Z skąd woda "u pasażera"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanie zlokalizowałem oststni przyczyne mokrego dywanika po stronie pazażera ( nie nagrzewnica i chyba nie alumulator) ale zaobserwowałem że woda dostaje sie z spod plastikowej nakładki na progu od wewnątrz? dziwne ? - może jakieś sugestie z skąd to przepuszczanie.
  
 
Ja proponuje przyjrzeć sie piance na drzwiach bo może odkleiła sie i dlatego woda ci się tędy leje.
  
 
myślę, że ścieka po słupku i możesz mieć niezaślepione otwory w słupku przednim
A nie cieknie Ci po kompie lub w jego pobliżu?
Zakłądam, że nie cieknie gdy wjedziesz w dużą kałużę, bo może zaciekać przez próg, choć raczej do góry nie poleci za dużo...

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2008-10-20 12:17:30 ]
  
 
Cytat:
2008-10-20 12:06:37, gardenia1 pisze:
Mam takie pytanie zlokalizowałem oststni przyczyne mokrego dywanika po stronie pazażera ( nie nagrzewnica i chyba nie alumulator) ale zaobserwowałem że woda dostaje sie z spod plastikowej nakładki na progu od wewnątrz? dziwne ? - może jakieś sugestie z skąd to przepuszczanie.


Ja mam sugestie: A tego wątku już nie pamiętasz??? KLIK
  
 
Cytat:
2008-10-20 12:18:49, slawcek pisze:
Ja mam sugestie: A tego wątku już nie pamiętasz??? KLIK


Wiem ze poruszałem ten temat ale teraz wiem że cieknie z "progu" gdyż w sobote po deszczu zauważyłem że są właśnie krople z spod plastiku przykrywającego próg.
  
 
Cytat:
2008-10-20 12:37:13, gardenia1 pisze:
Wiem ze poruszałem ten temat ale teraz wiem że cieknie z "progu" gdyż w sobote po deszczu zauważyłem że są właśnie krople z spod plastiku przykrywającego próg.


Rozbierz całą tapicerkę z podłogi i obejrzyj, może jest podłoga dziurawa przy progu albo przy mocowaniu wahacza.
  
 
jeśli nie znajdziesz, to może jeszcze cieknąć z drzwi - masz gdzieś dziurkę w wygłuszeniu.
  
 
Cytat:
2008-10-20 12:40:58, przemkowal pisze:
jeśli nie znajdziesz, to może jeszcze cieknąć z drzwi - masz gdzieś dziurkę w wygłuszeniu.


ale jeśli dobrze rozumiem, to koledze cieknie spod plasiku wewnątrz drzwi...
  
 
Cytat:
2008-10-20 13:18:31, surec pisze:
ale jeśli dobrze rozumiem, to koledze cieknie spod plasiku wewnątrz drzwi...


Własnie tak
  
 
Cytat:
2008-10-20 13:52:25, gardenia1 pisze:
Własnie tak


to polej po słupku i zobacz czy podcieka. U mnie brakowało zaślepki gumowej w słupku przednim...
  
 
Cytat:
2008-10-20 14:07:56, surec pisze:
to polej po słupku i zobacz czy podcieka. U mnie brakowało zaślepki gumowej w słupku przednim...


A która i gdzie znajduje sie ta zaślepka?
  
 
Cytat:
2008-10-20 14:31:28, gardenia1 pisze:
A która i gdzie znajduje sie ta zaślepka?


nie pamiętam dokłądnie, ale musisz zdjąć tą osłonę progu wewn i będzie widać wszystko. Możliwe też, że ta zaślepka jest od strony drzwi, dawno to robiłem...
  
 
... a u mnie sie klej od szyby odkleił .... i tam gdzieś sie woda dostawała .... kroche kleju załatwiło sprawe .....