Czerwone światła w drzwiach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W poprzednim escorcie miałem taki bajer jak światła w drzwiach które po otwarciu drzwi świeciły w obecnym autku niestety świateł nie ma jest tylko czerwony plastik ale gniazda i żarówki nie stwierdziłem - czy jest problem żeby to zamontować i jak to podłączyć żeby świeciło -może ktoś z was już coś takiego robił, ewentualne fotki mile widziane
  
 
Można dołożyć piny w złączach drzwiowych i podłączyć pod wyłączniki zamknięcia drzwi, tylko przy drzwiach kierowcy z sensem, bo nie tylko lampka oświetlenia wnętrza jest nim sterowana.
  
 
a co jeszcze jest sterowane przy drzwiach kierowcy ??
  
 
Brzęczyk ostrzegawczy, alarm i przekaźnik otwierania szyb elektr. Jeśli są na wyposażeniu.
  
 
Cytat:
2007-03-12 10:13:25, invader pisze:
W poprzednim escorcie miałem taki bajer jak światła w drzwiach które po otwarciu drzwi świeciły w obecnym autku niestety świateł nie ma jest tylko czerwony plastik ale gniazda i żarówki nie stwierdziłem - czy jest problem żeby to zamontować i jak to podłączyć żeby świeciło -może ktoś z was już coś takiego robił, ewentualne fotki mile widziane



Ja to montowałem!
Zerknij na mój profil
  
 
nie chce zakladac nowego tematu podepne sie pod ten, mam pytanie:
pod co podlaczyc plusa do lampek czerwonych w drzwiach? masa pojdzie od przelacznika drzwi. moze byc zapalniczka- tam jest 24h/dobe zasilanie
  
 
mlody 84 . Plus podłacz stały i może to być zapalniczkja. Ma spory zapas amper. Minus potrzebujesz z drzwiowego jak sam już zauważyłeś . Masz lampkę w drzwiach ? Była tam, czy sam dokleiłeś?
  
 
Cytat:
2008-11-17 23:39:38, darnel pisze:
mlody 84 . Plus podłacz stały i może to być zapalniczkja. Ma spory zapas amper. Minus potrzebujesz z drzwiowego jak sam już zauważyłeś . Masz lampkę w drzwiach ? Była tam, czy sam dokleiłeś?

dzieki
lampki kupilem spory czas temu ale jakos nie moglem sie za nie zabrac a teraz gdy auto rozgrzebane i troche wolnego czasu to poskladam to co lezy w domu wlasnie skonczylem lutowac piny i jutro jade montowac to w aucie
  
 
Nie wiem jakie chcesz założyć żarówki. Jeśli nie są diodowe, to uważaj z ich mocą, bo prądem jaki pobierają obciążysz delikatny wyłącznik drzwiowy. Nie znam jego wytrzymałośći ale miej to na uwadze. Ostrożności nigdy za wiele
  
 
włacznik dzwiowy działa masą a nie + wiec nie ma co sie o niego martwic :]
  
 
Cytat:
2008-11-18 10:49:09, darnel pisze:
Nie wiem jakie chcesz założyć żarówki. Jeśli nie są diodowe, to uważaj z ich mocą...


beda oryginalne 5W.