!!! Dziwne objawy pompy paliwowej !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam problem jest z pompa paliwa chodzi cały czas po przekreceniu kluczyka na poz.1 gdzie szukac przyczyny auto stało ostatnio na dworze.
  
 
Przekaznik "sklejony"???
  
 
ok sprawdze jutro to bo dzis w garażu za ciepło nie jest.
  
 
Nie wyrokuje ale w mądrej książce napisali ,że jest to objaw uszkodzonego moduły sterującego tzw komputera .Chodzi on wtedy w trybie awaryjnym .Ale sprawdż najpierw przekażnik
  
 
No to mnie pocieszyłes,oby był to przekażnik.
  
 
zrobiłem reset kompa sprawdziłem przekażnik jest ok a pompa jak pompowała tak pompuje na 1 stopniu jak przekrece stacyjke.Acha gdy wyciągłem przekażnik pompa nadal pracowała-czy tak powinno być. Jeszcze jedno mam mało paliwa w baku wskażnik jest na czerwonym polu, może trzeba dolać paliwa ??????
  
 
Możliwe, że pompa pracuje, bo nie jest w stanie wytworzyć odpowiedniego ciśnienia. Dolej paliwa i daj znać czy coś się zmieniło.
  
 
Silnik przełaczył sie w tryb awaryjny.pewnie nie utrzymuje stałych obrotow.ktorys czujnik swiruje...odłacz na noc aku.no a jak masz mało paliwa to pompa bedzie cały czas atakowac dopoki nie napompuje swojego cisnienia!!!sprawdz paliwo najoierw!

[ wiadomość edytowana przez: lukirs dnia 2009-01-08 22:31:07 ]
  
 
Komputer może być w trybie awaryjnym tylko przy uszkodzeniu jego wewnętrznych obwodów. Jeżeli wyjąłeś przekaźnik i pompa chodziła, to szukałbym przyczyny w instalacji idącej od skrzynki bezpieczników i w samej skrzynce.
  
 
Dzisiaj wlałem mu 20l ,przkrecam zapłon i to samo pompa sie włacza sprawdziłem czujnik cisnienia paliwa jest ok.Teraz biore sie za skrzynke bezpiecznikową może wd-40 pomoże. albo i nie???
  
 
a nie latwiej sprawdzic czy nie ma bledow?
  
 
WD 40 jako środek do naprawy skrzynki???
Raczej nie pomoże...
A szczerze mówiąc, życzę ci, by to była skrzynka, bo jej awarie polegają raczej na gubieniu prądu, a nie na jego pojawianiu się nie wiadomo skąd. Jesteś pewien, że wyciągnąłeś właściwy przekaźnik?
Co się dzieje po wyciągnięciu bezpiecznika?