Z serii Radzyńskie spoty - 29.11 zakrapiany spot u Alvina

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako, że Radzyń rośnie w siłę ( jest nas czterech ) i moja rekrutacja nowych klubowiczy owocuje, więc proponuję spota w RADZYNIU, bo czemu nie?
Radzyń nie jest gorszy niż Lublin i miejsc na spota nie brakuje a jak ktoś chce dobrze zjeść to nie będzie zawiedziony, bo tanio, dużo i smacznie, czyli po naszemu: "czym chata bogata tym goście rzyg...."

Zenq ma niedaleko, Paulinka też da radę, Kleszczak jeszcze u mnie nie był, a ja u niego już dwa razy więc ....

CO WY NA TO???





[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2008-11-29 19:36:13 ]
[ powód edycji: Temat ]
  
 
Haha.. już miałem pisać żeby organizować jakiegoś spota w Lbn.. a tu prosze.. Maniuś mnie wyprzedził

Ja z miłą chęcią bym przyjechał.. ale ostatnio krucho u mnie z kasą a Radzyń znowu tak blisko jak zamek czy inny globus nie jest.. więc może jeszcze tym razem w Lublinie sie zespotujemy co ?
  
 
Witam Maniuś.
Spocik proponuję w niedzielę 16 koło 16 na nowym pks-ie i potem oczywiście powolny cruising po mieście. "jeżdże nisko, siedze na glebie....." co ty na to?
  
 
Cytat:
2008-11-11 15:23:24, slavocoupe pisze:
Witam Maniuś. Spocik proponuję w niedzielę 16 koło 16 na nowym pks-ie i potem oczywiście powolny cruising po mieście. "jeżdże nisko, siedze na glebie....." co ty na to?



Kto nas na PKS wpuści? Lepiej pod Lidlem na parkingu.
  
 
Fakt.
Pod "DIDLEM" to pasuje. To już wiadomo. Teraz prosimy o potwierdzanie obecności
  
 
Niedziela 16:00 pod Lidlem
Ja będę
  
 
W niedziele to mi nie pasuje

Przyjeżdżaj jutro do Chełma Kleszczu się wybiera
  
 
Nie dam rady w tygodniu, bo ostro tyram do późnego wieczora.
  
 
no ja odpadam u Mańka, "następnym razem" a to dla tego że mam w sob. wesele już 7 na których byłem z 9 na które miałem zaproszenie więc ten rok to wydatki na same wesela a do kasu jadę bo ze szkołą załatwiam.
  
 
Trudno się mówi.
Może następnym razem, bo jest nas coraz więcej w okolicy i spoty będą częściej.
  
 
Hellooł.
No wpadne trochu poswiruję no i trzeba dojeździć te letnie opony bo pora zimowe zakładać.
Będę punktualnie.
  
 
Cytat:
2008-11-14 15:10:13, Alvin pisze:
Hellooł. No wpadne trochu poswiruję no i trzeba dojeździć te letnie opony bo pora zimowe zakładać. Będę punktualnie.



I oczywiście się spóźnił
  
 
Dziś o godz 19:00 u Alvina odbędzie się spot alkoholowy
Każdy chętny powinien przynieść "generator fazy" o pojemności 0.7l
Spot oczywiście bezsamochodowy.
  
 
mozemy umowic jakiegos spota, ja do radzynia chetnie, nie pamietam juz jak on wyglada, bedzie okazja sobie sprzypomniec
  
 
Lecę, pędzę, zapierniczam,
tylko wstąpię po zakrapiacz i
zaraz u Alvina porządek się zrobi

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2008-11-29 19:30:59 ]
  
 
Cytat:
2008-11-29 18:29:11, zenq pisze:
mozemy umowic jakiegos spota, ja do radzynia chetnie, nie pamietam juz jak on wyglada, bedzie okazja sobie sprzypomniec



Nie ma poblemu
Dam ci znać jak coś się będzie szykować.


A wczorajszy spot uważam za udany. Nawet o dziwo dobrze się czuję i nic mnie nie boli