[RemikGT]-RS2300 - Red Devil - NA SPRZEDAŻ - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Doniesień z placu boju ciąg dalszy
a mianowicie w końcu udało mi się wjechać na serwis i go podnieść i jestem super zadowolony.
Pod spodem tylko oberwana osłona termiczna nad środkowym wydechem
Poza tym lekko idą progi w miejscu gdzie się podkłada lewarek,ale to pikuś a reszta w super zarabistym stanie
Czyli tak jak mówił PHIL- kaine rost
Zrobi sie te podproża i od razu konserwacja i na lata spokó)
silnik od spodu suchy, wszystko tak jak powinno być
Co do zawieszenia to niestety trzeba bedzie tłumaczyć papier bo nie udało mi sie ustalic nr. EVO stało zdecydowanie wyżej, no ale tu mam opne 45.zastanawiam się jak bedzie wyglądała 185/50 naciagnieta na 8 calową felgę?
Jutro natomiast zabiorę się za wymiane klamek wewnętrzych na chromowane
i w sumie srodek miałbym skończony
i tak małymi kroczkami idę do przodu


[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2008-11-17 16:54:36 ]
  
 
Remi,do RSa 185 to juz za malo - ja mialem w swoim czerwonym 195 i to byla przepasc w trakcji przy ruszaniu do 215 jakie mialem w czarnym,ale ... prowadzenie na 195 jest zdecydowanie lepsze
  
 
przecież nie ma takiej opony 185/50r15 jest 185/45r15 ale to sie robi zdecydowanie mała średnica koła i bez naprawde porządnej gleby bedzie wygladało śmiesznie
  
 
kurde pomyliłem sie oczywiście mowa o 195
tylko musze sobie przeliczniki sprawdzic ,aby to co jest z tyłu pasowało wysokością do tego co bedzie z przodu
  
 
Właśnie wróciłem z przejażdżki RS-em Remika. Ma niezłego kopa. Troszkę pracy i będzie rodzyneczek.
  
 
Dla Maga
Pozdrawiam.
A poza tym spoiler tylni to Sierra mk1, dokładka zderzaka przedniego Focus mk1


[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2008-11-17 22:16:41 ]
  
 
Cytat:
2008-11-17 22:14:04, RemikGT pisze:
Dla Maga Pozdrawiam.


Prawda, że ładniej to teraz wygląda, a i czyta się przyjemniej
  
 
no jak dla mnie to poprostu rewelacyjny.
  
 
A z tylu jaki masz laczek??
  
 
info z pj 215/45/15
  
 
To 50tka bedzie tragicznie wygladac - wizualnie przod zrobi sie wiekszy jak tyl. Jeszcze pytanie czy przod i tyl sa naciagniete na feldze??
  
 
no więc tak na początku...spoj z klapy weg bo jest porażka, kolorek ładny fele moga być,choć widziałbym większe...generalnie ladne zenderki bym dał tutaj, pare szczegółów zewnętrznych i wszystko
  
 
nie wiem jak te twoje fele, ale... moj kuzyn mial takie same w astrze... kloce straszne!! ciężkie jak cholera!! ciezko było podnieść jedną felge naraz!! a do tego jakies miekkie kartoflaki bo zaraz sie zgiely... a kupil tez od niemcow autko z takimi samymi felgami... mi sie srednio widzą... w chromie moze troche lepiej by było :]
  
 
on naprawde ma takiego kopa??chciałbym sie przejechać takim cackiem... mam 1.6 16v. jest to moje pierwsze auto(te z profilu) i na drugie chciałbym kupic RS mk6...
  
 
Cytat:
2008-11-18 17:50:06, essi1616v pisze:
on naprawde ma takiego kopa??chciałbym sie przejechać takim cackiem... mam 1.6 16v. jest to moje pierwsze auto(te z profilu) i na drugie chciałbym kupic RS mk6...



Jest spora roznica miedzy RS a 1,6
  
 
domyślam sie kolego szkoda że mój tak sie nie prezętuje i niema większego kopa ale niemoge nic złego powiedzieć na mojego essa
  
 
Cytat:
2008-11-18 18:03:49, essi1616v pisze:
domyślam sie kolego szkoda że mój tak sie nie prezętuje i niema większego kopa ale niemoge nic złego powiedzieć na mojego essa



Ponieważ kolego ESS dobry jes
  
 
Cytat:
2008-11-18 17:29:35, Seba pisze:
To 50tka bedzie tragicznie wygladac - wizualnie przod zrobi sie wiekszy jak tyl. Jeszcze pytanie czy przod i tyl sa naciagniete na feldze??


a jak innaczej?????
skoro z tyłu mam felge 9 cali a z przodu 8, naciagniete tak ,ze krawęzniki to mój wróg,
a własnie myslałem ze 50 z przodu wyrówna sie z 45 z tyłu
  
 
Cytat:
2008-11-18 19:00:22, RemikGT pisze:
a jak innaczej????? skoro z tyłu mam felge 9 cali a z przodu 8, naciagniete tak ,ze krawęzniki to mój wróg, a własnie myslałem ze 50 z przodu wyrówna sie z 45 z tyłu



No inaczej byc nie moze

Remik,naciagnieta na 9tce 215 robi sie nizsza niz np na 7" i teraz jak zalozysz na przod 50tke to wizualnie zrobi sie wieksze kolo niz tylne te co masz. Zostaw jak jest,opony sa dobrze dobrane.

Zobacz jak bylo u mnie - przod 195/45 ,a tyl 215/40 - tyl teoretycznie nawet wyzszy,ale przez to ,ze naciagniety na 9" stal sie zdecydowanie nizszy ,co widac na fotce nizej :

  
 
Remiku, przypominam się....