Corolla 2.0D by Cromm - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
o masz.. dopiero zobaczyłem...

Croom rozumiem ze robisz Pszczółkę ?
  
 
Tak oczywiscie ma u mnie dozywocie
  
 
Cytat:
2009-02-24 15:26:48, Cromm pisze:
No wiec udalo mi sie uzyskac wycene....6300zl


Tradycyjnie. Dopisek - części: -60% na wycenie masz?
  
 
Mam ale tylko na koszty materialu lakierniczeo wspolczynnik odchylenia 67% nie wiem co to jest ...

Ale czesci brzmia fajnie:

Zderzak gora 189zl ASO 460zl
Zderzak dół 189.26zl ASO 462zl
Pas tylni 148zl ASO 980zl

Wlasnie ida do mnie uzywane zderzaki z Wroclawia za 250zl plus przykrecany absorber uderzenia, w piątek rolka ląduje u blacharza.

  
 
Cromm i co ?, wyrobisz się w tej kwocie żeby zrobić pszczółkę co tam powiedział blacharz , częśći to wiadomo że używane albo zamienniki jakbyś chciał oryginały to całka od razu i tak jak pisał Pigletto , przy całce więcej byś nie dostał , jak Ci braknie niewiele kasy to zawsze możesz pisać jeszcze odwołanie .Powodzenia.
  
 
No coż wyrobic sie pewnie wyrobie bo przyznali mi 6000, teraz pytanie czy z VAT-em czy nie bo niby na kosztorysie jest z VAT-em, blacharz kazał sie dopytać.
Coż będe robił kosztorysowo, ale zamowie jeszcze jedna wizytę rzeczoznawcy bo wg. blacharza zostały pominięte niektóre elementy a czas na wyklepanie całej podłogi w 4godz. to jakieś jaja, uśmiał sie blacharz do tego spawanie albo zgrzewanie itp. ..


Nie wiem czy ponowne ogledziny trzeba pisemnie zglaszac czy nie koniecznie.
Nie napisali mi ile warta jest w ich cenniku moja rolka bo jakbym dostał calke zakladajac ok. 10tys tez bym sie nie obraził

Najważniejsze zeby auto naprawic i przywrócić rolce poprzedni blask, sorki blasku to ona nie miała bo miała miec na wiosne ale ze akurat wyszly takie okolicznosci wiec bedzie miala wczesniej face lifting blacharsko lakierniczy

Zderzaki i nowy amortyzator uderzeniowy na tylni pas juz leca z Wrocka czekam na przesyłeczke, koszty napisze jak dostane cos ok. 3 stóweczek.
  
 
Cromm tak powinno być dodatkowe oględziny są wskazane ,wtedy więcej widać to dobrze że będą , u mnie też były , ja zgłaszałem to telefonicznie do tego gośćia co był pierwszy raz ,dzwoniłem i podjechał do warsztatu , Cromm napisałem do znajomego z towarzystwa ubezpieczeniowego żeby się dowiedział jaka może być wartość Twojej pszczółki w takim towarzystwie ,ale swoją drogą to powinni Ci to powiedzieć . Jeszcze troszkę się pomęczysz i będziesz śmigał rolką dalej.Pozdrawiam
  
 
I jak ?

pzdr
  
 
No mam nadzieje ze po dzisiejszym dniu cos się ruszy.
Wymagana jest ponowna wizyta pana rzeczoznawcy który zapomniał wpisać pru elementów w kosztorysik a sam czas prostowania całej podłogi w 4h zakrwa na kpine.
Nic nie dawały wysłane fax-y, telefony pojechałem więc napisałem odrecznie prośbe o ponowne oględziny pan który był miły do momentu zakomunikowania ze chce ponownej inspekcji rzeczoznawcy potwierdził odbiór mojego pisma i mam nadzieje ze wtym tyg. ktos zjawi się w warsztacie gdzie stoi moja rolka i ogladnie ja juz bardziej dokładnie z sugestiami panów blacharzy.
Roboty jest troche bo sama naprawa blacharska zajmie blahcarzom ok. tygodnia poźniej musze wcisnąć rolke w harmonogram do blacharza lakiernika na ostatni szlif a że do konca marca ma robote ustawioną więc cos będziemy myśleć.

Poki co wczoraj przyszły piekne zderzaczki (górny i dolny) razem ze wzmocnieniem (absorber uderzeniowy na tylni pas) i zaczepami prosto z Wrocka , z przesyleczka 380zl.



Panowie z firmy http://www.automarpo.pl maja naprawde dobry wybór towaru

To tyle z frontu c.d.n.
  
 
Panowie, owszem, wybór towaru mają dobry, ale jak krzyknęli mi 5000 za 3VZ, to się zdrowo uśmiałem...

pzdr
  
 
No panie i panowie wlasnie pojawili sie dzis wreszcie i wykonali ponowne ogledziny w tym tyg. nowy kosztorysik i zdam relacje .

No i jak jest z tym piatkiem 13-tego ?
Wlasnie za pare dni minie miesiac jak mi skasowali dupsko i to akurat w piątek i akurat 13-tego ...
  
 
Noo, czekamy, czekamy

pzdr
  
 
No zapomnialem dodac strzal w dupce nastapił w piatek 13-tego ....i jak tu nie wierzyc w przesądy ?
  
 
Pisałeś o tym dwa posty niżej. Cromm! pobudka !!
  
 
i uważaj jutro też jest piątek 13-go
  
 
No autko stanelo na plycie od wczoraj poddawane jest zabiegowi...
Dostalem tez nowy kosztoryc po prawie miesiacu
Lampa orginalna 146zl

  
 
No rolka odebrana od blachmistrzow, nie chwalac sie takich rzemieslnikow szukać ze swieczka w rece.
Nie wiedzialem ze za pomocą płyty i młotka można robić takie cuda z blachą, pełna profeska !.
Poki co rolka czeka na pedzel u malrza...

Sesja foto po malowaniu bo pogoda i brak miejsca oraz czasu temu winne.
  
 
Oby było dobrze.

Chętnie obejrzę efekty, i proszę o namiary.

pzdr
  
 
na blacharzy moge dac spoko.
Cytuje z wizytówki:

Krawczyk Tadeusz i synowie
Profesjonalne naprawy na płycie kontrolno-pomiarowej samochodów osobowych wszystkich marek
Rok założenia 1975

Zielonki ul. Na ogrody 26
tel. 012 285-01-65

Podjade do nie go po malowniu bo prosil ciekaw był efektów

Mowie do niego kurcze podloga wyglada jakby byla wymieniona na nowa a nie wyklepana

Jak zrobie juz face lifting nadwozia moze jakis spocik ?
  
 
Bardzo chętnie, jestem cały następny tydzień w bantustanie

pzdr