BF Goodrich a Goodrige?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanie czy ktoś aura zimową jeździł na tych oponkach a konkretnie chodzi ni o Goodride SW602?
  
 
BF Goodrich to są markowe amerykańskie opony cenowo są najdroższe do terenówek (czasami nawet Michelina taniej można kupić). Do osobówek też dobre oponki robią.

Natomiast goodride sprzedaję jako chińskie g.... . za te same pieniądze co Dong Feng, Cheng Shan, Wanli czy inne dziadostwo.
  
 
Proponuję kupić sobie opony zimowe SAVA, które są na koncesji Dunlopa. Sam mam takowe i nie narzekałem jak byłem na nich w Polsce, a jechałem przez całą Europę.

Nie wiem jak to cenowo wyjdzie, ale na Dębicę Frigo również złego słowa nie powiem.
  
 
Cytat:
2008-10-23 19:50:19, DarasBB pisze:
Proponuję kupić sobie opony zimowe SAVA, które są na koncesji Dunlopa. Sam mam takowe i nie narzekałem jak byłem na nich w Polsce, a jechałem przez całą Europę. Nie wiem jak to cenowo wyjdzie, ale na Dębicę Frigo również złego słowa nie powiem.


OK dzięki kupie jednak Dębica Frigo 2 nawet znalazłem w dobrej cenie 122,54zł/szt rozmiar 175/65/14 i wysyłają na własny koszt.
  
 
Jeśli zimówki to z kraju gdzie śniegu jest zawsze najwięcej
Polecam NOKIAN.
  
 
o ile pamietam to bf goodrich to marka michelina czy jakos tam inaczej sa powiazane, nie wiem dokladnie, z rajdow pamietam ze cos takiego wprowadzili
  
 
Ja śmigam na Firestone Winterhawk - i bardzo sobie je chwalę.
Cena też przystępna.