Chrom, nikiel..... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Razem z folią 470zł??
  
 
Tak razem z folia i robocizna ale koles jest spoko mozna sie jeszcze potargowac
  
 
Cytat:
2008-10-17 19:42:43, CKsrv pisze:
ja nikluje i chromuje tu: http://www.kromet.bialystok.pl/index.html pieknie wychodzi - tylko metale.


a jakie przykładowe ceny?
  
 
DRIVERRS_: Te szybki to z atestem?? Jak już to bym przyciemnił ale tak trochę... nie chcę czarnej folii. MA jakiś wybór kolorystyczny??
  
 
Cytat:
2008-10-18 10:03:13, bogdan_gl pisze:
DRIVERRS_: Te szybki to z atestem?? Jak już to bym przyciemnił ale tak trochę... nie chcę czarnej folii. MA jakiś wybór kolorystyczny??


Tak wypisoje atest na szybki, ale to zalezy na jakiego policjanta sie trafi jeden nic nie bedzie mowil o szybach, inny bedzie sie czepial tego atestu a jak trafisz na w jaworze na espero to nawet atest ci nie pomoze. Kolorystyczne tez chyba ma najlepiej przedzwonic i sie ugadac z gosciem zeby nie bylo niespodzianek.
(ja ma u siebie folie srednio ciemna)
  
 
A masz namiar na gościa?? Tak myślę nad kolorem, ale chętnie bym podjechał do niego i zobaczył co ma.

Szybki zrobię chyba do końca roku , na razie końcówka wydechu w chromie, lepsze radio od seryjnego (mam Forda oryginalne) no i te klamki w chromie chyba jedna zrobię.
  
 
To jest w Swidnicy na ulicy Kliczkowska 36 tel 0605-380-552
Jak jedzies od strony strzegomia do swidnicy to jedziesz na swiatlach w lewo na woclaw caly czas prosto po lewiej w polu bedzie Orlen i duze skrzyrozwanie ze swiatlemi to jedziesz prosto i za salonem opla w prawo to bedzie ulica wroclawska jedziesz prosto i bedzie rondo to nie na most zelazny tylko prosto potem jest plac manewrowy i jak przejedziesz przez tory to po prawej bedzie budynek pomaranczowe tebilce beda to napewno zobaczysz
  
 
Cytat:
2008-10-19 02:58:56, DRIVERRS_ pisze:
To jest w Swidnicy na ulicy Kliczkowska 36 tel 0605-380-552 Jak jedzies od strony strzegomia do swidnicy to jedziesz na swiatlach w lewo na woclaw caly czas prosto po lewiej w polu bedzie Orlen i duze skrzyrozwanie ze swiatlemi to jedziesz prosto i za salonem opla w prawo to bedzie ulica wroclawska jedziesz prosto i bedzie rondo to nie na most zelazny tylko prosto potem jest plac manewrowy i jak przejedziesz przez tory to po lewej bedzie budynek pomaranczowe tebilce beda to napewno zobaczysz

  
 
Cytat:
2008-10-19 02:58:56, DRIVERRS_ pisze:
To jest w Swidnicy na ulicy Kliczkowska 36 tel 0605-380-552 Jak jedzies od strony strzegomia do swidnicy to jedziesz na swiatlach w lewo na woclaw caly czas prosto po lewiej w polu bedzie Orlen i duze skrzyrozwanie ze swiatlemi to jedziesz prosto i za salonem opla w prawo to bedzie ulica wroclawska jedziesz prosto i bedzie rondo to nie na most zelazny tylko prosto potem jest plac manewrowy i jak przejedziesz przez tory to po prawej bedzie budynek pomaranczowe tebilce beda to napewno zobaczysz



Dzięki za info Na pewno skorzystam... Muszę popróbować w jakim kolorze będzie najlepiej wyglądać.
  
 
proszę się wstrzymać, komuklowiek wysłałem namiary do chromowania metali bo koleś coś mota!
teraz wciska mi jakąś kosmiczną cenę i twierdzi że myślał ze to ma być tylko wypolerowane
a wszystko było dokładnie uzgodnione zanim wysłałem graty(wypolerowane)
co do chromowania plastiku to ten drugi gość spoko ale ciężko się doczekać wolnego terminu
  
 
Witam. Jak już tak chcesz chromować Essa to te klamki zewnętrzne niech będą możesz kupić też nakładki na nadkola w kolorze chromu też może Ci to spasuje chromowane ramki rejestracji przód / tył. Możesz też felgi wychromować albo kupić chromy fordowskie oryginalne zdaje się byłyewentualnie polerka na lustro szybki w lustro weneckie Takie poddam pomysły. Nie mówię też czy mi się to podoba czy nie bo to kwestia gustu ma się tobie podobać porostu nikomu innemu Może coś podłapiesz z tego Pozdro
  
 
chyba Ci się coś po... kręcilo w glowie co
Już któryś raz odgrzewasz kotlety z przed 2 lat nie wiadomo po co i do tego glosisz takie pomysły, że najlepiej usiąść i płakać
 
 
Aaa kurcze faktycznie nie zauważyłem nawet.. sorry mój błąd... dobrze że ktoś czuwa nad tym.


Poza tym napisałem że to tylko propozycje osobiście bym czegoś takiego nie zrobił...

[ wiadomość edytowana przez: Tobinator dnia 2010-06-17 00:13:17 ]
  
 
Witam. Ma ktoś namiary na kogoś co by odświeżył zderzaki od maluszka, lub może ktoś w klubie takie coś robi?
  
 
stary, ciężka sprawa. Nie słyszałem żeby ktoś się tym zajmował na forum. Ja swoje znaczki dałem do chromowania już wiele miechów temu i jeszcze ich nie mam, w firmach ciężko coś załatwić.
  
 
Witam jest we Wrocławiu gościu który się w to bawi.Chromuje,nikluje,miedziuje itp.itd.Z tego co kojarzę to bierze 35zł za 1 dcm/kw.Czas realizacji to do 3 tygodni.Jak będziesz chciał to znajdę wizytówkę do niego i dam Ci namiary.Pozdrawiam
  
 
oki, to prześlij mi namiary jak znajdziesz
  
 
Witam masz numer : 507132804 Pozdrawiam