Spot północnej Polski - Wałcz 15-16 Listopad - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Sorki panowie za dwa wątki ale sam się zamotałem bo nie zauważyłem że to Witex założył oba dwa w kazdym razie aby lekko naprostowac sprawę to może wystarczyłoby tylko zmienic tytuł wątku na "Spot północnej Polski" - to chyba nie będzie zły pomysł a co do spotkania po przekątnej to myślę że to jest najlepsze rozwiązanie a zdaje się nawet że Borsk mniej więcej tak będzie(chyba że znajdzie się coś ciekawego bliżej Wisły) a do tego jeszcze jest tam pas do pojeżdżenia więc wydaje się być to dobrą propozycją.
Pozdrawiam
  
 
Żeby wszystko było jak nalezy to kontynuujemy listę

1. witex88
2. jojompf
3. mleczyk
4. Sakorius
5. BogdanROX - jak uzbiera kase
6. WojZdzisiu- jak będe miał wolne to wujek wpadnie
7. nowypn
  
 
mnie usuncie jak bedzie to Borsk, nie dam rady taki kawal
  
 
wiesz spot nabral krajowej oprawy,wiec miejsce musialby byc mniejwiecej rowne dla wszystkich z regionu,kazdy by chcial zeby to bylo 30km od miejsca zamieszkania ale to nie realne

NowyPn i Witex88 jako zalozyciele pomysly ,ustalcie miejsce,termin,baze noclegowa (w tym moge pomoc jakby co) i wtedy liste robmy,bo tak to bezsensu,wpisze sie 20 osob a po ustaleniu miejsca zostanie 7
Cytat:
2008-11-02 14:49:29, jojompf pisze:
mnie usuncie jak bedzie to Borsk, nie dam rady taki kawal

  
 
Jeśli Borsk, to ja odpadam. Jeśli pozostanie Barlinek to będę.
  
 
sie nie dziwie bo to 200km dalej niz Barlinek, poszperalem troche na maps google i moze taka miejscowosc WAŁCZ....wypada ze mniejwiecej srodek by to byl.... 150km kazdy by mial (+-).....rzucac propozycje i cos sie znajdzie pasujace wszystkim
Cytat:
2008-11-02 15:51:59, Sakorius pisze:
Jeśli Borsk, to ja odpadam. Jeśli pozostanie Barlinek to będę.

  
 
Cytat:
2008-11-02 16:03:17, JarcioFordzik pisze:
(...)poszperalem troche na maps google i moze taka miejscowosc WAŁCZ....wypada ze mniejwiecej srodek by to byl.... 150km kazdy by mial (+-)... (...)


Jeśli chodzi o Wałcz, to ja jestem za Miejsce w sam raz, nie za daleko.
  
 
Wałcz mam mniej więcej w tej samej odległości co Barlinek, więc popieram... Borsk jednak ciut daleko
  
 
hehe a mowilem zeby zostawic 2 watki i zrobic dwa spoty...

a tak apropo jedzie ktos z laska? bo jak ja bym jechal to z nia, bo samego mnie nie pusci hehe

[ wiadomość edytowana przez: jojompf dnia 2008-11-02 18:14:43 ]
  
 
Czy jest już data ? może miejsce ?
,,północnej Polski,,
  
 
Jak dla Mnie to Wałcz może e być Tylko musimy ustalić jakąś datę żeby można było się w pracy ustawić, i ewentualnie czy jakieś spanie czy bez nocki?
  
 
Wałcz Pasuje.

Co do dnia to najlepszym wyborem byłby spot z soboty na niedzielę. Co do daty. Hmm na 8.11 chyba się jeszcze nie wyrobimy z tym wszystkim, a więc proponuje 15-16 Listopada ( mam szkołę ale nic się nie stanie jak 2 dni mnie nie zobaczą ) w Wałczu. Jeśli uzyskam poparcie to tworzymy listę.

[ wiadomość edytowana przez: Witex88 dnia 2008-11-03 10:34:00 ]
  
 
15-16 mi pasuje, Wałcz moze byc,takze Nowypn zmieniaj tytul watku i co?startujemy z lista? i mysle ze z opcja z nocka co? tylko trzeba by sie zorientowac czy tam jest gdzies taka mozliwosc wogole
  
 
Czyli startujemy z listą:

1. witex88





co do miejsca na nocleg to mamy 12 dni na znalezienie czegoś
  
 
poszprealem troszku i w Walczy sa 2 mozliwosci noclegow:
-osrodek wypoczynkowy, pokoje 2 osobowe z lazienka 40zl/os
sa tez apartamenty jakby ktos chcial
LESNY DWOR

-agroturystyka, same apartamenty 3-6 osobowe (max 15osob moze byc) cena 60zl/os
ANDY

1.Witex 88
2.Jarcio
3.


[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-11-03 12:04:12 ]
  
 
Przy tych noclegach można Potargować się o cenę lecz musi być nas więcej niż 5. Oby dwa miejsca proponują różne atrakcje 9 rowery wodne, kajaki, korty tenisowe), które umilą nam spotkania. Będziemy razem przez prawie 2 dni, a więc trzeba rozplanować wszystko.

Wg. mnie po przyjeździe moglibyśmy odpocząć z godzinkę. Pozwiedzać miasto,porobić fotki, skorzystać z atrakcji które dają nam oba hotele,Porobić Fotki a na wieczór grill z napojami wyskokowymi.
2 hotel ma bogatsze atrakcje i 1 taki apartament składa się z 2-óch pięter. Na Polaka to byśmy zmieścili się tam w 20 i jest duże pomieszczenie w którym moglibyśmy spocząć w razie deszczu


ewentualnie domeczki 6 osob. za 17 zł osoba tylko 0 atrakcji
  
 
a jedzie ktos z laska????
  
 
jak ty jedziesz z laska to moze ja moja namowie tez
Cytat:
2008-11-03 14:31:39, jojompf pisze:
a jedzie ktos z laska????

  
 
może ja też wezme swoja kobieteWałcz pasi rzut beretem ode mnie tylko gdzie wy chcecie w listopadzie na kajaki wariaci.
w wałczu jest jeszce osrodek sportowy na bukowinie COS ale nie wiem czy tam jest wiazd dla ludzi spoza sportu.jak trenowałem to tam jezdziłem.jest hotel i domk nad wodą.


1.Witex 88
2.Jarcio
3.iners (+1)
  
 
Witex chyba zapomnial ze to juz zima generalnie raczej w gre wchodza te 2 osrodki nizej podane, bo w domkach letniskowych za 20zl to w listopadzie nie bedzie za cieplo Witex czeka na promocyjna cene apartamentow wpisywac sie ludzie