[RemikGT]-RS2300 - Red Devil - NA SPRZEDAŻ - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
znając Remika tam nigdy nie będzie czysto

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2008-11-15 00:15:27, gigi24 pisze:
nie wiem mnie te fotekiki jakos nie ten teges zalozyl bym kubelki z MK6


Przeciez to są oryginalne Recaro, więc nie bardzo kumam o co Ci chodzi.
Chociaz chyba sie domyslam - to jest autko z początku produkcji, gdzie mocowania foteli były identyczne do tych z Mk5, wiec zapewne dlatego i sam fotel jest identyczny.
Tak samo z wlewem paliwa - dopiero w końcówce 93 wprowadzili wlew z klapka, a wcześniej tak jak w Mk5 był

Remik, kółka zostaw takie jakie są, albo wejdź w większe jak skończą Ci sie oponki
  
 
Cytat:
2008-11-16 11:37:31, Kleszczak pisze:
znając Remika tam nigdy nie będzie czysto


wypraszam sobie te pomówienie, w tej kwestii akurat mam zdanię takie ze w aucie musi byc zawsze czystko
kurde niby troszkę pojezdziłem a juz 50 zł uciekło
  
 
Cytat:
2008-11-16 12:45:19, MAG pisze:
Tak samo z wlewem paliwa - dopiero w końcówce 93 wprowadzili wlew z klapka, a wcześniej tak jak w Mk5 był



Z tym bym się nie zgodził, gdyż ja mam wbitą datę pierwszej rejestracji 6.1993, a z tego co pamiętam jak sprawdzałem VIN mój jest z marca 93, więc co do tego wlewu to tylko Ford wie, kiedy to zrobił
  
 
Pierwsze mk6 były z takimi wlewami z początku produkcji czyli koniec 92r.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2008-11-15 21:03:32, DarasBB pisze:
wredny z Ciebie typ



atam
  
 
podobno nie krzyczymy w tutulach watkow
  
 
Cytat:
2008-11-16 13:09:37, MacFly pisze:
Z tym bym się nie zgodził, gdyż ja mam wbitą datę pierwszej rejestracji 6.1993, a z tego co pamiętam jak sprawdzałem VIN mój jest z marca 93, więc co do tego wlewu to tylko Ford wie, kiedy to zrobił


Wydawało mi się, że gdzieś widziałem na jakiejś angolskiej stronce datę tej zmiany jako 09.93, czyli wejście do produkcji roku modelowego 94, ale mogłem źle zapamiętać
  
 
NOWY PROFIL NA PJ

I juz jest
  
 
7 sek ma do setki?
  
 
Cytat:
2008-11-16 22:26:54, boru pisze:
7 sek ma do setki?


nie ,momento
  
 
Cytat:
2008-11-16 22:26:54, boru pisze:
7 sek ma do setki?


nie juz poprawiłem
  
 
prawie jak 'czarny ciagnik'
  
 
Cytat:
2008-11-14 00:38:43, RemikGT pisze:
ale z przodem stylizowanym na MK5 a raczej COSSI OPTIK ...


Z cosa ma only pół skrzydła i grill, ale rzeczywiście ładny...
  
 
Cytat:
2008-11-17 07:36:37, surec pisze:
Z cosa ma only pół skrzydła i grill, ale rzeczywiście ładny...


i maskę
wy to zawsze szukacie dziury w całym
  
 
Cytat:
2008-11-17 07:42:20, RemikGT pisze:
i maskę wy to zawsze szukacie dziury w całym


sorki, nie zauważyłem (czyli ta brzydsza )...
Ale dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej?
  
 
Cytat:
Możesz powiedzieć, że się czepiam nieważnych szczegółów, ale wybacz, taki opis pasuje do jakiegoś nastolatka nie zwracającego uwagi na to co pisze.



ja sobie wypraszam

Cytat:
BTW - przyspieszenie poprawiłeś z 7s na 15



RS ma 15 do setki? chyba zartujecie..jesli to prawda to jak zmienie auto wpadne na spota sie scigac
  
 
Cytat:
2008-11-17 08:04:46, Rurzowy_Rzufff pisze:
Cytat:
------------------------------------------------
Możesz powiedzieć, że się czepiam nieważnych szczegółów, ale wybacz, taki opis pasuje do jakiegoś nastolatka nie zwracającego uwagi na to co pisze.
--------------------------------


ja sobie wypraszam


Zwracasz uwagę, na to co piszesz?
No to Ciebie to nie dotyczy
  
 
Mag normalnie się czepiasz,
ja jakos tak zawsze mam że jak pisze to zjadam,ale az się zdziwiłem jak napisałeś o ortografii ,ale ok masz rację z tym co piszesz.
Poprawię sobie na spokojnie
Wymieniłem juz fotel
Wyczyściłem filtr powietrza jak bede wkładał założe innego (sprawnego krokowca
  
 
Cytat:
2008-11-17 10:53:43, RemikGT pisze:
Mag normalnie się czepiasz, ja jakos tak zawsze mam że jak pisze to zjadam,ale az się zdziwiłem jak napisałeś o ortografii ,ale ok masz rację z tym co piszesz. Poprawię sobie na spokojnie


Wiem że się czepiam, ale czasem juz taki czepialski jestem

Co innego pisanie na forum, owszem, wnerwia mnie czytanie postów z pozjadanymi literkami, błedami itp, ale to są z reguły szybko pisane posty, wiec generalnie o ile nie ma jakichś strasznych "baboli" to przechodzę nad tym do porządku dziennego (też przytrafiają mi się błędy, więc wiem jak to jest), natomiast co innego, kiedy czyta się "profil" - wszak to jest nasza wizytówka!!!

Czasami po kilka razy poprawiam to co napisałem, żeby inny taki czepialski jak ja się nie znalazł i nie wytknął mi błędów

Napisałem co miałem napisać i teraz zanim kliknę "wyślij", to sprawdzam czy wszystko jest dobrze napisane - czasami nie wszystko wyłapię, czasami spieszę się i nie sprawdzam przed wysłaniem, ale generalnie rzecz biorąc staram się aby moje wypowiedzi były pisane poprawną polszczyzną, bo wiem że wtedy czyta sie to łatwiej

I to by było na tyle z mojej strony jesli chodzi o ten mały "off topick"