Dyskusje na temat Zlotu Walnego 27-29.03.2009 w Gosławicach - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-12-28 16:10:52, RemikGT pisze:
co do walnego i miejsca to tak jak mówiłem Prezesowi ,musimy skupić sie na wyszukaniu miejsca gdzie baza noclegowa jest w jednym kompleksie, tzn ośrodek taki jak w Rochnie, a to ze względu na warunki pogodowe jakie są w marcu. W przypadku jak zlotowicze są rozlokowani w jednym budynku cała integracja zlotowa przebiega o wiele korzystniej tak było w Rochnie (impreza w holu, czy w tym ośrodku rodem z PRL-u, miejsca nie pamietam) W przypadku Gosławic i ośrodków podobnych zdaje to egzamin tylko i wyłacznie jesli jest odpowiednia pogoda.


Zgodzę się z tym
  
 
Koledzy ja bym się z kimś zabrał z podkarpacia tylko kiedy będzie to spotkanie w jakim miesiącu to planujecie. Chyba że wymienię rozrząd z kołem od zaworów bo mi się ugieło od wykręconej śruby i ile by trzeba było ze sobą zabrać co macie tam w planach pytam ponieważ pierwszy raz bym był na takim spotkaniu.
  
 
Cytat:
2008-12-28 16:42:17, Swiety84Rze pisze:
Koledzy ja bym się z kimś zabrał z podkarpacia tylko kiedy będzie to spotkanie w jakim miesiącu to planujecie. Chyba że wymienię rozrząd z kołem od zaworów bo mi się ugieło od wykręconej śruby i ile by trzeba było ze sobą zabrać co macie tam w planach pytam ponieważ pierwszy raz bym był na takim spotkaniu.


zabiera się zawsze tyle zeby starczyło ,jednym 10 pln jednym i pewnie 1000pln nie starcza
  
 
Napiszę jeszcze raz bo chyba nikt nie czyta co piszę...
Miejsce na ZLOT WALNY ma być w centrum polski i musi spełniać podstawowe wymagania : Parking,łazienki w pokojach oraz takie rozmieszczenie pokoi dla nas żeby było bezkolizyjne z innymi gośćmi ( wiadomo że możemy być trochę hałaśliwi i zbyt radośni ... ).
Kwota za nocleg nie powinna być wyższa niż 35-40 pln .
Ośrodek powinien posiadać jakąś większa salę ( obrady i wybory ).
Niedaleko powinien znajdować się sklep i fajnie żeby jakaś niedroga knajpka była ( obiad )

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2008-12-28 16:59:07 ]
  
 
TERMINARZ
  
 
Cytat:
2008-12-28 17:07:06, RemikGT pisze:
stary nie osłabiaj mnie ,masz terminarz jak wejdziesz w zakładke zloty spoty

sorry moj blad z tym terminem ale np mam pytanie czy mozna zjawic sie tam z dzieckiem??czy bedzie po prostu mialo co robic??


[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2008-12-28 17:20:10 ]
  
 

Tados zawsze zabiera dzieciaka ale to malutki szkrab więc ciężko powiedzieć jakie może mieć zainteresowania
I dużo zależy od tego co ośrodek oferuje.. choć marzec raczej nie jest rarytasem wypoczynku/ rekreacji małego dzieciaka. Może być zbyt mało atrakcji - nie sezon
  
 
Cytat:
2008-12-28 17:11:10, aleks27 pisze:
sorry moj blad z tym terminem ale np mam pytanie czy mozna zjawic sie tam z dzieckiem??czy bedzie po prostu mialo co robic?? [ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2008-12-28 17:20:10 ]


racej odradzam, Patryska to szczególny przypadek ona od samego poczecia ma zloty w genach
  
 
Musi być zaliczka a najlepiej całość . Klub tez musi wpłacić zaliczkę i zamówić pokoje. A zdarzało się tak że lista chętnych była, ja zamawiałem ileś tam domków a potem ludzie się wykreślali z listy i zostawałem np. z kilkoma domkami pustymi za które trzeba było zapłacić. Tym razem tak nie będzie i trochę Wy będziecie musieli zaryzykować . Zresztą ja tez .
  
 
Cytat:
2008-12-28 16:42:17, Swiety84Rze pisze:
Koledzy ja bym się z kimś zabrał z podkarpacia tylko kiedy będzie to spotkanie w jakim miesiącu to planujecie. Chyba że wymienię rozrząd z kołem od zaworów bo mi się ugieło od wykręconej śruby i ile by trzeba było ze sobą zabrać co macie tam w planach pytam ponieważ pierwszy raz bym był na takim spotkaniu.

ost. week. marca.
zawsze jedziemy razem żeby było taniej, w tym roku mam podobno swoim autem jechać, jedna czerwona mi kazała.
Możesz z nami, nic specjalnego nie musisz brać, wszystko będzie na miejscu poza %
Ale na środek Polski będzie ci lepiej jechać z Rzeszowa na Radom bo gdzieś tam koło Opoczna będzie.
  
 
Prezes, a może faktycznie poczekać z wpłatami za nocleg do połowy lutego? Albo przynajmniej do 10/02? Wtedy sporo ludzi ma wypłaty więc będą mogli uregulować należność. A czasu do zlotu i tak będzie jeszcze półtora miecha.

Pomyślisz nad tym?
  
 
No i jak z tym zlotem? Mamy miejsce? Jeśli tak, to może wypadałoby zacząć robić jakąś wstępną listę obecności....
  
 
no to jak wiadomo cos co i jak? bo moze i ja bylbym chetny jak mi pozwolicie hehehe
  
 
Tegoroczne Walne odbędzie się w Gosławicach, czyli tam, gdzie zlot wrześniowy w 2008 roku - Zlot Wrześniowy Gosławice 12-14.09.2008

Lista obecności na tegorocznym Walnym jest prowadzona w wątku XVIII Zlot Ogólnopolski/Walne 2009

Do zobaczenia
  
 
A może urządzimy jakieś nie do końca poważne konkursy, w których nagrodą będzie uścisk dłoni Prezesa?
  
 
jakieś niepoważne konkursy będą ale może coś innego wymyślimy niż uścisk
  
 
Cytat:
2009-01-21 19:45:36, radex70 pisze:
jakieś niepoważne konkursy będą ale może coś innego wymyślimy niż uścisk



buziak?
  
 
Cytat:
2009-01-21 19:35:09, Paulinka pisze:
A może urządzimy jakieś nie do końca poważne konkursy, w których nagrodą będzie uścisk dłoni Prezesa?



Ale starego czy nowego prezesa???
  
 
Ojj czepiacie się To nagrodą będzie uścisk dłoni klubowiczek
  
 
Cytat:
2009-01-21 19:49:32, kubusiek77 pisze:
Ale starego czy nowego prezesa???



No właśnie