Wymiana drazka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam chcialbym się dowiedzieć jak wymienić drażek kierowniczy po stronie pasażera bez wspomagania, a czy przy uderzeniu w koło mogł się niewidocznie skrzywic wachacz?Bo nie wiem czy wymienic w sumie to koszt nie jest wysoki a można założyć nowki...
  
 
Jesli dostales w kolo to mozna ale nie musowo zmieniac wahacz, zalezy z jaka sila uderzone bylo, ale to loteria tym bardziej ze nie zbyt widacz czy sie skrzywil. Jesli sa jakies objawy to go zmien.
Drazek odkrecasz przy maglownicy, jak sciagniesz oslone gumowa z drazka to zobaczysz jak jest przykrecony.
  
 
On widzę że jest przykrecony taka główka jest ale cos nie chce iśći mało miejsca tutaj.
  
 
Wykręć całą przekłanie i wtedy będziesz miał super dostęp.
To naprawde najlepszy i najszybszy sposób w aucie bez wspomagania.
  
 
e tam juz sobie poradzilem bez wyjmowania przekladni jak tylko dostane nowe czesci biore sie za montarz....a co do wachaczy to bylem na diagnostyce i powiedzial mi koles ze lekko pokrzywione... wiec chyba wypadalo by wymienic ....??tylko nie wiem co z druga strona robic bo z drugiej strony nie stalo sie nic ale to mozliwe zeby z jednej i z drugiej strony poszlo zawieszenie ??