[kolo21dg] MK7 Cabrio.To już koniec :( - Strona 24

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-04-03 14:39:49, kolo21dg pisze:
No i po nie równej walce z wskrzeszaniem esa w końcu triumf Niestety nie koniec kłopotów. Zapchany katalizator i uszkodzona sonda lambda. Ale to już pierdoła w porównaniu z przekładką silnika i dochodzeniu czemu nie gada Tak więc es już na chodzie ale z rozpiętym układem wydechowym od kolektora. Przy okazji ma ktoś lambdę ?? chętnie przygarnę po kosztach



Robert jaki masz motor ? bo mam z 1,6
  
 
Robert miałem te oponki na rs jak go kupiłem i tragedia, mokro sucho lipa jak nie wiem uważaj na nie po miesiacu jazdy musialem sie ich pozbyc masakra jak nie wiem a bieżnika niby z 7mm było
  
 
Cytat:
2010-04-04 12:52:46, everlast pisze:
Robert miałem te oponki na rs jak go kupiłem i tragedia



Póki co jestem zadowolony. Może na RS-ie się nie sprawdzały, moje 90 rumaków nawet ogarnia te oponki. Tak więc mi pasują

Pierwsze wiosenne porządki w aucie No i w końcu serduszko puka

A t taka sobie popełniona fotka w drodze powrotnej z wychodka garażowego



Uploaded with ImageShack.us
  
 
Super! W końcu na jakiś zlot wpadniesz .
  
 
Jako że es wskrzeszony i już pomyka dzielnie po dąbrowskich i nie tylko drogach, korzystając z okazji popełniłem kilka fotek

[IMG=http://img571.imageshack.us/img571/1944/dsc02366.th.jpg][/IMG][IMG=http://img179.imageshack.us/img179/1313/dsc02329k.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us[IMG=http://img571.imageshack.us/img571/4189/dsc02396b.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
  
 
No to gratki z racji, że "poległy" znów śmiga Tylko pogoda coś mało zachęcająca do jazdy z otwartym dachem
  
 
Kolo jaja se robisz z tym allegro
  
 
Niestety nie

Mam chęć na coś większego, komfortowego i amerykańskiego
300M chodzi mi po głowie ewentualnie stratus
  
 
jakbym dysponował takimi pieniędzmi to bym wziął tego esa miałem astre F cabrio i żałuje że sprzedałem - ale ruda jej nie oszczędzała... i nie było opcji innej
  
 
Cytat:
2010-05-21 13:11:02, kolo21dg pisze:
Niestety nie Mam chęć na coś większego, komfortowego i amerykańskiego 300M chodzi mi po głowie ewentualnie stratus

Mmmm 300M, piekna furka, tylko bierz tego 3,5, bo te 2,7 podobniez wadliwe.
  
 
Esi fajny tylko czarna maska mi sie nie podoba zbytnio, pamiętam z forum jak go kupiles i juz wtedy ladnie sie prezentowal a wczesniej miales tez niczego sobie mk5 swojego tez mialem kiedys sprzedac ale zostal i jezdzi
  
 
Nie wykluczone że zostanie. Jeżeli nie padnie żadna satysfakcjonująca mnie propozycja to nie oddam Cabsa A z góry wiadomo że ciężko ożenić Takie autko w naszych realiach i za rozsądne pieniążki.

Co do 300M to mam na uwadze właśnie 2,7 ale nie wykluczam 3,5 w końcu stawka OC od 2,0 jest taka sama, tylko spalanie niestety w obu przypadkach jest spore i podtlenek LPG zawita na 100%
  
 
Z czwartku na piątek postawiłem autko na trawce (brak miejsc na parkingu) Gdy w piątek wyszedłem do roboty troszkę się zdziwiłem



Autko przez noc ugrzęzło na tyle że podłoga siedziała na ziemi, próba wyjazdu tylko pogrążyła esa. Brak uchwytu do holowania z tyłu i brak możliwości wyciągania do przodu
3 chłopa kupa błota ale daliśmy rade




[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2010-05-23 11:36:19 ]
  
 
To znak że nie chce cie opuszczać P
  
 
Widze, że dbasz o autko: Maseczka błotna to nie takie tanie rzeczy A jedno mnie zdziwiło, o ile sie nie myle to masz 2 rozne wycieraczki ??
  
 
tak było przez 2 dni 1 ktoś mi uszkodził więc założyłem inną do czasu jak kupiłem nową
  
 
Korzystając z okazji braku konkretnego zajęcia w pracy, wykombinowałem sobie takie oto coś. Pokrywka docelowo będzie polerowana na lusterko

  
 
Kolo a nie masz jeszcze jednej takiej heh
  
 
będę miał obecną jak zdejmę i założę nową
  
 
Ostatnio troszkę popracowałem nad pokrywką
Usunięte zostały wszelkie napisy i logo forda



Wszystko jeszcze trzeba dopracować no i polerka, ale już mi się podoba