Spot Dolnyśląsk - góra Ślęża 11.11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !
Propozycja tak jak w temacie czyli wyjazd na krajoznawczą i ogólno geograficzną wycieczkę na szczyt góry Ślęży i ewentualny grill. Data to 11 listopada dzień wolny także zapraszam wszystkich z WRC, dolnego i nie tylko
  
 
Wstępnie wyrażam poparcie dla takiego spotu

Jak nie będe miał gości (cicho proton) to można podjechać
  
 
No to gitara to robię listę:

1. krecha_KOZ
2. Rocky

Ps. Będę ze swoją nażeczoną więc zapraszam wszystich panów z paniami i panie z panami
  
 
A wiecie co się tam będzie działo....
W normalną niedziele jest pełno bydła z okolicznych wiosek i z wrc
w święta tym bardziej.....
  
 
Może i masz rację ale my pójdziemy takim szlakiem którym nikt nie chodzi
  
 
Cytat:
2008-11-01 21:33:06, djtados pisze:
A wiecie co się tam będzie działo.... W normalną niedziele jest pełno bydła z okolicznych wiosek i z wrc w święta tym bardziej.....


Jak nie chcesz jechać to nie spamuj w wątku

1. krecha_KOZ
2. Rocky
3. slawcek & marthuska
  
 
ja moze tez przyjde jeszcze nie wiem na 100% a o ktorej i z ktorej strony gory spot?
  
 
Może tym razem i Piter by się załapał?
Zobaczymy co będzie
  
 
Według mnie myślę żeby się spotkać we Wrocku i z Wrocka jechać razem ale to jest sprawa do ustalenia
  
 
witam, mam pytanko gdzie i kiedy wszyscy miłośnicy(czyli Wy) spotykacie się we Wrocku? Jestem posiadaczem i miłośnikiem tego samochodu ale nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji o spotkaniach.pozdrawiam
  
 
Spoty co tydzien w środy o godzinie 19 na ulicy wejcherowskiej (pod mostem milenijnym) kolo basenu.
  
 
a gdzie ta góra ślęża? to gdzies blisko mnie? bo jakby bylo nie tak daleko to moze bym sie zjawil
  
 
Cytat:
2008-11-06 12:46:04, Rurzowy_Rzufff pisze:
a gdzie ta góra ślęża? to gdzies blisko mnie? bo jakby bylo nie tak daleko to moze bym sie zjawil



blisko to pojecie wzgledne ... 30 km od Wroclawia w strone Kudowy Zdr.(patrz miejscowosc Sobótka) wiec raczej nie jest to specjalnie "bardzo" blisko ... ale zjawic sie oczywiscie mozesz
  
 
cholera, troche za daleko, nie starczy mi na paliwko
  
 
etam ... 50 moze 60 km w jedna strone nie ma tragedii.
  
 
Spotykamy się o godz. 12 pod norauto. Zapraszamy
  
 
Ja się pojawię....jutro ;P rozmawiałam z pre100nami, mniej więcej wiem o co kaman
  
 
No ja też postaram sie być ale nie wiem jeszcze jak z fnansami.
  
 
Cytat:
2008-11-10 23:43:06, Cetek71 pisze:
No ja też postaram sie być ale nie wiem jeszcze jak z fnansami.


Przyjeżdżaj i nie ściemniaj. Ponoć Rocky ma byc na 90%
  
 
A ognisko / grilla będziecie robić???
Bo my z moją kochanką chcielibyśmy przyjechać ale nie wiemy czy możemy