Schemat elektryczny pompy paliwa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Jak w temacie potrzebuję schemat elektryczny pompy paliwa do essiego mk V...chodzi mi o schemat zasilania. Pompa raz się załącza a raz nie. Mechanik powiedział mi, że to może być wina kostki, która znajduje się gdzieś między pompą paliwa a skrzynkom bezpieczników i chciałbym to sprawdzić.

[ wiadomość edytowana przez: czesiek88 dnia 2008-10-21 21:25:17 ]
  
 
Jedyna kostka jest przy pompie i drugo do skrzynki bezp, pomiedzy nimi jest MASA podlaczona do tej belki co przednie sroby fotela sa przykrecone, jak ona nie bedzie laczyc to pompa nie chodzi.
  
 
A co może być powodem tego, że pompa się załącza jak jest ciepło a jak jest zimno to nie?
  
 
Skrzynka bezp., przekaznik, polaczenie na kostkach lub gdzies na przewodach.
  
 
obstawial bym skrzynke
  
 
Cytat:
2008-10-22 14:30:48, zenq pisze:
obstawial bym skrzynke



Jesli pompa sama w sobie jest 100% sprawna.
  
 
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=221441&c=45&f=20
  
 
Sprawa już rozwiązana(jak na razie odpala bez problemu). Okazało się, że pompa już była na wykończeniu i zaczynała wariować i przekaźnik od pompy był obluzowany bo jak go docisnąłem to wszystko było oki temat z pompą możemy uznać za zamknięty ale żeby nie otwierać nowego postu zapytam tutaj o inną sprawę...a mianowicie chodzi o to, że silnik nie chce palić jak się zagrzeje(kręc ale tak jakby "chciał a nie mógł")...co może być tego przyczyną?
  
 
Cytat:
2008-10-28 15:30:22, czesiek88 pisze:
Sprawa już rozwiązana(jak na razie odpala bez problemu). Okazało się, że pompa już była na wykończeniu i zaczynała wariować i przekaźnik od pompy był obluzowany bo jak go docisnąłem to wszystko było oki temat z pompą możemy uznać za zamknięty ale żeby nie otwierać nowego postu zapytam tutaj o inną sprawę...a mianowicie chodzi o to, że silnik nie chce palić jak się zagrzeje(kręc ale tak jakby "chciał a nie mógł")...co może być tego przyczyną?


Jeśli pomogło dociśnięcie przekaźnika to raczej będzie wina zimnych lutów w skrzynce bezpieczników.