsiadów Zakap dołki, posiej trawke i zasadź kwiatki
  
 
Było warto, chociaż na chwile ;P
  
 
Cytat:
2008-10-19 16:53:18, diabliczka_32 pisze:
Masz super sąsiadów Zakap dołki, posiej trawke i zasadź kwiatki



a Ty tylko o jednym
  
 
Cytat:
2008-10-18 23:01:43, kolo21dg pisze:
ja teraz dopiero w domku Ale bez atrakcji na koniec sie nie obeszło. Ponoc szuka mnie (mojego auta) administracja bo jakiś czas temu zaparkowałem esa na trawniku ale ze było mokro to ugrzęzłem i wyryłem 2 piękne doły życzliwi sąsiedzi donieśli i grożą mi kolegium



Ja bym kupił na Twoim miejscu samochód terenowy i dopiero pokazał co to potrafi .