Spot Dolnyśląsk - góra Ślęża 11.11 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-11-11 08:16:43, djtados pisze:
A ognisko / grilla będziecie robić??? Bo my z moją kochanką chcielibyśmy przyjechać ale nie wiemy czy możemy



nie mozecie
  
 
to o której bedziecie w sobutce?? bo ja też bym się wybrał,
  
 
pewnie kolo 13. tylko w sprawie miejscowki to gadaj ze slawkiem albo krecha - oni nam jakas niespodziewanke szykuja.
  
 
kurde jak babka po passata nie zadzwoni to wpadne, a co do slawka to niech wysle mi na priva swój nr. tel. bo mogę być parę chwil po was, a nie będe was szukał ok.
  
 
Cytat:
2008-11-11 09:15:22, many_xr3i pisze:
kurde jak babka po passata nie zadzwoni to wpadne, a co do slawka to niech wysle mi na priva swój nr. tel. bo mogę być parę chwil po was, a nie będe was szukał ok.


Numer telefonu mam w profilu.
Ognisko ponoć ma być.
Grill też może być jak będzie Ci się chciało Tados z nim łazić
  
 
Cytat:
2008-11-11 09:15:22, many_xr3i pisze:
kurde jak babka po passata nie zadzwoni to wpadne, a co do slawka to niech wysle mi na priva swój nr. tel. bo mogę być parę chwil po was, a nie będe was szukał ok.



Tak na teraz to Ci mogę powiedzieć że na bank będziemy na tym głownym parkingu u podnuża góry nie tam gzie jest kościół. Jak będziesz jechał od strony WRC to jest to drugi parking na nim zawsze są urządzane ogniska bo tam jest taka duża polana
  
 
Cytat:
2008-11-11 09:19:44, slawcek pisze:
Numer telefonu mam w profilu. Ognisko ponoć ma być. Grill też może być jak będzie Ci się chciało Tados z nim łazić


Jak łaźić jak parking jest obok tej polany
  
 
Cytat:
2008-11-11 09:54:57, djtados pisze:
Jak łaźić jak parking jest obok tej polany



No bo chodzi o to że najpierw troszki połazimy a potem coś opierd...
A zresztą ja myślałem że mozna by zrobić nognisko na górze, ale to sie zobaczy ile będzie ludzi na szlaku i szczycie
  
 
Cytat:
2008-11-11 10:01:46, krecha_KOZ pisze:
No bo chodzi o to że najpierw troszki połazimy a potem coś opierd... A zresztą ja myślałem że mozna by zrobić nognisko na górze, ale to sie zobaczy ile będzie ludzi na szlaku i szczycie


No na górze to raczej nie bardzo
  
 
Cytat:
2008-11-11 10:04:20, slawcek pisze:
No na górze to raczej nie bardzo



No w sumie masz rację na górze może troszki wiać pomimo ładniej pogody
  
 
Poza tym na górze nie wolno
Tam jest park krajobrazowy
  
 
Cytat:
2008-11-11 10:21:23, djtados pisze:
Poza tym na górze nie wolno Tam jest park krajobrazowy


Dokładnie
  
 
Z tego co wiem to jest miejsce wyznaczone do palenia ogniska i ludzie sobie tam robia ogniska ale dzisiaj to pizgawica na gorze bedzie
  
 
Cytat:
2008-11-11 10:30:12, DRIVERRS_ pisze:
Z tego co wiem to jest miejsce wyznaczone do palenia ogniska i ludzie sobie tam robia ogniska ale dzisiaj to pizgawica na gorze bedzie


A na dole MOHEROWNIA
  
 
Melduje sie
  
 
Slawki i Krechy cali i zdrowi pojawili się na KOZ
  
 
a my sie nie meldujemy, jeszcze nas nie ma a tak wogole to po drodze zaczepila nas rodzina Rocky'ego z Francji - masz szczescie Rocky ze tym razem to nie sciema i ze nas poprostu po raz kolejny nie olales
  
 
Parę fotek:

KLIK
  
 
Ja już dawno w domku fajnie było się z Wami zobaczyć
  
 
Dziękuję wszystkim za miły zlocik nie ma to jak wsparcie grupy

sądzę że na długo zapamiętamy super trasę wytyczoną przez Pana Organizatora

oto zaledwie parę moich fotek Klik