[kolo21dg] MK7 Cabrio.To już koniec :( - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gratuluje innowacji, ale
  
 
Myślałem kiedyś o czymś takim, jak rozkleiłem lampy w swojej omedze.

ładnie
  
 
Mi się też podoba, z resztą zawsze coś nowego
  
 
ładnie wyszło,gratki za coś nowego ale ja bym jednak czarne też zostawił
  
 
w kolor nadwozia mi sie podoba, pod warunkiem ze nadwozie jest czarne z tych zdjec wydaje mi sie ze stracily troche swojego uroku, ale i tak jest fajnie
  
 
Bardzo pozytywnie. Pewnie przy okazji zmieniles diody do "oczek". Autorski pomysł i udany Podobuje mnie sie
  
 
eee do mnie nie przemawia...coś nowego ok ale nie za bardzo...nie w tym, kolorze...różowy [czerwony] nie pasuje gdyby był granatowy lub zgniła zieleń to jeszcze
  
 
odwazne posuniecie- jednak przyzwyczailem sie do czarnych
  
 
zawsze cos innego, czerwone tlo jest nawet ok, tylko ze teraz zle wygladaja te okragle biale oczy wokol soczewek, moze pomalowac obdwodki soczewek na czarno?
choc nie wiem czy to nie pogorszy...

-----------------
passionford.pl
  
 
Czerwone tło nie wygląda dobrze, lepsze czarne Szkoda wkładu pracy bo lepiej nie jest
  
 
ta czerwona modra ze zderzakiem bez halo wygląda jak zdjęcie nosa psa z bliska
  
 
Cytat:
2009-01-14 02:42:30, trance pisze:
eee do mnie nie przemawia...coś nowego ok ale nie za bardzo...nie w tym, kolorze...różowy [czerwony] nie pasuje gdyby był granatowy lub zgniła zieleń to jeszcze



Foto z telefonu więc nie oddał w pełni koloru i wygląda jak różowy
W realu wygląda dożo lepiej
Na fotce nie ma grila no i pamiętajmy że to nie koniec modów i będzie więcej czarnego akcentu
Co do wkładu pracy to wcale nie było tak dużo
w razie czego można zrobić inny kolor

Jutro postaram się wrzucić fotki z normalnego aparatu
A póki co to tak sobie świecą


  
 
A powiedz mi jaką metodą je rozklejałeś?
do miski z wrzątkiem
opalarką/ suszarką
Czy cuś innego?
  
 
Cytat:
2009-01-14 21:53:31, djtados pisze:
A powiedz mi jaką metodą je rozklejałeś? do miski z wrzątkiem opalarką/ suszarką Czy cuś innego?



Ku mojemu zdumieniu nawet nie potrzebowałem żadnych specjalnych narzędzi opalarka była w pogotowiu lecz nawet jej nie odpaliłem.
Szeroki płaski śrubokręt i nożyk, raczej nie były rozklejane wcześniej bo masa klejowa wygląda na fabryczną
  
 
Obiecane foto w troszkę lepszej jakości



  
 
Mnie się bardzo podoba
  
 
kurde,nie wiem czemu ale zderzak mk7 bez halo jest conajmniej "dziwny" może tak halogeny i też na czerwono
  
 
kolo, brawa za innowację napewno Ci się należą, jednakże.. pomysł ze ściemnieniem lamp w twoim starym mk5 moim zdaniem był bardziej trafny Tamto mnie urzekło, to niekoniecznie. Kojarzy mi się z morettami których nie lubię zbytnio.
  
 
Mi się podoba jak najbardziej. Ale mk7 bez halo naprawdę dziwnie wygląda . Powodzenia w dalszych modach
  
 
Tak jak pisalem wczesniej, wyglada ZaJeFajnie Kozacki pomysł z tym malowaniem na czerwono, wyglada to zajeFajnieDobrze
Autorski (no moze nie zupelnie, bo Ferrari tez tak ma) pomysl i od razu burzliwa dyskusja i powoli coraz wiecej przechodzi do pochwał Jakby co, to ja bylem pierwszy