[Seba] Nastepca RS"a->SUZUKI SAMURAI->PAJERO-> teraz VITARA - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy tensamuraj rownierz bedzie mial 69 na rejestracji???
  
 
Cytat:
2008-10-08 19:02:18, smallsize pisze:
czy tensamuraj rownierz bedzie mial 69 na rejestracji???



Sluchaj,mialem juz zamowiona 69 ale zapomnialem ,ze potrzebuje jedna kwadratowa tabliczke i nici Mam teraz 828 ,tez ladnie ale mialo byc na obu autach tak samo
  
 
Cytat:
2008-10-08 19:06:35, Seba pisze:
Sluchaj,mialem juz zamowiona 69 ale zapomnialem ,ze potrzebuje jedna kwadratowa tabliczke i nici Mam teraz 828 ,tez ladnie ale mialo byc na obu autach tak samo



szkoda. fajnie by to wygladalo ja moze jak bede rsa rejestrowal to tez pokusze sie o jakas fajna rejestracje.
  
 
Odswieze swoj watek,a co

Bylem autkiem juz na pierwszym swoim rajdzie,taki nie oficjalny,bez pucharow ale ponad 20 autek bylo i nowicjuszy razem ze mna w sumie dwoch

Startowalem w pierwszym OSie 5ty i po przejezdzie poprzednikow stracilem nadzieje na to ,zeby chociaz ostatnim nie byc ...
Adrenalinka po starcie sie wlaczyla,jakies gorki,hopki,bagienko - prawie 2km OSu - dojezdzam do mety ,wszyscy dziwnie sie patrza na autko a tu zonk - most poszedl sie rybkac - na jednej hopce bylo za szybko i efekt widac na fotce :


A to moj dzielny pilot ktory o maly wlos przedniej szyby nie upaskudzil od srodka po 3 pierwszych hopkach Ale pozniej powiedziala,ze bylo fajnie :



Niestety rajdu nie ukonczylismy ,ale pocieszeniem jest to,ze na tym OSie na ktorym w sumie jezdzono po dwa razy (traktowane jako OS1 i OS2 ) stare wygi nie pokonaly mojego czasu Jeden sie zblizyl ale mial ponad sekunde straty

Jutro siostra w Poznaniu most mi odbierze i do soboty Suzuko-BeMa bedzie jezdzic dalej
  
 
a ja sie dziwie ze na tym forum nikt Cie nie podpuszcza zebys zalozyl siedemnastki, glebe i pakiet eReSa gratuluje wyboru dobrej marki
  
 
Fotka z pol minuty przed skrzywieniem mostu






[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2008-11-18 17:15:30 ]
  
 
widzę Seba ze masz nowe hobby
  
 
A stare wygi tez miały skrzywiony most

? Mi się zdaje że trzeba szanować sprzęt w takich rajdach. I wynik bierze się nie tylko z prędkości. Nie mam w tych rajdach doświadczenia. Nie mądruje się. tylko tak sobie gdybam
  
 
Seba a Ty i ta panna to tak bez kasków???????????????
  
 
Po co mu kask?
Przecież od dawna wiadomo że ma narypane w główce
  
 
Cytat:
2008-11-18 18:05:26, skidmarks pisze:
A stare wygi tez miały skrzywiony most ? Mi się zdaje że trzeba szanować sprzęt w takich rajdach. I wynik bierze się nie tylko z prędkości. Nie mam w tych rajdach doświadczenia. Nie mądruje się. tylko tak sobie gdybam



Nie (ale pare dachowan bylo na tym OSie takze wiesz ),ale skaczac (blad pilota bo nie krzyknal kur$#@ hamuj !! ) tracisz wiecej czasu,niz dohamowanie przed gorka przejazd i ogien ,gdzie pozostale hopy tak byly pokonane.

Autko potencjal ma ale taka prawda,zeja musze jeszcze sie troche wjezdzic i troche sie nauczyc


[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2008-11-18 19:48:16 ]
  
 
Cytat:
Autko potencjal ma ale taka prawda,zeja musze jeszcze sie troche wjezdzic i troche sie



No to podstawa. Powodzenia Fajne hobby.
  
 
Cytat:
2008-11-18 20:03:48, skidmarks pisze:
No to podstawa. Powodzenia Fajne hobby.



Fajne,fajne,ale czy kazde hobby musi byc drogie ?? Chcialoby sie autko dozbroic w wyciagarki i inne bajery ale kurcze troche te pierdoly kosztuja
  
 
Cytat:
2008-11-18 20:08:21, Seba pisze:
Fajne,fajne,ale czy kazde hobby musi byc drogie ?? Chcialoby sie autko dozbroic w wyciagarki i inne bajery ale kurcze troche te pierdoly kosztuja


Posiadanie hobby to jak bycie artystą. A jak wiadomo artysta by tworzyć najlepsze działa musi cierpieć
  
 
seba jak tam twoje hobby? jezdzi ten samuraj jeszcze czy juz go zakatowales? dorzuciles cos do niego? moze jakies pucharki? dalbys jakies foty.
  
 
a w zeszly weekend w sokolce jezdzili po bagnach
  
 
z kibel rurą
  
 
Suzuka twarda jest i dajemy jakos rade Kibel rura poszla w zapomnienie,przyszedl nowy patent - rownie praktyczny i znacznie estetyczniejszy
Wyniki w rajdach sie poprawiaja,ostatnio drugie miejsce przywiezlismy z Ania a do pierwszego po 5 OSach zabraklo nam 2 sekund Rajd nie obyl sie bez przygod - oj nerwy byly,byly - na drugim osie rozerwalo mi przegub w moscie,do mety sie dokulalismy,a po przejechaniu mety mielismy max godzinke na zmiane przegubu lub wypad z rajdu - problem w tym,ze uwalil sie prawy a zapasowy mialem lewy ... Do domu 25km,ze znajomych nikt nie mial zapasowego,ale porzyczylem od kumpla calego samuraia Reasumujac - godzina czasu,dajazd w sumie ok 50km ... rozebrac swoj most,wyjac przegub i polos,rozebrac kumpla samuraia,wyjac przegub z polosia i jeszcze zmontowac mojego ... Udalo sie Zdarzylismy akuratnie na start do 3 OSu takze po tym wszystkim to 2 miejsce dalo wiele radosci







  
 
a u mnie w weekend skonczyła sie Sodomiada :] ludzie chwalą, że jeden z ciekawszych i najcięższych rajdów w Polsce :]
ale ja tam i tak wole 2 kółka WR'ka smiga teraz jak tralala
  
 
No to gratulacje!

Kumpel ostatnio tez taką zabawkę kupił, ale jeszcze mnie nie przewiózł.