Spotkanie w Krakowie -3 sierpnia godz 10.00 na pasie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cala przyjemnosc po mojej stronie!A Ladnej dobrze zrobila ta trasa.Cykl miejski niezbyt dobrze na nia wplywa.Czas miedzy bramkami na A4 28 minut.I to na 1.3 gaz......
  
 
Dzięki Adam jeszcze raz-miło było poznać.
  
 
Cytat:
2003-08-01 20:33:53, pawel_krakow pisze:
Aha - zbiera się to calkiem nieźle(udało nam sie z Konradem już zostawic daleko z tyłu Poldka na światłach)No i maksymalna szybkośc jaką rozwinelismy na Komorowskiego to było 120 .I to lekko pod górkę.
do zobaczenia
Pawel


Tylko sie nie scigaj z Poldkiem na Bora Komorowskiego tak jak ja kiedys :o) Piotr nie zawsze bedzie z nimi jechal!
Jasiu
  
 
  
 
Już nie będę
 
 
Fotki ze spociku 195.150.240.2/~ladaklub/gl_spot_krak03082003.html

filmik z 2103 Pawła w roli głównej: 195.150.240.2/~ladaklub/download/filmy/paw_krak/paw_krak_2103.WMV

  
 
No i po spocie.
Miałem zaszczyt poprowadzić świeży nabytek Prezesa
Piękne przeżycie Chodzi elegancko. Prosi się tylko o regulację zaworów, a tak poza tym autko jak marzenie. A w jakim stanie !
Coś pięknego. Paweł, gratuluję zakupu.
Pozdro.
  
 
cała przyjemność po mojej stronie - perzan
Ciesze sie ,ze zarówno Andrzej jak i ty pozytywnie oceniacie (generalnie) mój nowy nabytek.Myslę,ze juz niedługo podstawowe rzeczy będą w moim autki doprowadzone do ŁADU , ale poeirze ją raczej panu Władziowi.
Paweł
  
 
Witam Wszystkich
Dziękuje Naszemu nadwornemu reporterowi za zdjęcia
Są dla mnie o tyle cenne, że są one ostatnimi zdjęciami z moją "Staruszką" Ten ostatni raz mogłem znów zasiąść za jej kierownicą i spotkać się z Wami Przypomniałem sobie jak to jest, pucować i siedzieć pod maską by przyjechać na kolejne spotkanie Tak naprawdę to, że przyjechałem i spotkałem się z Wami zawdzięczam każdemu z Was. Prezesowi, który zawsze podtrzymywał mnie na duchu i nie pozwalał nigdy zapomnieć o mojej fascynacji Ładą, Perzanowi, który dla mnie opróżnił cały garaż ze swoich skarbów oraz wielu innym, których nie zdołam wymienić
Dziękuje Wam
Już mam plany jakie będzie moje kolejne auto Może, ktoś z Was już wie...
Pozdrawiam,

Darek_Krakow
  
 
Darek????czyżbyś chciał nam zrobic jakąs miłaniespodziankę???czy raczej zamierzasz zmienić markę????jakaś nadzieja że jednak zostaniesz z nami chyba w tym Twoim pytaniu jest)
W kazdym razie strasznie miło było nam Ciebie poznać , ale myslę,że sie nie zegnamy))co????No i mam nadzieję ,że Twoja brązowa łada trafi w dobre ręce i jeszcze jakiś czas komus będzie służyć. I pomysłeć ,ze Darek wydobył ja ze szrotu...zobaczcie jaka piekna - jest na fotkach z naszego ostatniego spotkania
Paweł
  
 
Paweł, twoja trójeczka jest naprawdę extra. A już tapicerka drzwi i foteli mnie powaliła - cudo. A ogólnie autko jest naprawdę w dobrym stanie technicznym - to co było do zauważenia na pasie to naprawdę drobiazgi. Silniczek ma swoją moc, skrzynia chodzi jak z fabryki, układ kierowniczy bez luzów. Sam bym sobie coś takiego sprawił - no oczywiście gdybym nie miał mojej jedyneczki i oczywiście gdyby można było trafić na coś tak przyzwoicie utrzymanego.
Andrzej
  
 
Andrzej - dzięki
Ale nie przechawalajcie mojego autka- bo aż mi głupio
Przednie błotniki sa do wymiany (nieźle sa podpicowane po prostu) No i w ogóle- konserwacja, lakierowanie - to się jej należy, bo bardzo szybko przestanie wyglądać tak ja wygląda.Koniecznie to wszystko musi być zrobione przed zimą
Ja natomiast po raz kolejny przykrzałęm się Twojej i tę zmusze przyznać coraz bardziej mi sie podoba.Kupe roboty w nią włożyłes i mnie czeka to samo
Pozdr
Paweł
  
 
Paweł, po pierwsze bierz poprawkę na to że Twój sprzęcik jest z lat 70-tych a wygląda lepiej od niejednej w miarę współczesnej siódemki. A jeśli jesteśmy przy picowaniu to muszę się przyznać że moja bryczka ma wprawdzie dobrą podłogę i progi ale reszta jest właśnie fachowo podpicowana. A właśnie teraz zabieram się za remonty na poważnie - przewiduje że etapami będę robił ją gdzieś do wiosny a dopiero wtedy mi powiesz czy włożyłem w nią wiele pracy (i kasy - niestety) czy nie.
Andrzej
  
 
Andrzej - przedwczoraj podnieslismy LAdę na podnosniku i posciągalismy koła, bo chciałem przymierzyć te Aluminiowe felgi.jesłi chodzi o progi, podłogę owszem jest OK i to mnie najbardziej cieszy. Cały tył jest w idealnym stanie i wymaga tylko założenia chromowanych listewek na błotniki no i oczywiście konserwacji , ale przednie błotniki sa najbardziej zżarte w tzw. noskach. jak tam zajrzałem dokładnie to okazało się ,ze sa powstawiane kawałki blachy ocynkowanej i z zewnątrz przyszpachlowane i polakierowane . Pewnie to troche wytrzyma ale...bede musiał to wymienić.
jeden , oryginalny błotnik do 2103 mam na madalińskego w sklepiku (czarny, tylny ten, w którym jest wlew paliwa. A resztę czyli trzy pozostałemmusze przy najblizszej okazji odebrac z Minśka MAz od tego gościa, który mi ja sprzedał- więc z tym nie ma problemu.)
  
 
z tego miejsca chcialem podziekowac wszystkim za tak mile przyjecie!THANKS!P.S.Pawel,jak tam mlodzi zainteresowani lada?nie chce wyjsc na kapusia ale jak odjezdzaliscie padl taki tekst "oni tam lataja jak mieso!"
  
 
No troche polatali - ale żyją
dzwoniłem jakąś godzine póxniej do Bernarda , bo na zakopiance w komisie stał piekna 2105 ( ja tam kupiłem swoja poprzednia łade - samarę) Możliwe ,ze byli tam ogladac , bo póxniej jeszcze Bernard dzwonił do mnie i pytał gdzie to dokładnie jest
Pozdrówki
Paweł