Spot Bydgoszcz 26.10 Łuczniczka g 12:00

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w tym dniu i o tej godzine ma sie odbyc zakonczenie sezony spotowania na swiezym powietrzu klubu StreetKillers, ma pojawic sie pare innych bydgoskich klubow rownież, wiec moze FEFK tez sie pojawi w pare autek?
  
 
Najpierw zbiorka pod Luczniczka a potem w zaleznosci od ilosci autek oraz chęci do zabawy myslecinek albo pas w Koronowie i wyscigi .

Kol. Jarcio Fordzik odsiaduję wyrok wydany przez Wojo ale zadeklarował swoją obecność, podejrzewam że kol. Trance i kol. Wyżyniak87 także będą obecni więc dopisywać się na liste...

1.ArekCLX
2.JarioFordzik
3.....
4.....
  
 
Ja nie wiem - mialem jechac 26.10 pod Luczniczke na 12 na spot 100NX Squadu
  
 
Quattro ja nie znam szczegółów tego dnia ale założyłem wątek o spocie na prośbę kol. JarcioFordzik.
  
 
oj szkoda że taki termin bo o 12:00 to ja będe trzeźwiał dopiero ,jade na imprezke firmową do Tlenia na wekend
  
 
Widzę ze zaintereowanie spotem wciąż wzrasta... No nie ma co!

1.JarioFordzik
2.....
3.....
4.....

Dlaczego i ja odpadam? idę do pracy!!!
  
 
Ja chyba bede mimo ze mam szkole
  
 
Proszę szanownych państwa moderatorów o zamknięcie owego wątku, z góry dziękuję i Pozrdawiam
  
 
PRZESYLAM FOTKI moze ktos bedzie chcial obejrzec co w Bydgoszczy piszczy fajny spot,pogoda super,tylko wstyd mi ze ekipa bydgoska FEFK-u jest tak zamulona i nie ma checi na spoty obecni: Trance i Jarcio



RESZTA FOTEK

teraz mozna close Bociansan
  
 
a już Jarcio chciałem Ci dziękowac za takie fajne zdjątko mojej niebiessinki a tu patrze ze kamil robił